רוצים לקנות רכב חדש ומתקשים לממן את העסקה היקרה? רוצים לקנות רכב ואין לכם זמן להתרוצץ בין היבואנים השונים?

קניית רכב חדש כרוכה בהוצאה כספית לא מבוטלת, אולם כיום ישנן אפשרויות מימון רבות – בנקאיות וחוץ בנקאיות.

החיסרון הבולט כרוך במקדמה ופריסת תשלומים הכרוכה בריבית גבוהה שלמעשה מייקרת באלפי שקלים את עלות רכישת הרכב.

בתמיר גרופ אנו מציעים מגוון אפשרויות מימון, וביניהן מימון לרכב 100% בתנאים מעולים ללא ריבית והצמדה.

 

מימון לרכב 100% – איך זה עובד?

בעבר, כדי לרכוש רכב חדש, היה צורך לשלם את מלוא הסכום מראש (או לפחות את רובו). כששוק הרכב התפתח, ניתן היה לקבל מימון חלקי בלבד לרכב.

כיום, אנחנו מציעים מימון לרכב 100 אחוז. למעשה, מדובר בהלוואה נוחה למימון הרכב אותה מחזירים בתשלומים נוחים מאוד ובתמורה לה מקבלים רכב חדש ואיכותי שיכול לשמש אותנו שנים ארוכות, עד שנשדרג אותו לרכב חדש אחר.

ניתן לקבל מימון מלא עבור כל סוגי הרכבים. אנחנו עובדים עם כל יבואני הרכב ומספקים מימון רכב מלא למגוון כלי רכב, כך שכל אחד יוכל למצוא את הרכב המתאים לו וזאת תודות לאפשרות שתמיר גרופ הינה קבוצת רכב הפועלת מול גופי מימון רבים ברבדים רבים של עסקאות קניית רכב ומימונו.

 

האם מימון מלא לרכב הוא ללא ריבית?

כנהוג בלקיחת הלוואה גם במימון מלא לרכב תהיה ריבית. יחד עם זאת, הכל משתנה בהתאם למצב הרכב, סוג הרכב, מצב הריבית בשוק וכמובן דירוג האשראי של מבקש ההלוואה. בהתאם לאלו, ניתן לקבוע את סכום הריבית עבור מימון מלא לרכב.

מהם יתרונות מימון מלא לרכב בקבוצת תמיר?

למה לרכוש רכב חדש או יד שניה בשיטת מימון מלא לרכב 100 אחוז מחברת קבוצת תמיר מכירת רכבי ליסינג?

אחד היתרונות הבולטים שלנו הוא השירות – אנחנו מציעים שירות אישי ומיוחד לכל לקוחותינו. הרכב זקוק לטיפול? נציגינו יגיעו עד אליכם ויאספו את רכבכם מכל נקודה בארץ. הרכב יחזור אליכם כשהוא אחרי טיפול, שטיפה פנימית וחיצונית, וספר רכב מעודכן הכולל את סוג הטיפול שעבר הרכב ופירוט של החלקים שהוחלפו.

יתרון נוסף הוא מוקד השירות. מענה אנושי וחם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מוקד השירות כולל גם רכב חילוץ המוכן לפעולה וגרר שעובד בלעדית עבור לקוחות החברה בכל ימות השבוע.

  • יתרונות אלו עומדים לרשות הרוכש בשיטת מימון לרכב 100 אחוז או בשיטת מימון לרכב יד שניה.
קבלת הצעה
מימון לרכב 100 אחוז

שאלות נפוצות

לא מעוניינים ברכב חדש במימון מלא? מחפשים רכב יד 2?

קניית רכב במימון מלא מעתה אפשרית גם לרכב יד שניה. אין צורך לחפש בלוח המודעות, באינטרנט או בעיתון במודעות רכב יד שניה. להתלבט המון איזה מכונית כדאי לקנות ומאיזה אדם, כשבסוף אתם עלולים לרכוש רכב ממקור מפוקפק במחיר מופקע. בעוד אינכם יודעים באמת האם הרכב אותו קנית טופל לפי ספר הרכב, האם עבר תאונות קשות בשלדה, ומה מצב המנוע ושאר הרכיבים שלו.

אצלנו מוצעים למכירה מגוון רכבי יד שניה במצב מצוין באחריות מלאה. שספר הטיפולים שלהם פתוח בפניך ואתה תוכל לראות בעצמך שהרכבים טופלו בזמן ולפי הוראות היצרן. תוכל לקבל מימון לרכב יד שניה במאה אחוז ממחיר המחירון, כלומר הלוואה נוחה בתשלומים תמורת מימון לרכב יד שניה המטופל במצב מצוין, שיכול לשמש אותך שנים רבות. חווית קניית הרכב לא יכלה להיות קלה ונעימה יותר.

בתמיר גרופ, אנחנו מציעים מבחר אפשרויות מימון, ביניהן מימון לרכב 100 אחוז בתנאים מעולים. בתנאי מימון מלא ישנו צורך בתשלום מקדמה. כמו כן, סכום המקדמה משתנה בהתאם לסוג הרכב הנבחר ובהתאם למצב הרכב.

אפשרי בהחלט. אם יש ברשותכם רכב יד שניה ותרצו לבצע עסקת טרייד אין זו בהחלט אפשרות מצויינת שתקדם אתכם לעבר רכב חדש. בהתאם לשקלול נתונים תקבלו תמורה עבור רכבכם ועל היתרה תוכלו לקחת הלוואת נוחה עבור מימון הרכב, כאשר את ההלוואה מחזירים בתשלומים.

ההלוואה תינתן דרך קבוצת תמיר ע”י גורם חיצוני, כמו למשל בנק ירושלים, בנק הפועלים, מימון ישיר.

ישנן מספר אפשרויות מימון דרך קבוצת תמיר. חלקן באמצעות בנק הפועלים ובנק ירושלים וחלקן ע”י חברות מימון חוץ בנקאיות, כמו למשל מימון ישיר. במקרה של בנק, הלקוח נשלח לסניף הבנק. בחברת פמה, שולחים לחברה את מספר תעודת הזהות של הלקוח לקבלת אישור עקרוני ולאחר מכן טופס בקשה בצירוף תעודת זהות עם ספח רישיון הנהיגה ורישיון הרכב הנרכש. במימון ישיר ניתן לבדוק זכאות ראשונה של הלקוח. בבנק ירושלים למשל יש צורך בהתקשרות עם נציג הבנק לשליחת תעודת זהות על מנת לקבל אישור ראשוני. כמו כן, בבנק זה לא משעבדים את הרכב לטובת ההלוואה.

כן, אך יחד עם זאת סכום המקדמה משתנה בהתאם לסוג הרכב ומצבו ובהתאם למצב הריבית בשוק. בקבוצת תמיר ניתן להנות ממגוון רחב של אפשרויות מימון לרכב בתנאים נוחים, בין אם במתן הלוואה ע”י קבוצת תמיר ובין אם ע”י גורמים חיצוניים (כמו למשל מימון ישיר) איתם עובדת קבוצת תמיר.

מומלץ לקרוא גם

רכבים נוספים בקטגוריה

כל רכבי היד שניה

עוד בנושא

אנחנו כאן לשירותך!

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

טרייד אין רכב יד שניה

רוצים לעשות טרייד אין על הרכב הישן שלכם? קבוצת תמיר כאן להקל עליכם במכירת רכב מליסינג!

בקבוצת תמיר מבינים שקניית רכב מליסינג זה דבר מורכב ומסובך ומאמינים שהדרך לקניה מוצלחת מתחילה באמינות ושקיפות מלאה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של כלי רכב יד שניה עם אפשרות לעשות טרייד אין בקלות ובמהירות. אנחנו מציגים בשקיפות מלאה את המצב של כל רכב במלאי שלנו, ודואגים שלכם יהיה פחות כאבי ראש בתהליך מכירת הרכב הישן שלכם.
כשאתם קונים בקבוצת תמיר בטרייד אין – אתם קונים באחראיות ובשקיפות מלאה.

אפשרויות טרייד אין רכב יד שניה

ליסינג תפעולי

עצמאים או בעלי עסקים? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון מסלולי ליסינג תפעולי בהתאמה אישית לעסק.

בקבוצת תמיר מבינים את הצורך של החברות והארגונים שרוצים לעשות מיקור חוץ לצי הרכב שלהם ומאמינים שהשיטה המועדפת לעסקת ליסינג תפעולי היא מחירים משתלמים ונוחות מקסימלית. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת מכירת רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות וינכה לכם את המאזן מסעיפי פחת והון. בליסינג תפעולי של קבוצת תמיר תיהנו מליווי אישי, שירות מהיר ומקצועי.

אפשרויות ליסינג תפעולי

ליסינג פרטי

מחפשים ליסינג פרטי? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון תכניות ליסינג גמישות המותאמות בדיוק לצרכים של הלקוחות הפרטיים.

בקבוצת תמיר מבינים את הצורך להתחדש ברכב ליסינג ולחסוך את הטרחה של ההוצאות הכרוכות באחזקה ומאמינים שהדרך המשתלמת לעסקת ליסינג פרטי היא תשלום קבוע המותאם אישית ללקוחות פרטיים. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת קניית רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות הכרוכות באחזקה השוטפת. בקבוצת תמיר מכירת רכב מליסינג זו ההתמחות שלנו ואנו מציעים מגוון אפשרויות מכירת רכב יד שניה מליסינג, מהשכרה ומבצעי רכב יד שניה – תנו למומחים של תמיר לעזור לכם! אפשרויות ליסינג יד שניה

אפשרויות ליסינג פרטי
דילוג לתוכן