• סער טאובר, מנכ"ל

 • מאי 8, 2022
 • זמן קריאה: 5 דק’

קניית רכב היא תהליך ארוך, לפעמים אפילו מייגע. התרוצצויות רבות, משא ומתן מתמשך מול בעלי מכוניות פרטיות, בעלי מגרשים למכירת רכב וגורמים אחרים. ובסוף תגלו שהמכונית היא לחלוטין לא מה שרציתם. קשה היום למצוא מכונית שתתאים בדיוק לרצונות שלנו, בלי לבזבז זמן בחיפושים. אבל אפשר למצוא דרכים להתגבר על הקושי.

רכב מליסינג

ככל שאנחנו מתקדמים, השיטה של קנייה מליסינג הופכת לפופולארית יותר ויותר. האפשרות לשלם עבור קניית רכב בתשלומים אפילו מכונית חדשה, היא אפשרות מפתה מאוד ונוחה ביותר לכולנו. הכסף שיש לנו בחשבון לא מהווה שיקול. בתשלומים הכל יותר קל.

רוצים עסקת ליסינג כדאית? חברת תמיר מכירת רכב מציעה לכם קניית רכב באמצעות ליסינג יד שניה או ראשונה ברמה שאתם תבחרו: ליסינג תפעולי, ליסינג תפעולי מלא ואפילו ליסינג מיד שנייה. תמיר מכירת רכב מחזיקה צי מכוניות נרחב ממנו תוכלו לבחור את הרכב הבא שלכם.

מומלץ לקרוא גם: 7 שאלות ותשובות על קניית רכב מליסינג 

מה זה ליסינג תפעולי?

שיטת הליסינג בראשיתה נתנה מענה לעסקים שיש להם דרישה למספר רכבי חברה. המילה ליסינג בלעז היא הַחכָּרָה כלומר השכרת רכב בתשלום חודשי, מכאן התפתחה שיטת הליסינג התפעולי אשר מאפשרת גם רכישת רכב סיום תקופת “ההשכרה”. במסגרת השירות ניתנים על ידי חברת הליסינג שירותי תחזוקה וביטוח בתקופת הליסינג.

בסיום התקופה עומדים שלוש אפשריות:

 • תשלום יתרת הכסף ורכישת הרכב במלואו.
 • לבצע עסקת טרייד אין לרכב חדש אחר
 • להפסיק את התקשרות הליסינג

מה זה ליסינג פרטי?

ליסינג פרטי הוא תהליך קניית רכב מחברת ליסינג הדומה כשיטת מימון לפרסת תשלומים ומכאן קוראים לשיטה זו גם ליסינג מימוני. בעסקת ליסינג פרטי משלמים מקדמה על הרכב, ויתרת הסכום בתשלום חודשי הפרוס לזמן מוגבל, בדרך כלל 36 חודשים.

בסיום התקופה עומדים שתי אפשריות:

 • תשלום יתרת הכסף ורכישת הרכב במלואו.
 • לבצע עסקת טרייד אין לרכב חדש אחר

מה ההבדל בין ליסינג פרטי לתפעולי?

אלו הם ההבדלים העיקריים בין ליסינג פרטי לתפעולי –

 1. מגזר: ליסינג פרטי משמו פונה למגזר הפרטי ואילו ליסינג תפעולי למגזר העסקי
 2. בעלות על הרכב: בליסינג פרטי בעלות הרכב היא על שם הרוכש, ואילו בתפעולי הרכב בבעלות חברת הליסינג
 3. שירותים ואחריות: בליסינג פרטי סדרת הטיפולים היא על חשבון בעל הרכב וכן תשלומי הביטוח, ואילו בליסינג תפעולי התיקונים והתחזוקה על חברת הליסינג
 4. תשלומים: מבחינת הפרטי במרבית המקרים משך תקופת התשלומים תהיה ארוכה יותר, ואילו בתפעולי מדובר לרוב בתקופה קצרה יותר
 5. גובה התשלומים: בעסקת הליסינג הפרטי יהיו התשלומים נמוכים יותר יחסית, לצד התפעולי בו התשלומים יהיו גבוהים יותר בעקבות אחריות ותחזוקת הרכב הכלולים במחיר

לא מתאים לכם ליסינג? אפשר גם לקנות רכב מבעלות פרטית

הבנתם מהי בדיוק קניית רכב מליסינג והחלטתם שאתם מעדיפים קניית רכב פרטי? אופציה מקובלת לגמרי ואפילו נפוצה. זכרו שקנייה מבעלים פרטיים דורשת מכם בדיקות קפדניות לגבי המכונית, משום שאינכם יודעים למעשה מיהו הגורם ממנו תקנו את הרכב בעיקר כשמדובר על רכב יד שניה.

קניית רכב פרטי מביאה תמיד חששות. אנו מתעכבים רבות לגבי החלטת הרכישה, בשל הפחד לרכוש מכונית במצב גרוע. החששות ממלאים גם אתכם? אתם יכולים להחליט על קניית רכב דרך חברת תמיר מכירת רכב. החברה מציעה לכם מגוון מכוניות למכירה מדגמים מגוונים ושנות ייצור שונות. הבונוס שתקבלו מהחברה הוא מחיר הנמוך בהרבה מהמחירון.

למה לקנות מכונית מחברה כמו תמיר מכירת רכב?

המחירים הנמוכים מהווים רק חלק קטן מהיתרונות של קניית רכב פרטי באמצעות חברת תמיר מכירת רכב. החברה מציעה לקונים אצלה תוספות חשובות לא פחות:

 • מכוניות שמורות ומתוחזקות, חדשות או מיד שנייה
 • תעודת אחריות וספר טיפולים מפורט הכולל את ההיסטוריה של כל מכונית
 • פריסת תשלומים נוחה וגם מימון רכב יד שניה של עד 100% ממחיר הרכב
 • מענה לכל בעיה שתצוץ וסיוע בכל תקלה שהיא.
 • חברת תמיר מחזיקה צי מכוניות גדול, המאפשר לכם לבחור את המתאים ביותר לכם.

ביצעתי קניית רכב, אם ארצה להחליף?

חברת תמיר מכירת רכב מסייעת לבעלי מכוניות אפילו במקרים כאלו. במקום להתעסק עם מכירת רכב ולאחר מכן להתעכב בגלל קניית רכב חדש, תוכלו להשלים את התהליך מתחילתו ועד סופו דרכנו, בחברה. מהלך כזה יחסוך עבורכם עבודה והתרוצצויות מול משרד התחבורה וכמובן, כפי שכבר ציינו, הרבה מאוד כסף. העובדים בתמיר מכירת רכב יסייעו לכם בהתלבטויות לגבי המכונית המתאימה, יעזרו לכם בפתרון בעיות ואם תרצו- אפילו יעמידו לרשותכם שירות העברת טסט. בחינם.

אפשרויות הפרסום של מכירת רכב

השתכנעתם כי קניית רכב משתלמת באמת מבצעים דרך חברת תמיר מכירת רכב ובכל זאת, התהליך של מכירת רכב מעניין אתכם ואתם מעדיפים לעשות בעצמכם. המקומות המתאימים ביותר לפרסום המכונית שברצונכם למכור הם לוח רכב ומודעות בעיתונים. כשמדברים על לוח רכב הכוונה היא לרשימות ארוכות של מודעות מכירת מכוניות בשלל סוגים, דגמים, אזורי המכירה בארץ ומחירונים. קניית רכב פרטי בשיטה הזו הפכה להיות פשוטה ולמי שמעמיד רכב למכירה מומלץ לבחור בה. כדי לכסות לחלוטין את האפשרויות, מומלץ לפרסם מכירת רכב בעיתונים. זהו שילוב שיבטיח חשיפה מרבית לאוטו שלך.

קניית רכב תלויה בסופו של דבר במה שאתם מחפשים

אחרי שהצגנו בפניכם את האפשרויות הפופולריות עבור קניית רכב, חשוב שתבינו שבסופו של דבר, פרטי הרכישה עצמה תלויים בעיקר בנתונים איתם אתם מגיעים: סכומי הכסף הקיימים ברשותכם, התפקיד שאתם מייעדים למכונית ואפילו מספר השנים שאתם מתכננים להשאיר אותה ברשותכם. לכל אחד מאלה השפעה על הרכב שתקנו בסופו של דבר.

ובאמת, זה הרבה יותר פשוט עם חברת רכב מסודרת

במקום לשבור את הראש ולעבור בעצמכם את התהליך המפרך של קניית מכונית, האפשרות הטובה ביותר היא לבחור בחברה שמרכזת את השירותים הנחוצים באותו מקום: ליסינג, קנייה וטיפולים. כך אתם חוסכים לעצמכם זמן רב וטרטורים בלתי פוסקים.

קבוצת תמיר היא מהחברות היחידות שמציעות עבורכם את השירותים הללו: בחברה תמצאו גם אפשרות לליסינג מכל סוג אפשרי, השכרה של מכוניות, קניית מכוניות חדשות ואפילו מיד שנייה, מחירים מצוינים ושירות מפנק שכולל טיפולים, תחזוקה וליווי מתמיד. קניית רכב מחברת תמיר מכירת רכב היא בהחלט הפעולה המשתלמת והכדאית ביותר.

 

אולי יעניין אתכם גם:

רכבים חונים

סער טאובר, מנכ"ל

קבוצת תמיר שמחה להציע שירותי מכירת רכב יד שניה מליסינג והשכרה. במאגר תמצאו רכבים שמורים ומטופלים בקפדנות ובמגוון מסלולי רכישה. לפניכם לוח רכבי ליסינג פרטי יד שניה ממיטב המותגים המובילים במגוון מחירים ותנאי מימון. אצלנו תהנו מרמת שירות שלא הכרתם, רכבים ברמת תחזוקה גבוהה וליווי מלא. פנו אלינו בכל שאלה

לכל שאלה פנו אלינו!

  מה שמך?*

  טלפון לחזרה*

  דוא”ל

  אנחנו כאן לשירותך!

  השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

  טרייד אין רכב יד שניה

  רוצים לעשות טרייד אין על הרכב הישן שלכם? קבוצת תמיר כאן להקל עליכם במכירת רכב מליסינג!

  בקבוצת תמיר מבינים שקניית רכב מליסינג זה דבר מורכב ומסובך ומאמינים שהדרך לקניה מוצלחת מתחילה באמינות ושקיפות מלאה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של כלי רכב יד שניה עם אפשרות לעשות טרייד אין בקלות ובמהירות. אנחנו מציגים בשקיפות מלאה את המצב של כל רכב במלאי שלנו, ודואגים שלכם יהיה פחות כאבי ראש בתהליך מכירת הרכב הישן שלכם.
  כשאתם קונים בקבוצת תמיר בטרייד אין – אתם קונים באחראיות ובשקיפות מלאה.

  אפשרויות טרייד אין רכב יד שניה

  ליסינג תפעולי

  עצמאים או בעלי עסקים? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון מסלולי ליסינג תפעולי בהתאמה אישית לעסק.

  בקבוצת תמיר מבינים את הצורך של החברות והארגונים שרוצים לעשות מיקור חוץ לצי הרכב שלהם ומאמינים שהשיטה המועדפת לעסקת ליסינג תפעולי היא מחירים משתלמים ונוחות מקסימלית. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת מכירת רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות וינכה לכם את המאזן מסעיפי פחת והון. בליסינג תפעולי של קבוצת תמיר תיהנו מליווי אישי, שירות מהיר ומקצועי.

  אפשרויות ליסינג תפעולי

  ליסינג פרטי

  מחפשים ליסינג פרטי? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון תכניות ליסינג גמישות המותאמות בדיוק לצרכים של הלקוחות הפרטיים.

  בקבוצת תמיר מבינים את הצורך להתחדש ברכב ליסינג ולחסוך את הטרחה של ההוצאות הכרוכות באחזקה ומאמינים שהדרך המשתלמת לעסקת ליסינג פרטי היא תשלום קבוע המותאם אישית ללקוחות פרטיים. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת קניית רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות הכרוכות באחזקה השוטפת. בקבוצת תמיר מכירת רכב מליסינג זו ההתמחות שלנו ואנו מציעים מגוון אפשרויות מכירת רכב יד שניה מליסינג, מהשכרה ומבצעי רכב יד שניה – תנו למומחים של תמיר לעזור לכם! אפשרויות ליסינג יד שניה

  אפשרויות ליסינג פרטי
  דילוג לתוכן