ליסינג פרטי, המכונה גם ‘ליסינג מימוני’, הינה פעולה של רכישת רכב מחברה, תמורת מחיר ידוע מראש.
את מחיר הרכב משלם הרוכש בתשלומים חודשיים קבועים, כפי שנקבע בינו לבין החברה.
העיקרון המוביל של שיטת ליסינג פרטי הוא להוות אמצעי מימון לצורך קניית רכב, ללקוחות אשר אין באמצעותם לשלם את מחיר הרכב המלא בפעימה בודדת.
במסגרת ליסינג פרטי, הבעלות על הרכב נותרת בידי חברת הליסינג, עד התשלום הסופי של הלקוח.

מהם היתרונות בשיטת ליסינג פרטי?

רכישת מכונית חדשה – מכונית משפחתית חדשה עולה בממוצע כ-120,000 ₪. אנשים רבים לא מסוגלים להרשות לעצמם להוציא סכום כזה בפעימה אחת. בעזרת ליסינג פרטי, תוכלו לפרוס את התשלום על הרכב למספר רב של חודשים. באמצעות זאת, ניתן להרוויח רכב חדש מחד, ותשלום חודשי בסכומים לא גבוהים מאידך.

בקבוצת תמיר, שיטת הליסינג הפרטי ממומשת גם לקניית רכב יד שניה.

החזרת הרכב לחברה – בניגוד לרכישות ישירות, חברת הליסינג מאפשרת ללקוחות להחזיר את הרכב בתום תקופת ההתקשרות, או לחלופין לרכוש אותו ולהפוך לבעליו הרשמיים באופן בלעדי.

הימנעות מהלוואה בבנק – תנאי העסקה המוצעים במסגרת ליסינג פרטי, נוחים בהרבה ללקוח ביחס לתנאים המוצעים במסגרת לקיחת הלוואה מהבנק לרכישת רכב חדש.

האם אפשר להשתחרר מעסקת ליסינג לפני הזמן?

במקרים מסוימים ובכפוף למדיניות חברת הליסינג והחוזה עליו חתמת, תוכל להשתחרר מעסקת הליסינג לפני הזמן. מומלץ לעיין בחוזה כדי לבדוק האם יש עמלות וקנסות שעליך לשלם בעקבות החלטתך לסיים את עסקת הליסינג לפני הזמן, כך תוכל לקבל החלטה נכונה ומשתלמת.

אילו מחירי רכבים ניתן להשיג בעזרת קנייה מליסינג?

בשנים האחרונות ישראלים רבים בוחרים בעסקת ליסינג בגלל האפשרות לשלם מקדמה נמוכה ותשלומים חודשיים נוחים, ולנהוג ברכב חדש ואיכותי. מחירי הרכבים בעסקת ליסינג לרוב נמוכים ממחירי היבואנים, זהו יתרון חשוב עבור הצרכן, וכדאי לנצל את ההטבה והאפשרות לחסוך לא מעט כסף בקניית הרכב.

כאשר רוכשים רכב משומש בעסקת ליסינג פרטי, מקובל להוריד 8% ממחיר המחירון של הרכב, כאשר זוכים לרכב מתוחזק ומטופל, במצב חדיש, עם אחריות ושירות של חברה אמינה. עם זאת, אין לוותר על בדיקה הרכב במכון כדי לקבל החלטה נכונה ולרכוש רכב איכותי ובטיחותי ללא תקלות.

קבלת הצעה
קניית רכב מליסינג - היצע רכבים מליסינג - מדריך לקניית רכב מליסינג

שאלות נפוצות

שיטת ליסינג פרטי מורכבת ממספר שלבי תשלום:

תשלום מקדמה – הלקוח משלם מקדמה (בשיעור של כ-30% בלבד משווי הרכב) עבור קבלת הרכב במסגרת ליסינג פרטי. בקבוצת תמיר, ניתן לקנות רכב יד שניה בשיטת ליסינג ללא מקדמה.

תשלום חודשי – הלקוח משלם מדי חודש לחברת הליסינג תשלומים חודשיים נמוכים, בהתאם להסכם בין השניים.

יש לציין, כי ניתן לקבוע מספר מסלולים במסגרת רכב ליסינג פרטי, כדוגמת מסלול מימוני בלבד, מסלול בו חברת הליסינג אחראית להיבט התחזוקתי של הרכב ועוד.

לאחר סיום תקופת הליסינג, עומדות בפני הלקוח שתי אופציות:

רכישת הרכב – עם תום ימי הליסינג, באפשרות הלקוח לשלם את יתרת הסכום לרכישת הרכב, וכך להפוך לבעליו הבלעדיים.

עסקה חלופית – בגמר ימי הליסינג, באפשרות הלקוח להשיב לחברה את הרכב הנוכחי. כעת יכול הלקוח לפנות לחברה ולקבל רכב חדש במסגרת עסקת ליסינג פרטי חדשה.

ככלל, ליסינג פרטי כשמו כן הוא – ליסינג המיועד בעיקר למגזר הפרטי. זאת, בשל העובדה שהשיטה מסייעת ללקוחות אשר מתקשים בהוצאה כספית גבוהה בבת אחת, ומעדיפים לפרוס את תשלום הרכב על פני מספר חודשים.

רוב החברות העסקיות מבצעות עסקאות ליסינג פרטי תפעולי. במסגרת ליסינג תפעולי, הלקוחות נהנים מתחזוקה שוטפת של הרכב, אך יחד עם זאת, נדרשים לשלם סכומים יותר גבוהים מהסכומים הנדרשים לתשלום במסגרת ליסינג פרטי.

היתרונות של רכישת רכב בשיטת ליסינג תפעולי וליסינג פרטי בקבוצת תמיר הם רבים ומגוונים, ההופכים את העסקה למשתלמת במיוחד:

ליסינג ללא מקדמה וללא תשלום מראש:

אנחנו בקבוצת תמיר עובדים עם כל יבואני הרכב, כך שבאמצעות ליסינג פרטי תוכל לבחור לעצמך כל רכב מכל יבואן. אצלנו תוכלו לרכוש מתוך מגוון רחב בליסינג תפעולי פרטי, גם ג’יפים ומכוניות יוקרה. עם שיטת ליסינג פרטי תוכלו ליהנות מנסיעה בטוחה ושקטה, ללא בזבוזי זמן מיותרים. כמו כן, ניתן לבצע קניית רכב מליסינג יד שניה בשיטת ליסינג פרטי.

הגיע הזמן לטפל ברכב?

נציגינו יגיע עד אלייך (לביתך או למקום עבודתך) על מנת לקחת את הרכב למוסך, ויחזיר לך אותו כשהוא נקי ומצוחצח לאחר שטיפה פנימית וחיצונית. בתוך הרכב יחכה לך דו”ח מפורט על סוג הטיפול שעבר הרכב ופירוט החלקים שהוחלפו.

מוקד שירות בלעדי העומד לשרותכם 24/7

אנו מאמינים במתן שירות מעולה לכל לקוחותינו, בין אם רכשתם רכב יד שניה מליסינג או רכב חדש בליסינג פרטי או רכב ליסינג מימוני לעסקים. לשם כך, הקמנו מוקד שירות הפעיל מסביב לשעון ובכל ימות השבוע. הרכב נתקע? צלצלו למוקד והגרר הייחודי שלנו בדרך אליכם. זקוקים לחילוץ? טלפן למוקד ורכב החילוץ שלנו יגיע אליכם בכל שעה, בכל זמן, ולכל מקום.

רכב חלופי בכל מצב

אנחנו בקבוצת תמיר נדאג שלעולם לא תישארו ללא רכב גם בליסינג תפעולי פרטי.
ממהרים לפגישה דחופה והרכב זקוק לטיפול? זמן הטיפול מתארך מעבר לצפוי? רכב חלופי מאותה קבוצה יסופק לך במקום, ושגרת חייך לא תיפגע. בנוסף, כל לקוח מקבל מאיתנו שירות אישי וצמוד ממנהל לקוחות. בין אם רכשת רכב מליסינג או ליסינג לרכב חדש, אנחנו דואגים להישאר בקשר רציף עם הלקוח כדי לוודא את מידת שביעות רצונו ולפעול לתיקון ושיפור הנדרש.

 

ליסינג פרטי בקבוצת תמיר

קבוצת תמיר מתמחה במכירת רכב מליסינג בעסקאות ליסינג פרטי, אשר תנאיהן נקבעים בהתאם לצורכי ודרישות כל לקוח. חברת תמיר משלבת שירות מנוסה ומקצועי, המתאפשר הודות לאנשי מקצוע מנוסים בתחום ליסינג פרטי, יחד עם יחס חם אדיב ומסביר פנים ללקוחות החברה, בעת ובעונה אחת.

קבוצת תמיר מציגה לטובת לקוחותיה מבחר גדול של רכבי יד שניה מליסינג לבחירה. אם לא די בכך, כל לקוח הפונה אלינו, יקבל סיוע מקצועי מידי מנהל לקוחות, אשר יסייע וילווה את הלקוח לאורך כל תקופת ההתקשרות.

 

קניה מליסינג – כך תרכשו רכב מליסינג

קבלת הצעה
קניית רכב מליסינג - היצע רכבים מליסינג - מדריך לקניית רכב מליסינג

מומלץ לקרוא גם

רכבים נוספים בקטגוריה

כל רכבי היד שניה

עוד בנושא

אנחנו כאן לשירותך!

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

טרייד אין רכב יד שניה

רוצים לעשות טרייד אין על הרכב הישן שלכם? קבוצת תמיר כאן להקל עליכם במכירת רכב מליסינג!

בקבוצת תמיר מבינים שקניית רכב מליסינג זה דבר מורכב ומסובך ומאמינים שהדרך לקניה מוצלחת מתחילה באמינות ושקיפות מלאה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של כלי רכב יד שניה עם אפשרות לעשות טרייד אין בקלות ובמהירות. אנחנו מציגים בשקיפות מלאה את המצב של כל רכב במלאי שלנו, ודואגים שלכם יהיה פחות כאבי ראש בתהליך מכירת הרכב הישן שלכם.
כשאתם קונים בקבוצת תמיר בטרייד אין – אתם קונים באחראיות ובשקיפות מלאה.

אפשרויות טרייד אין רכב יד שניה

ליסינג תפעולי

עצמאים או בעלי עסקים? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון מסלולי ליסינג תפעולי בהתאמה אישית לעסק.

בקבוצת תמיר מבינים את הצורך של החברות והארגונים שרוצים לעשות מיקור חוץ לצי הרכב שלהם ומאמינים שהשיטה המועדפת לעסקת ליסינג תפעולי היא מחירים משתלמים ונוחות מקסימלית. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת מכירת רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות וינכה לכם את המאזן מסעיפי פחת והון. בליסינג תפעולי של קבוצת תמיר תיהנו מליווי אישי, שירות מהיר ומקצועי.

אפשרויות ליסינג תפעולי

ליסינג פרטי

מחפשים ליסינג פרטי? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון תכניות ליסינג גמישות המותאמות בדיוק לצרכים של הלקוחות הפרטיים.

בקבוצת תמיר מבינים את הצורך להתחדש ברכב ליסינג ולחסוך את הטרחה של ההוצאות הכרוכות באחזקה ומאמינים שהדרך המשתלמת לעסקת ליסינג פרטי היא תשלום קבוע המותאם אישית ללקוחות פרטיים. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת קניית רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות הכרוכות באחזקה השוטפת. בקבוצת תמיר מכירת רכב מליסינג זו ההתמחות שלנו ואנו מציעים מגוון אפשרויות מכירת רכב יד שניה מליסינג, מהשכרה ומבצעי רכב יד שניה – תנו למומחים של תמיר לעזור לכם! אפשרויות ליסינג יד שניה

אפשרויות ליסינג פרטי
דילוג לתוכן