צור קשר

מתלבטים בין ליסינג פרטי לבין ליסינג תפעולי ? כמה טיפים מבית קבוצת תמיר

קניית רכב היא תהליך ארוך, לפעמים אפילו מייגע. התרוצצויות רבות, משא ומתן מתמשך מול בעלי מכוניות פרטיות, בעלי מגרשים למכירת רכב וגורמים אחרים. ובסוף תגלו שהמכונית היא לחלוטין לא מה שרציתם. קשה היום למצוא מכונית שתתאים בדיוק לרצונות שלנו, בלי לבזבז זמן בחיפושים. אבל אפשר למצוא דרכים להתגבר על הקושי.

קניית רכב מליסינג

ככל שאנחנו מתקדמים, השיטה של קניית רכב מליסינג הופכת לפופולארית יותר ויותר. האפשרות לשלם עבור קניית רכב בתשלומים אפילו מכונית חדשה, היא אפשרות מפתה מאוד ונוחה ביותר לכולנו. הכסף שיש לנו בחשבון לא מהווה שיקול. בתשלומים הכל יותר קל.

רוצים עסקת ליסינג כדאית? חברת תמיר מכירת רכב מציעה לכם קניית רכב באמצעות ליסינג יד שניה או ראשונה ברמה שאתם תבחרו: ליסינג תפעולי, ליסינג תפעולי מלא ואפילו ליסינג מיד שנייה. תמיר מכירת רכב מחזיקה צי מכוניות נרחב ממנו תוכלו לבחור את הרכב הבא שלכם.

מומלץ לקרוא גם: 7 שאלות ותשובות על קניית רכב מליסינג 

לא מתאים לכם ליסינג? אפשר גם לקנות רכב פרטי

הבנתם מהי בדיוק קניית רכב מליסינג והחלטתם שאתם מעדיפים קניית רכב פרטי? אופציה מקובלת לגמרי ואפילו נפוצה. זכרו שקנייה מבעלים פרטיים דורשת מכם בדיקות קפדניות לגבי המכונית, משום שאינכם יודעים למעשה מיהו הגורם ממנו תקנו את הרכב בעיקר כשמדובר על רכב יד שניה.

קניית רכב פרטי מביאה תמיד חששות. אנו מתעכבים רבות לגבי החלטת הרכישה, בשל הפחד לרכוש מכונית במצב גרוע. החששות ממלאים גם אתכם? אתם יכולים להחליט על קניית רכב דרך חברת תמיר מכירת רכב. החברה מציעה לכם מגוון מכוניות למכירה מדגמים מגוונים ושנות ייצור שונות. הבונוס שתקבלו מהחברה הוא מחיר הנמוך בהרבה מהמחירון.

למה לקנות מכונית מחברה כמו תמיר מכירת רכב?

המחירים הנמוכים מהווים רק חלק קטן מהיתרונות של קניית רכב פרטי באמצעות חברת תמיר מכירת רכב. החברה מציעה לקונים אצלה תוספות חשובות לא פחות:

  • מכוניות שמורות ומתוחזקות, חדשות או מיד שנייה
  • תעודת אחריות וספר טיפולים מפורט הכולל את ההיסטוריה של כל מכונית
  • פריסת תשלומים נוחה וגם מימון רכב יד שניה של עד 100% ממחיר הרכב
  • מענה לכל בעיה שתצוץ וסיוע בכל תקלה שהיא.
חברת תמיר מחזיקה צי מכוניות גדול, המאפשר לכם לבחור את המתאים ביותר לכם.

ביצעתי קניית רכב, אם ארצה להחליף?

חברת תמיר מכירת רכב מסייעת לבעלי מכוניות אפילו במקרים כאלו. במקום להתעסק עם מכירת רכב ולאחר מכן להתעכב בגלל קניית רכב חדש, תוכלו להשלים את התהליך מתחילתו ועד סופו דרכנו, בחברה.

מהלך כזה יחסוך עבורכם עבודה והתרוצצויות מול משרד התחבורה וכמובן, כפי שכבר ציינו, הרבה מאוד כסף. העובדים בתמיר מכירת רכב יסייעו לכם בהתלבטויות לגבי המכונית המתאימה, יעזרו לכם בפתרון בעיות ואם תרצו- אפילו יעמידו לרשותכם שירות העברת טסט. בחינם.

אפשרויות הפרסום של מכירת רכב

השתכנעתם כי קניית רכב משתלמת באמת מבצעים דרך חברת תמיר מכירת רכב ובכל זאת, התהליך של מכירת רכב מעניין אתכם ואתם מעדיפים לעשות בעצמכם. המקומות המתאימים ביותר לפרסום המכונית שברצונכם למכור הם לוח רכב ומודעות בעיתונים.

כשמדברים על לוח רכב הכוונה היא לרשימות ארוכות של מודעות מכירת מכוניות בשלל סוגים, דגמים, אזורי המכירה בארץ ומחירונים. קניית רכב פרטי בשיטה הזו הפכה להיות פשוטה ולמי שמעמיד רכב למכירה מומלץ לבחור בה. כדי לכסות לחלוטין את האפשרויות, מומלץ לפרסם מכירת רכב בעיתונים. זהו שילוב שיבטיח חשיפה מרבית לאוטו שלך.

קניית רכב תלויה בסופו של דבר במה שאתם מחפשים

אחרי שהצגנו בפניכם את האפשרויות הפופולריות עבור קניית רכב, חשוב שתבינו שבסופו של דבר, פרטי הרכישה עצמה תלויים בעיקר בנתונים איתם אתם מגיעים: סכומי הכסף הקיימים ברשותכם, התפקיד שאתם מייעדים למכונית ואפילו מספר השנים שאתם מתכננים להשאיר אותה ברשותכם. לכל אחד מאלה השפעה על הרכב שתקנו בסופו של דבר.

ובאמת, זה הרבה יותר פשוט עם חברת רכב מסודרת

במקום לשבור את הראש ולעבור בעצמכם את התהליך המפרך של קניית מכונית, האפשרות הטובה ביותר היא לבחור בחברה שמרכזת את השירותים הנחוצים באותו מקום: ליסינג, קנייה וטיפולים. כך אתם חוסכים לעצמכם זמן רב וטרטורים בלתי פוסקים.

קבוצת תמיר היא מהחברות היחידות שמציעות עבורכם את השירותים הללו: בחברה תמצאו גם אפשרות לליסינג מכל סוג אפשרי,  השכרה של מכוניות, קניית מכוניות חדשות ואפילו מיד שנייה, מחירים מצוינים ושירות מפנק שכולל טיפולים, תחזוקה וליווי מתמיד. קניית רכב מחברת תמיר מכירת רכב היא בהחלט הפעולה המשתלמת והכדאית ביותר.

אולי יעניין אותך גם:
מימון מלא לרכב
מבצעי רכב יד שניה