• סער טאובר, מנכ"ל

 • יולי 5, 2022
 • זמן קריאה: 3 דק’

אין ספק שרכב הוא אמצעי תחבורה זמין ונוח ומקל ע האפשרות להתנייד לכל מקום, אולם קניית רכב עשויה להיות הוצאה יקרה. תודות לאמצעי המימון המגוונים הקיימים בשוק אחד הפתרונות המוצלחים ביותר הוא קניית רכב ללא מקדמה, תוך קבלת מימון מלא לרכב. בדרך זו אפשר להגיע למגרש המכוניות לבחור את הרכב המתאים ביותר מתוך ההיצע הקיים ותוך פרק זמן קצר לנסוע ברכב הביתה.

שיטה זו מבוססת על העובדה שהחברה מבצעת מימון מלא לרכב, אין צורך במקדמה, הלקוח מקבל מימון לרכב יד שנייה במלוא ערכו של הרכב.
הלקוח יכול לבקש הלוואה מסניף הבנק בו מתנהל חשבון הבנק שלו אך שיטה זו אינה מומלצת במקרה זה כיוון שקבלת מימון באופן ישיר מהחברה העוסקת בסחר מכוניות הוא כדאי ונוח הרבה יותר.

הלוואה בבנק היא בריבית פחות אטרקטיבית, בפריסה לפרק זמן קצר יותר ולאור הסיכון שהבנק לוקח בעת מתן ההלוואה קיימת סבירות שמסגרת האשראי שאושרה עד עתה, תקטן כדי להפחית סיכונים.
כשלוקחים הלוואה ממקור שהוא חוץ בנקאי, מסגרת האשראי אינה נפגעת, פריסת התשלומים היא לכמה שנים והריבית נמוכה יותר. לכן לקוחות רבים מעדיפים לנצל את היתרונות הרבים של מימון מלא לרכב ומקבלים הלוואה מהירה ורוכשים את הרכב הנחוץ להם.

רכב ללא מקדמה – היכן רוכשים?

תמיר גרופ סוכנות הרכבים הוותיקה מנתניה מציעה מבחר גדול של מכוניות בגדלים שונים שאותן אפשר לרכוש במימון לרכב 100 אחוז, לרכישה בסוכנות רכבים תוך קבלת מימון מלא לרכב. כך אין השלכות על מסגרת האשראי בחשבון הבנק ולכן זו האופציה הנוחה ביותר.
חברת המימון מאשרת מימון לרכב יד שניה על מלוא ערך הרכב ללקוחות תמיר גרופ, העובדה שאין צורך לשלם כלום היא יתרון בולט ומשמעותי מאד בשיטה זו. ההשפעה היחידה מבחינת חשבון הבנק היא העובדה שאחת לחודש יורד תשלום לצורך החזר ההלוואה לגורם החוץ בנקאי שהלווה את הכספים לבעלים החדשים של הרכב.

הליך קבלת ההלוואה לקניית רכב ללא מקדמה

חברת המימון החוץ בנקאית מקבלת מכל לקוח מסמכים כדי לוודא שאין בעסקה זו סיכון ושהלקוח יוכל לעמוד בהחזר ההלוואה עד שישלם את מלוא התשלומים שנקבעו לו.

המסמכים הנדרשים עבור שכיר

 • צילום תעודת זהות כולל ספח של בעל הרכב המיועד.
 • העתקים של שלושת תלושי השכר האחרונים.

המסמכים הנדרשים עבור עצמאי – עוסק מורשה

 • תדפיסים של התנועות בחשבון הבנק העסקי בשלושת החודשים האחרונים, כדי לוודא שללקוח יש הכנסות קבועות מהעסק העצמאי. בנוסף לכך, נבדק המידע על התנועות בחשבון אם יש המחאות או הוראות קבע חוזרות,
 • חשבון בנק מוגבל או מעוקל .
 • צילום תעודת זהות כולל ספח של בעל הרכב המיועד.
 • העתקים של ארבעת הדיווחים והתשלומים האחרונים למע”מ .
 • שומה לשנת הכספים האחרונה שהופקה על ידי פקיד השומה.

המסמכים הנדרשים עבור חברה בע”מ

 • תדפיסים של התנועות בחשבון הבנק של החברה בשלושת החודשים האחרונים, כדי לוודא שלחברה יש הכנסות קבועות מלקוחותיה. בנוסף לכך, נבדק המידע על התנועות בחשבון אם יש המחאות או הוראות קבע חוזרות אם מדובר בחשבון בנק מוגבל או מעוקל .
 • צילום תעודת זהות כולל ספח של מורשה החתימה בחברה.
 • העתקים של ארבעת הדיווחים והתשלומים האחרונים למע”מ .
 • שומה לשנת הכספים האחרונה שהופקה על ידי פקיד השומה.
 • העתק נאמן למקור של תעודת ההתאגדות של החברה.

מהירות קבלת המימון המלא ללא תשלום מקדמה 

נציגי חברת המימון בודקים את המסמכים שהועברו אליהם. אם הכול תקין, אין בעיות חריגות בתנועות בחשבון הבנק ונראה כי הלקוח מסוגל לעמוד בהחזרים החודשיים שנקבעו לו, לדוגמה 1,700 ₪ כולל הריבית והעמלות בכל חודש למשך 36 חודשים, ההלוואה תאושר באופן כמעט מידי. השלב הבא הוא חתימה על מסמכי ההלוואה, חתימה על הוראת קבע עבור חיוב מלוא התשלומים או לחילופין ביצוע העסקה באמצעות כרטיס אשראי והרכב הוא כבר שלכם.

נסיעה טובה!

קניית רכב למטרות עבודה - Buying a car for work purposes

סער טאובר, מנכ"ל

קבוצת תמיר שמחה להציע שירותי מכירת רכב יד שניה מליסינג והשכרה. במאגר תמצאו רכבים שמורים ומטופלים בקפדנות ובמגוון מסלולי רכישה. לפניכם לוח רכבי ליסינג פרטי יד שניה ממיטב המותגים המובילים במגוון מחירים ותנאי מימון. אצלנו תהנו מרמת שירות שלא הכרתם, רכבים ברמת תחזוקה גבוהה וליווי מלא. פנו אלינו בכל שאלה

לכל שאלה פנו אלינו!

  מה שמך?*

  טלפון לחזרה*

  דוא”ל

  מומלץ לקרוא גם

  אנחנו כאן לשירותך!

  השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

  טרייד אין רכב יד שניה

  רוצים לעשות טרייד אין על הרכב הישן שלכם? קבוצת תמיר כאן להקל עליכם במכירת רכב מליסינג!

  בקבוצת תמיר מבינים שקניית רכב מליסינג זה דבר מורכב ומסובך ומאמינים שהדרך לקניה מוצלחת מתחילה באמינות ושקיפות מלאה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של כלי רכב יד שניה עם אפשרות לעשות טרייד אין בקלות ובמהירות. אנחנו מציגים בשקיפות מלאה את המצב של כל רכב במלאי שלנו, ודואגים שלכם יהיה פחות כאבי ראש בתהליך מכירת הרכב הישן שלכם.
  כשאתם קונים בקבוצת תמיר בטרייד אין – אתם קונים באחראיות ובשקיפות מלאה.

  אפשרויות טרייד אין רכב יד שניה

  ליסינג תפעולי

  עצמאים או בעלי עסקים? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון מסלולי ליסינג תפעולי בהתאמה אישית לעסק.

  בקבוצת תמיר מבינים את הצורך של החברות והארגונים שרוצים לעשות מיקור חוץ לצי הרכב שלהם ומאמינים שהשיטה המועדפת לעסקת ליסינג תפעולי היא מחירים משתלמים ונוחות מקסימלית. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת מכירת רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות וינכה לכם את המאזן מסעיפי פחת והון. בליסינג תפעולי של קבוצת תמיר תיהנו מליווי אישי, שירות מהיר ומקצועי.

  אפשרויות ליסינג תפעולי

  ליסינג פרטי

  מחפשים ליסינג פרטי? בקבוצת תמיר תמצאו מגוון תכניות ליסינג גמישות המותאמות בדיוק לצרכים של הלקוחות הפרטיים.

  בקבוצת תמיר מבינים את הצורך להתחדש ברכב ליסינג ולחסוך את הטרחה של ההוצאות הכרוכות באחזקה ומאמינים שהדרך המשתלמת לעסקת ליסינג פרטי היא תשלום קבוע המותאם אישית ללקוחות פרטיים. אצלנו תוכלו לבצע עסקת ליסינג הכוללת קניית רכב מליסינג במימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות הכרוכות באחזקה השוטפת. בקבוצת תמיר מכירת רכב מליסינג זו ההתמחות שלנו ואנו מציעים מגוון אפשרויות מכירת רכב יד שניה מליסינג, מהשכרה ומבצעי רכב יד שניה – תנו למומחים של תמיר לעזור לכם! אפשרויות ליסינג יד שניה

  אפשרויות ליסינג פרטי
  דילוג לתוכן