שיטות מימון בקבוצת תמיר

קבוצת תמיר נוסדה בשנת 1972 ונחשבת לאחת החברות המובילות בענף הרכב. החברה מתמחה במכירת רכבי יד שניה, בטרייד אין, בפתרונות ליסינג תפעולי ופרטי ובהשכרת רכב בכל הסוגים. קבוצת תמיר מציעה ללקוחותיה מגוון הלוואות ופתרונות מימון מלא לרכב. פתרונות מימון לרכישת רכב חדש או יד שניה מאפשרים לכל לקוח לרכוש את הרכב המתאים ביותר עבורו ללא צורך לקחת הלוואה מהבנק או מחברות האשראי.

קבלת הצעה
שיטות מימון לרכב

סוגי מימון רכב

ליסינג תפעולי הוא פתרון שמתאים לחברות וארגונים המעוניינים להוציא את ניהול צי רכבי החברה למיקור חוץ. במהלך תקופת הליסינג התפעולי הנמשכת לרוב כשלוש שנים החברה משלמת סכום חודשי קבוע וידוע מראש, וזוכה לכיסוי ביטוחי מלא, לתחזוקה שוטפת של הרכב, למבחן ואגרת רישוי שנתית. למעשה, על החברה לשלם רק את הוצאות הדלק והתשלום הקבוע של הליסינג. ראוי לציין כי בסוף תקופת הליסינג הלקוח מחזיר את הרכב ויכול להחליט האם לרכוש אותו במחיר אטרקטיבי או לחתום על עסקת ליסינג חדשה

ליסינג פרטי מיועד ללקוחות פרטיים המעוניינים לרכוש רכב חדש או משנתון מתקדם. ליסינג פרטי מאפשר ללקוח לשלם סכום חודשי קבוע עליו הוסכם מראש לתקופה ידועה שנקבעת מראש בחוזה. שיטה זו מאפשרת לשלם סכום חודשי נמוך יחסית וליהנות מרכב חדש ובטיחותי לתקופה ידועה מראש. בסוף התקופה הלקוח יכול להחליט האם לרכוש את הרכב מהחברה או לחתום על עסקה חדשה ולהתקדם לרכב חדש יותר.

ניתן לבחור בהלוואה מהבנק אך יש לזכור כי כל הלוואה מהבנק כרוכה בביורוקרטיה ובפגיעה במסגרת האשראי. חריגה מהמסגרת כרוכה בריביות גבוהות ובלחץ מהבנק לחזור למסגרת, ולכן קשה לנהל את ההוצאות החודשיות השוטפות. עם זאת, הבנקים יכולים להציע לעתים ריבית נמוכה בהשוואה לחלופות, אך הריבית תלויה במאפייני הלווה ובסכום ובתקופת ההלוואה, לכן במקרים מסוימים הלוואה מהבנק יקרה יותר לעומת פתרונות מימון לרכב יד שניה מחברות המתמחות במכירת רכבים.

הלוואה זו יקרה יותר בהשוואה לתנאי הריבית שהבנקים מציעים, ולרוב היא יקרה יותר גם מפתרונות המימון לרכב של חברות הרכב המובילות.

במידה ויש ללקוח רכב בבעלותו הוא יכול לפנות לחברת טרייד אין המציעה מגוון עסקאות טרייד אין רכב יד שניה ורכבים למכירה. חברת טרייד אין רוכשת את הרכב הישן והסכום מקוזז ממחיר הרכב שברצונו לרכוש. את ההפרש הלקוח יכול לשלם במזומן, לקחת הלוואה מהחברה ולשלם בתשלומים חודשיים או לבחור בפתרון מימון אחר שחברת הרכב מציעה עבורו.

אפשרויות מימון

לרכב בקבוצת תמיר

קבוצת תמיר מציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות מימון לרכב, לרבות קניית רכב בתשלומים, ליסינג יד שניה או לרכב חדש וליסינג פרטי ותפעולי. החברה מציעה ליסינג פרטי המאפשר לכל לקוח לבחור את הרכב המועדף עליו, לרבות מכוניות יוקרה ורכבי שטח ופנאי, וליהנות משירות מעולה, משקט נפשי ומנהיגה ברכב חדש ובטיחותי. בנוסף, החברה מציעה ליסינג תפעולי לחברות וארגונים במשק הישראלי, הלקוח יכול לקנות רכב יד שניה מליסינג או להתחדש ברכב חדש, ולבחור בין תשלום מקדמה כדי להקטין את ההחזר החודשי או לבחור בתשלום חודשי קבוע למשך תקופת הליסינג.

קבוצת תמיר אף מציעה פתרונות מימון לרכב באמצעות הלוואה משתלמת עם ריבית אטרקטיבית. ההלוואה אינה פוגעת במסגרת האשראי בבנק (הלוואה חוץ בנקאית) וניתן לקבל הלוואה בגובה של עד 100% משווי הרכב לתקופה של עד 60 חודשים. ניתן לבחור בין שלושה מסלולים עיקריים- ריבית קבועה, משתנה לפי פריים או צמודה למדד המחירים לצרכן.

מצא את הרכב הבא שלך

רכבים נוספים בקטגוריה

כל רכבי היד שניה

עוד בנושא

אנחנו כאן לשירותך!

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

טרייד אין רכב יד שניה

רוצים לעשות טרייד אין על הרכב הישן שלכם? קבוצת תמיר כאן להקל עליכם במכירת רכב מליסינג!

בקבוצת תמיר מבינים שקניית רכב מליסינג זה דבר מורכב ומסובך ומאמינים שהדרך לקניה מוצלחת מתחילה באמינות ושקיפות מלאה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של כלי רכב יד שניה עם אפשרות לעשות טרייד אין בקלות ובמהירות. אנחנו מציגים בשקיפות מלאה את המצב של כל רכב במלאי שלנו, ודואגים שלכם יהיה פחות כאבי ראש בתהליך מכירת הרכב הישן שלכם.
כשאתם קונים בקבוצת תמיר בטרייד אין – אתם קונים באחראיות ובשקיפות מלאה.

אפשרויות טרייד אין רכב יד שניה

ליסינג תפעולי

עצמאים או בעלי עסקים? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון מסלולי ליסינג תפעולי בהתאמה אישית לעסק.

בקבוצת תמיר מבינים את הצורך של החברות והארגונים שרוצים לעשות מיקור חוץ לצי הרכב שלהם ומאמינים שהשיטה המועדפת לעסקת ליסינג תפעולי היא מחירים משתלמים ונוחות מקסימלית. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת מכירת רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות וינכה לכם את המאזן מסעיפי פחת והון. בליסינג תפעולי של קבוצת תמיר תיהנו מליווי אישי, שירות מהיר ומקצועי.

אפשרויות ליסינג תפעולי

ליסינג פרטי

מחפשים ליסינג פרטי? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון תכניות ליסינג גמישות המותאמות בדיוק לצרכים של הלקוחות הפרטיים.

בקבוצת תמיר מבינים את הצורך להתחדש ברכב ליסינג ולחסוך את הטרחה של ההוצאות הכרוכות באחזקה ומאמינים שהדרך המשתלמת לעסקת ליסינג פרטי היא תשלום קבוע המותאם אישית ללקוחות פרטיים. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת קניית רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות הכרוכות באחזקה השוטפת. בקבוצת תמיר מכירת רכב מליסינג זו ההתמחות שלנו ואנו מציעים מגוון אפשרויות מכירת רכב יד שניה מליסינג, מהשכרה ומבצעי רכב יד שניה – תנו למומחים של תמיר לעזור לכם! אפשרויות ליסינג יד שניה

אפשרויות ליסינג פרטי
דילוג לתוכן