• סער טאובר, מנכ"ל

 • מאי 15, 2022
 • זמן קריאה: 6 דק’

עומדים בפני החלטה של קניית מכונית מליסינג? בין אם מדובר ברכב חדש ובין אם מדובר ברכב יד שנייה, עליכם לדעת כי חברות הליסינג פועלות בהיקף של כ-50% משוק הרכב. עובדה זו מאפשרת לחברות הליסינג להעניק תנאי מימון טובים ואטרקטיביים יותר. קנייה מליסינג הינה אפשרות רכישה פופולרית מאוד בקרב הקונים לאור סיבה זו. כמו בכל רכישת רכב מליסינג, תמיד מומלץ לבדוק ולבצע סקר שוק, השוואות בין החברות – זאת משום שההבדלים עשויים לחסוך לכם אלפי שקלים.

 

עסקת ליסינג מאפשרת נהיגה ברכב חדש ובטיחותי ומקנה את האפשרות לתשלומי החזר חודשיים נמוכים. יחד עם זאת, קבלת החלטה על קניית רכב אינה עניין של מה בכך, יש לבדוק מספר פרמטרים ולבחון מספר שאלות חשובות כדי לבחון את כדאיות העסקה.

איך קונים רכב מליסינג – מה חשוב לבדוק?

סקר שוק והשוואת מחירים – מדובר בשלב הראשוני שמבצעים. בחרו את הדגמים שמעניינים אתכם ובקשו מספר הצעות מחיר מכל חברת ליסינג. במקביל לחברות הליסינג, במידה ובחרתם בקניית רכב חדש, מומלץ לבקש הצעות מחיר מיבואני הרכב ישירות, כך תקבלו תמונה מלאה על הבדלי המחירים.

 

היסטוריית טיפולים ובדיקה במכון הרישוי – בדקו שהטיפולים נעשו ע”פ הוראות היצרן ובמוסך מוסדר. במידה וקיבלתם החלטה לקחת צעד נוסף, בקשו לראות את בדיקת הרכב שבוצעה במכון הרישוי. במקביל, מומלץ לבצע בדיקה נוספת עצמאית משלכם.

 

טסט לרכב – האם הרכב עבר טסט? מתי אמור להיות המועד המתוכנן לטסט הבא של הרכב? אלו דברים שחשוב לבדוק משום שבהתאם ניתן להפחית את מחיר הרכב.

 

נסיעת מבחן – בקשו לבצע נסיעת מבחן על מנת שתוכלו להרגיש את הרכב, חשוב שחוויית הנסיעה תהיה טובה עבורכם, כך תוכלו להרגיש כיצד מתנהג הרכב על הכביש, האם יש צלילים חריגים, האם המזגן תקין, האם חלונות הרכב ודלתות הרכב תקינים? אל תשכחו לבדוק שכל חלקי הרכב במקום, האם הרכב מגיע עם גלגל רזרבי? אנטנה? ספר טיפולים פיזי? מערכת שמע תקינה?

 

מימון הרכב – מהו התקציב החודשי שאתם מקציבים לקניית הרכב? חברות ליסינג מציעות מגוון רחב של שיטות מימון ופריסת תשלומים. כמובן, אל תשכחו לבדוק אם נדרשת מקדמה ומהו הסכום המינימלי של המקדמה. מרבית חברות הליסינג מציעות הלוואה לקנייה מליסינג, לכן מעבר לפריסת תשלומים נוחה, בידקו גם מהו גובה הריבית המוצעת לכם.

כמו חדש טויוטה קורולה יד שניה - קניית רכב מליסינג

תהליך רכישת רכב מליסינג 

ישנם שלושה חלקים עיקריים: בחירת רכב מתאים, תשלום מקדמה, התחייבות לתשלומי החזר חודשיים (לרוב לתקופה של 36 חודשים). לבסוף, עליכם לקבל החלטה – האם לקנות את הרכב ולשלם את יתרת התשלום עבורו? או לחילופין, לסיים את העסקה ולהחזיר את הרכב בחזרה לחברה ולחתום על עסקת ליסינג חדשה. בתום תקופת החכירה מחברת הליסינג, נהוג לחשב שווי לאחר הורדה אוטומטית של 5%-8% ממחיר המחירון. במידה ואתם מתכננים להשאיר את הרכב אצלכם, עליכם לשלם את יתרת הסכום בכפוף לתנאי החוזה.

 

תשלום מקדמה על קנייה מליסינג

בענף הליסינג בישראל, ישנן חברות הדורשות מקדמה מסויימת כתנאי לרכישת הרכב מליסינג. כמו כן, ישנן חברות המציעות עסקת ליסינג ללא כל מקדמה. עליכם לבחור את כל האפשרויות הקיימות בהתאם ליכולות הפיננסיות שלכם, כאשר חשוב להבין כי ככל ותשלום המקדמה יהיה גבוה יותר, כך תוכלו ליהנות מריבית מועדפת ומתשלומים חודשיים נמוכים יותר. במרבית המקרים נהוג לשלם מקדמה בסך 30% ותשלומי החזר חודשיים לתקופה של 36 חודשים.

 

העברת בעלות על הרכב

בתום תקופת החכירה של הליסינג ניתן לקנות את הרכב ולהעביר את הבעלות על שמכם. לפעמים, בעבור עלות סמלית, חברות הליסינג יבצעו את העברת הבעלות עבורכם. מדובר בפרוצדורה האורכת מספר דקות בודדות באופן מקוון ומהיר, כך שאין צורך להגיע לדואר. יחד עם זאת, קיימת אפשרות לבצע העברת בעלות דרך סניפי דואר ישראל.

שאלות נפוצות בנושא קנייה מליסינג

מהם יתרונות קניית רכב מליסינג?

לאחר קבלת החלטה לגבי סוג הרכב, תוכלו ליהנות מתנאי רכישה אטרקטיביים, כאשר יש לשלם מקדמה נמוכה, לרוב 30% בלבד, ותשלום חודשי נמוך. באפשרותכם לבחור מתוך מגוון עצום של דגמים, כמו למשל רכבים חדשים עם 0 ק”מ או מגוון רכבי יד שנייה במצב מעולה. קניית רכב מליסינג מבטיחה עבורכם אחריות ארוכה ושירות יעיל ומהיר בכל בעיה ותקלה. אתם לכאורה שוכרים את הרכב לתקופה של 3-5 שנים, ובמהלך תקופה זו אתם משלמים סכום חודשי קבוע. בסוף תקופת הליסינג, יש לכם מספר אפשרויות:

 • לקנות את הרכב במחיר נקוב
 • להחזיר את הרכב לחברת הליסינג
 • לסיים את חוזה הליסינג ולעבור לרכב חדש

האם ניתן לנהל משא ומתן לגבי מחיר הרכב?

בהחלט כן. כפי שמנהלים משא ומתן לגבי מחיר, מוצר או שירות מסויים, למשל חופשה בחו”ל או שיפוץ הבית, כך עליכם לנהוג בעת קנייה מליסינג. לאחר סקר שוק והשוואת הצעות מחיר מחברות ליסינג שונות, תוכלו לנהל משא ומתן אפקטיבי כדי לשפר תנאים.

האם ניתן לקנות רכב לפני שחוזה הליסינג שלו מסתיים?

בהתאם לחוזה עם חברת הליסינג, במרבית המקרים ניתן לרכוש את הרכב לפני סיום החוזה, אך חשוב לבדוק אם יש עמלות או קנסות בגין סיום מוקדם של החוזה. עליכם לבדוק היטב האם ליסינג פרטי משתלם

האם ניתן לשלב טרייד אין וקנייה מליסינג?

ניתן למכור את הרכב הישן לחברה ולקזז את שווי הרכב מתשלום המקדמה או מסך התשלום בעסקת הליסינג וליהנות מרכב חדש ואיכותי ומשקט נפשי. מכירת הרכב בשוק החופשי מחייבת זמן רב ומענה לטלפונים, לכן בקבוצת תמיר ניתן למכור את הרכב ולרכוש חדש או משנתון אחר. מדובר בעסקת טרייד אין רכב

היצע רכבים מליסינג, במחיר ושירות יוצאים מן הכלל!

בקבוצת תמיר קיימות אפשרויות מגוונות עבור רכישת רכב מליסינג והיצע רכבים גדול. אתנו תוכלו להתקדם לרכב חדיש יותר ובראש שקט, זאת משום שאנחנו מחמירים באופן הטיפול ברכבים.

ביטחון – קניית רכב מליסינג אצל חברות כמו קבוצת תמיר, מחזיקות בראש ובראשונה ספרי טיפולים מפורטים לגבי כל מכונית שנמצאת בהחזקתן. ניתן לבדוק בקלות את היסטוריית הרכב עם ביטחון וללא כל חשש.

היצע גדול יותר – בחברות כאלה, קנייה מליסינג או מהשכרה הן עסקאות שגרתיות. בשל כך, האופציות עבורכם רבות.

הבעלות ידועה – אין חשש ממקרה של רכישת רכב משועבד או מיועד לעיקול ואף אין צורך לממן על כך בדיקה יקרה בדואר.

כמו חדש – מכונית שנמסרת לבעליה החדשים, נשטפת ומנוקה בצורה יסודית.

אחריות – קיימת אחריות על השלדה ועל המנוע למספר חודשים.

השירות – במידה ותצטרפו לשורה הארוכה של לקוחותינו, תזכו ליחס VIP ובליווי של קבוצת תמיר לאורך כל הדרך.

מחיר – החלטתם ללכת על קנייה מליסינג? קבוצת תמיר מכירת רכב מתחייבת כי המכונית שבחרתם תהיה במחיר נמוך משמעותית מהמחירון.

אפשרויות תשלום רבות – כולל גמישות ועזרה במימון מלא לרכב.

שירותים נוספים – תוכלו לקבל מאתנו מחירים מיוחדים גם עבור אביזרים וחלפים לרכבים, ואף תזכו לייעוץ צמוד בכל עניין, כולל סוגיות ביטוח, תאונות וירידת ערך.

צפו במגוון הדגמים – לחצו למעבר

היצע רכבים מליסינג - קניית רכב מליסינג

סער טאובר, מנכ"ל

קבוצת תמיר שמחה להציע שירותי מכירת רכב יד שניה מליסינג והשכרה. במאגר תמצאו רכבים שמורים ומטופלים בקפדנות ובמגוון מסלולי רכישה. לפניכם לוח רכבי ליסינג פרטי יד שניה ממיטב המותגים המובילים במגוון מחירים ותנאי מימון. אצלנו תהנו מרמת שירות שלא הכרתם, רכבים ברמת תחזוקה גבוהה וליווי מלא. פנו אלינו בכל שאלה

לכל שאלה פנו אלינו!

  מה שמך?*

  טלפון לחזרה*

  דוא”ל

  מומלץ לקרוא גם

  אנחנו כאן לשירותך!

  השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

  טרייד אין רכב יד שניה

  רוצים לעשות טרייד אין על הרכב הישן שלכם? קבוצת תמיר כאן להקל עליכם במכירת רכב מליסינג!

  בקבוצת תמיר מבינים שקניית רכב מליסינג זה דבר מורכב ומסובך ומאמינים שהדרך לקניה מוצלחת מתחילה באמינות ושקיפות מלאה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של כלי רכב יד שניה עם אפשרות לעשות טרייד אין בקלות ובמהירות. אנחנו מציגים בשקיפות מלאה את המצב של כל רכב במלאי שלנו, ודואגים שלכם יהיה פחות כאבי ראש בתהליך מכירת הרכב הישן שלכם.
  כשאתם קונים בקבוצת תמיר בטרייד אין – אתם קונים באחראיות ובשקיפות מלאה.

  אפשרויות טרייד אין רכב יד שניה

  ליסינג תפעולי

  עצמאים או בעלי עסקים? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון מסלולי ליסינג תפעולי בהתאמה אישית לעסק.

  בקבוצת תמיר מבינים את הצורך של החברות והארגונים שרוצים לעשות מיקור חוץ לצי הרכב שלהם ומאמינים שהשיטה המועדפת לעסקת ליסינג תפעולי היא מחירים משתלמים ונוחות מקסימלית. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת מכירת רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות וינכה לכם את המאזן מסעיפי פחת והון. בליסינג תפעולי של קבוצת תמיר תיהנו מליווי אישי, שירות מהיר ומקצועי.

  אפשרויות ליסינג תפעולי

  ליסינג פרטי

  מחפשים ליסינג פרטי? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון תכניות ליסינג גמישות המותאמות בדיוק לצרכים של הלקוחות הפרטיים.

  בקבוצת תמיר מבינים את הצורך להתחדש ברכב ליסינג ולחסוך את הטרחה של ההוצאות הכרוכות באחזקה ומאמינים שהדרך המשתלמת לעסקת ליסינג פרטי היא תשלום קבוע המותאם אישית ללקוחות פרטיים. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת קניית רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות הכרוכות באחזקה השוטפת. בקבוצת תמיר מכירת רכב מליסינג זו ההתמחות שלנו ואנו מציעים מגוון אפשרויות מכירת רכב יד שניה מליסינג, מהשכרה ומבצעי רכב יד שניה – תנו למומחים של תמיר לעזור לכם! אפשרויות ליסינג יד שניה

  אפשרויות ליסינג פרטי
  דילוג לתוכן