עסקת ליסינג תפעולי

עסקת ליסינג זוהי שיטת תשלום חודשית עבור דמי שימוש ברכב, לרוב במגזר העסקי, על מנת לחסוך במשאבי ניהול צי רכב. בשיטת ליסינג תפעולי מתבצעת עסקת “חכירה” בגין רכב חדש, כאשר משלמים עליו תשלום חודשי קבוע. במסגרת ליסינג תפעולי מלא לעסקים, חברת הליסינג דואגת גם לתחזוקה השוטפת של הרכב, לרבות: טיפולים שוטפים, טסטים לרכב, שיפוצים, תיקונים, ביטוחים, החלפת צמיגים, לעיתים החברה אף מספקת רכב חלופי בשעה שהרכב שוהה במוסך.

ליסינג תפעולי – האם זה מתאים לעסק שלך?

ככלל, עסקאות ליסינג תפעולי לעסקים מתבצעות לפי רוב במגזר העסקי לחברות המספקות לעובדיהם רכבי חברה. חברות המספקות עבור העובדים שירות ליסינג תפעולי לעסקים נהנות מרכבים איכותיים, בטוחים ומתוחזקים באופן שוטף. אף על פי כן, ניתן לחזות בעסקאות של ליסינג תפעולי פרטי.

להצעת מחיר לרכב בליסינג תפעולי – לחצו

ליסינג תפעולי – איך זה עובד בפועל?

תשלום מקדמה

לקוחות החברה משלמים מקדמה עבור קבלת הרכב. באמצעות מקדמה זו מוקטן התשלום הניתן מדי חודש ע”י הלקוח. שימו לב, ללקוחות קבוצת תמיר קיימת אפשרות לרכישת ליסינג תפעולי ללא מקדמה!

תשלום חודשי

מדי חודש משלם הלקוח תשלום קבוע מראש, בהתאם לתנאי העסקה ולמשך תקופת הליסינג. תשלום זה הינו צמוד למדד. עם סיום תקופת הליסינג, עומדות בפני הלקוח שלוש אפשרויות:

  • רכישת הרכב – להיות מעתה הבעלים הבלעדיים על הרכב. היתרון של קניית רכבי ליסינג הוא שאתם מקבלים את הרכב אליו התרגלתם במשך תקופת הליסינג, יחד עם הנחה משמעותית ובתנאי עסקה ייחודיים ברכישת הרכב.
  • החזרת הרכב – לאחר תום ימי הליסינג, באפשרותכם להחזיר את הרכב הנוכחי, ולהחליפו עם רכב חדש מחברת הליסינג, או לחילופין עם רכב ליסינג תפעולי יד שניה.
  • השבת הרכב לחברה – לאחר תום ימי הליסינג, באפשרותכם להשיב את הרכב לחברת הליסינג ולהזדכות על התשלומים החודשיים הנותרים. חשוב להבהיר, הרכב המוחזר ייחשב מעתה רכב יד שניה, בן שלוש שנות שימוש לכל היותר. נוסף על כך, הרכב המוחזר טופל ותוחזק בצורה מצויינת ע”י חברת הליסינג כפי שהוזכר להלן. לפיכך, אם אדם פרטי מעוניין לרכוש רכב בעסקת ליסינג יד שניה, הוא יקבל רכב איכותי במצב יוצא מן הכלל.

רכישת רכב חדש במסגרת עסקת ליסינג תפעולי

גם בלי תזרים מזומנים גבוה, עדיין ניתן ליהנות מרכב חדש או רכב יד שניה. זאת, הודות לתשלומים חודשיים הניתנים במסגרת תנאי הסכם הליסינג. בנוסף, בקבוצת תמיר במסגרת ליסינג תפעולי ניתן למצוא מחירים אטרקטיביים ומגוונים בשל מבחר הרכבים שברשותנו. אנחנו דואגים לכל ההוצאות הנלוות של רכבכם: תשלומי רישוי, דלק, ביטוחים ועוד.

כמה עולה ליסינג תפעולי? מחירים אטרקטיביים ונוחים

במרבית המקרים, העסקאות יבוצעו בתשלומים לטווח ארוך. באופן ישיר, התשלומים החודשיים עבור העסקה יתפרסו על פני חודשים רבים וכך הסכום לתשלום יהיה נוח יותר. עם ליסינג תפעולי מלא, התשלום החודשי הוא קבוע ואין צורך לדאוג מהוצאות מפתיעות הקשורות לתחזוקת רכב.

האם ליסינג תפעולי מוכר במס?

ליסינג תפעולי מוכר במס, מדובר בהוצאה המוכרת בשיעור של 45%.

 

ליסינג תפעולי לעסקים

אין ספק שעם היתרונות הבולטים שניתן למצוא במסגרת ליסינג תפעולי לעסקים / עצמאיים / חברות, תוכלו ליהנות משקט נפשי לצד התאמה אישית ללא כאב ראש – אמנם הבעלות על הרכב נשארת של חברת הליסינג, אך יחד עם זאת, תוכלו ליהנות מהרכב החדש שלכם בראש שקט, בין אם מבחינת ביטוחים וטיפולים, מרכזי שירות, בטיחות ואגרות. מתעניינים בעסקת ליסינג תפעולי לעסקים? כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר טלפוני ו/או דרך דף צרו קשר באתר.

 

קבלת הצעה
ליסינג תפעולי - מבחר רכבים

שאלות ותשובות

  • טיפולים שוטפים
  • טסטים לרכב
  • שיפוצים
  • תיקונים
  • ביטוחים
  • החלפת צמיגים
  • לעיתים, החברה אף מספקת רכב חלופי בשעה שהרכב שוהה במוסך

עסקאות ליסינג תפעולי לעסקים באופן כללי מתבצעות ע”פ רוב במגזר העסקי לחברות המספקות לעובדיהן “רכבי חברה”. חברות המספקות לעובדיהן שירות ליסינג תפעולי לעסקים נהנות מרכבים איכותיים, בטוחים ומתוחזקים באופן שוטף, כך שאין דאגה מתקלות שעשויות להיגרם לרכב.

אף על פי כן, ניתן לחזות בעסקאות של ליסינג תפעולי פרטי.

בתמיר גרופ מציעים עסקאות ליסינג תפעולי לעסקים קטנים ועצמאיים, בהתאם לצרכיהם, כמו גם לחברות גדולות.

רבים שואלים את עצמם: האם כדאי לי לעשות ליסינג מימוני לעסקים? ליסינג לעסקים נחשב כיום לדבר בסיסי, וכמעט כל חברה במשק הישראלי שוכרת רכבים לעובדיה בשיטה זו. מצד העובד, רכב מליסינג לעתים נתפס כחלק מהתנאים המגיעים עבורו בתמורה לעבודה שהוא משקיע בחברה בה הוא עובד ובעקבות זאת הוא מצפה לקבל רכב חדש מליסינג יחד עם שירות.

 

ליסינג תפעולי בקבוצת תמיר

קבוצת תמיר מתמחה ביצירת מסגרות ליסינג תפעולי, המותאמות במיוחד בשבילכם. בנוסף, קבוצת תמיר מספקת מוקד שירות בלעדי העומד לרשותכם למשך כל שעות היממה וכל ימות השבוע. אם לא די בכך, קבוצת תמיר דואגת לחילוץ מהיר בכל מקום בארץ לרכבי ליסינג תפעולי, ומספקת רכבים חלופיים ללקוחותיה בעת הצורך. כמו כן, לקוחותינו נהנים תמיד משירות מקצועי, אמין ומנוסה הודות לליווי צמוד של מנהל לקוחות.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לליסינג תפעולי? השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

קבלת הצעה
ליסינג תפעולי - מבחר רכבים

מומלץ לקרוא גם

רכבים נוספים בקטגוריה

כל רכבי היד שניה

עוד בנושא

אנחנו כאן לשירותך!

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

טרייד אין רכב יד שניה

רוצים לעשות טרייד אין על הרכב הישן שלכם? קבוצת תמיר כאן להקל עליכם במכירת רכב מליסינג!

בקבוצת תמיר מבינים שקניית רכב מליסינג זה דבר מורכב ומסובך ומאמינים שהדרך לקניה מוצלחת מתחילה באמינות ושקיפות מלאה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של כלי רכב יד שניה עם אפשרות לעשות טרייד אין בקלות ובמהירות. אנחנו מציגים בשקיפות מלאה את המצב של כל רכב במלאי שלנו, ודואגים שלכם יהיה פחות כאבי ראש בתהליך מכירת הרכב הישן שלכם.
כשאתם קונים בקבוצת תמיר בטרייד אין – אתם קונים באחראיות ובשקיפות מלאה.

אפשרויות טרייד אין רכב יד שניה

ליסינג תפעולי

עצמאים או בעלי עסקים? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון מסלולי ליסינג תפעולי בהתאמה אישית לעסק.

בקבוצת תמיר מבינים את הצורך של החברות והארגונים שרוצים לעשות מיקור חוץ לצי הרכב שלהם ומאמינים שהשיטה המועדפת לעסקת ליסינג תפעולי היא מחירים משתלמים ונוחות מקסימלית. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת מכירת רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות וינכה לכם את המאזן מסעיפי פחת והון. בליסינג תפעולי של קבוצת תמיר תיהנו מליווי אישי, שירות מהיר ומקצועי.

אפשרויות ליסינג תפעולי

ליסינג פרטי

מחפשים ליסינג פרטי? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון תכניות ליסינג גמישות המותאמות בדיוק לצרכים של הלקוחות הפרטיים.

בקבוצת תמיר מבינים את הצורך להתחדש ברכב ליסינג ולחסוך את הטרחה של ההוצאות הכרוכות באחזקה ומאמינים שהדרך המשתלמת לעסקת ליסינג פרטי היא תשלום קבוע המותאם אישית ללקוחות פרטיים. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת קניית רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות הכרוכות באחזקה השוטפת. בקבוצת תמיר מכירת רכב מליסינג זו ההתמחות שלנו ואנו מציעים מגוון אפשרויות מכירת רכב יד שניה מליסינג, מהשכרה ומבצעי רכב יד שניה – תנו למומחים של תמיר לעזור לכם! אפשרויות ליסינג יד שניה

אפשרויות ליסינג פרטי
דילוג לתוכן