צור קשר

ליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי בקבוצת תמיר

ליסינג תפעולי

במסגרת ליסינג תפעולי, חברת הליסינג דואגת לתחזוקה השוטפת של הרכב, לרבות טיפולים שוטפים, טסטים לרכב, שיפוצים, תיקונים, ביטוחים, החלפת צמיגים. לעיתים, במסגרת ליסינג תפעולי, החברה אף מספקת רכב חלופי בשעה שהרכב שוהה במוסך. 


יתרונות שיטת ליסינג תפעולי

ככלל, קיימים יתרונות רבים בשיטת ליסינג תפעולי:

  • רכישת מכונית חדשה בעזרת ליסינג תפעולי, גם אלו שלא נהנים מתזרים מזומנים גבוה עשויים ליהנות מרכב חדש או לחלופין רכב יד שניה. זאת, הודות לתשלומים חודשיים הניתנים במסגרת תנאי הסכם הליסינג. 

  • שירותים נוספים חברת הליסינג דואגת לכל ההוצאות הנלוות של הרכב במסגרת התשלום החודשי של הלקוח – תשלומי רישוי, דלק, ביטוחים ועוד. כך, הלקוחות נפטרים מכאב ראש לא קטן הכרוך בהחזקת רכב.

  • פריסת תשלומים נוחהעל פי רוב, עסקת ליסינג תפעולי תבוצע בתשלומים לטווח ארוך. באופן ישיר, התשלומים החודשיים עבור העסקה יתפרסו על פני חודשים רבים, וכך סכום התשלום יהיה נוח.  

  • הטבות מס - נוסף על כך, לקוחות השיטה נהנים מכך שהיא מוכרת כהוצאה מוכרת, ואף מהטבות מס. 

כיצד מורכבת השיטה?

שיטת ליסינג תפעולי מורכבת משני שלבים עיקריים:

תשלום מקדמה – לקוח החברה משלם מקדמה עבור קבלת הרכב. באמצעות מקדמה זו, מוקטן התשלום הניתן מדי חודש על ידי הלקוח.

*לקוחות קבוצת תמיר יכולים לרכוש ליסינג תפעולי ללא מקדמה.

תשלום חודשי – מדי חודש משלם הלקוח תשלום קבוע מראש, בהתאם לתנאי העסקה ולמשך תקופת הליסינג. תשלום זה הינו צמוד למדד. 

עם סיום תקופת הליסינג התפעולי, עומדות בפני הלקוח שלוש אופציות:

  • רכישת הרכב – לאחר תום ימי הליסינג, הלקוח יכול לבחור לרכוש את הרכב, ולהיות מעתה הבעלים הבלעדיים על הרכב. קנייה מליסינג תפעולי הינה כדאית, הואיל והלקוח מקבל את הרכב אליו התרגל במשך תקופת הליסינג, יחד עם הנחה משמעותית ובתנאי עסקה ייחודיים ברכישת הרכב.

  • עסקה חלופית – לאחר תום ימי הליסינג, באפשרות הלקוח להחזיר את הרכב הנוכחי, ולהחליפו עם רכב חדש מחברת הליסינג או לחלופין עם רכב ליסינג תפעולי יד שניה. כתוצאה ישירה מכך, הלקוח מתחיל עסקת ליסינג חדשה עם חברת הליסינג.

  • השבת הרכב לחברה – לאחר תום ימי הליסינג, באפשרות הלקוח להשיב את הרכב לחברת הליסינג, ולהזדכות על התשלומים החודשיים הנותרים. 
הרכב המוחזר ייחשב מעתה רכב יד שניה, בן שלוש שנות שימוש לכל היותר. נוסף על כך, הרכב המוחזר טופל ותוחזק בצורה מצוינת על ידי חברת הליסינג כפי שהוזכר להלן. לפיכך, אם אדם פרטי מעוניין לרכוש רכב בעסקת ליסינג יד שניה, הוא יקבל רכב איכותי במצב יוצא מן הכלל. 
 

ליסינג תפעולי - למגזר פרטי או עסקי?

ככלל, עסקאות ליסינג תפעולי מתבצעות לפי רוב במגזר העסקי לחברות אשר מספקות לעובדיהם "רכבי חברה". חברות המספקות לעובדיהם שירות ליסינג תפעולי לעסקים נהנות משירותי חברת הליסינג המספקת לעובדיהם רכבים איכותיים, בטוחים ומתוחזקים באופן שוטף כך שאין דאגה מאי אלו תקלות שייגרמו לרכב. אף על פי כן, ניתן לחזות בעסקאות של ליסינג תפעולי פרטי. 
 

ליסינג תפעולי בקבוצת תמיר

קבוצת תמיר מתמחה בליסינג תפעולי, המותאם לכל לקוח ולקוח באופן אישי, בהתאם לצרכיו ודרישותיו. בנוסף, קבוצת תמיר מספקת מוקד שירות בלעדי העומד לרשות לקוחות שיטת ליסינג תפעולי, למשך כל שעות היממה וכל ימות השבוע. אם לא די בכך, תמיר דואגת לחילוץ מהיר בכל מקום בארץ לרכבי ליסינג תפעולי, ומספקת רכבים חלופיים ללקוחותיה בעת הצורך. כמו כן, לקוחות שיטת ליסינג תפעולי של חברת תמיר נהנים משירות מקצועי, אמין ומנוסה הודות לליווי צמוד של מנהל לקוחות.
 
למידע על ליסינג פרטי 


חזור