צור קשר

קניית רכב מליסינג

רכישת רכב מליסינג בקבוצת תמיר


קניה מליסינג

קניית רכב מליסינג מומלצת תמיד לבדוק לפני קניית רכב חדש. קניית רכב חדש זו חוויה שתמיד מרגשת כל פעם מחדש. לפני שאתה רץ לשבור את חסכון הבנק שלך, כדאי לבדוק את האופציה של מכירת רכב מליסינג. מדובר בשיטה שהפכה פופולארית מאוד בקרב אנשים פרטיים וחברות שמעוניינים במכונית חדשה ואיכותית בלי להוציא סכום כסף גדול בבת אחת אלא תשלום חודשי קבוע. 


מכירת רכב מליסינג בקבוצת תמיר - יתרונות

אז למה קניית רכב מליסינג מומלץ לעשות בקבוצת תמיר? קודם כל, המבחר. בגלל שאנחנו מחזיקים כמות גדולה מאוד של רכבים לייעודים שונים: השכרת רכב בארץ, ליסינג ומכירת רכבים. ניתן למצוא אצלנו את כל סוגי הרכבים. כשהולכים על קניית רכב חדש מליסינג בקבוצת תמיר תעמוד לרשותכם שורת כלי רכב ארוכה ואתם תוכלו לבחור את המתאים עבורכם ומשפחתכם.
 
קנייה מליסינג ניתן גם לבצע ואצלנו עם סוגי הליסינג:

 • ליסינג פרטי -קניית רכב בתשלומים קבועים לאורך זמן. כאשר הבעלות על הרכב נשארת בידי המוכר עד התשלום הסופי.

 • ליסינג תפעולי - ליסינג תפעולי יד שניה או חדשה עובד על אותו עקרון כמו הליסינג הפרטי, אך בנוסף חברת הליסינג אחראית על התחזוקה השוטפת של הרכב ואפילו מספקת רכב חלופי כאשר הרכב בטיפול במוסך.

 

קנייה מליסינג גם לרכב יד שניה

מעבר לכך שבקניית רכב יד שניה בקבוצת תמיר, ניתן לבקש ליסינג יד שניה ללא מקדמה, ישנן סיבות נוספות שבגללן עדיף לבצע רכישת רכב מליסינג או מהשכרה ולא מאדם פרטי.
קניית רכב מליסינג
 
 • בטחון - לקנות רכב מליסינג אצל חברות כמו קבוצת תמיר מחזיקות, בראש ובראשונה, ספרי טיפולים מפורטים לגבי כל מכונית שנמצאת בהחזקתן. אתה יכול בקלות לדעת את ההיסטוריה של הרכב שתרצה לרכוש, בלי לחשוש שעובדים עליך.

 • מבחר גדול יותר - בחברות כאלו רכישת רכב מליסינג או מהשכרה הן עסקאות שגרתיות. בשל כך, האופציות עבורך רבות.

 • הבעלות ידועה- אין חשש ממקרה של רכישת רכב משועבד או מיועד לעיקול. אין צורך לממן בדיקה יקרה בדואר.

 • כמו חדש - מכונית שנמסרת לבעליה החדשים נשטפת ומנוקה בצורה יסודית.

 • אחריות - אחריות על השלדה והמנוע לכמה חודשים.

 • אפשרויות תשלום רבות - כולל גמישות ועזרה במימון מלא לרכב הקנייה. 
 

קניית רכב מליסינג בצורה בטוחה

בקבוצת תמיר קניית רכב יד ראשונה מליסינג או יד שניה נעשה ללא חששות. שלל המכוניות שנמצאות אצלנו מטופלות ברמה הגבוהה ומתוחזקות כל העת. קניית רכב דרכנו תבטיח לכם עסקה בטוחה עם רכב איכותי.

דרך קבוצת תמיר, קניית רכב מליסינג היא דבר פשוט מאוד

כשאתם מחפשים תהליך קנייה מליסינג קל ופשוט, אתר האינטרנט שלנו הוא האופציה הטובה ביותר בשבילכם.
 
בעמוד רכב יד שניה לשירותך סינון מתקדם שיסייע בחיפוש אחר המכונית שתרצו:

 • לפי היצרן
 • לפי הדגם
 • לפי שנת ייצור
 • לפי נפח המנוע

מיקוד זה יאפשר לכם למצוא בקלות מכונית שמתאימה לקריטריונים שלכם, במיוחד כשתגלו את הפירוט המופיע באתר לגבי כל מכונית ומכונית. מעטים אתרי מכירת רכבים שכוללים את כל הפרטים הללו.

קבוצת תמיר - רכישת רכב מליסינג -  קודם בגלל המחיר

פחות מֵשנֵה לצורך העניין אם החלטתם ללכת על קניית רכב מליסינג, רכב יד שניה או מהשכרה, קבוצת תמיר מכירת רכב מתחייבת כי המכונית שתבחרו תהיה במחיר נמוך משמעותית מהמחירון. לא מאמינים? תבדקו באתר. אתם כבר תיצרו איתנו קשר מיד לאחר מכן.

רכישת רכב מליסינג בקבוצת תמיר - בגלל השירות

ולמה הכוונה? אם תצטרף לשורה הארוכה של לקוחותינו, תזכה ליחס מועדף, VIP. ראשית, אנשינו ילוו אותך לאורך כל הדרך, למקרה ותצטרך סיוע כלשהו. קבוצת תמיר מכירת רכב מעניקה ללקוחות שלה טיפולים תקופתיים במחיר מיוחד ואפילו מעבירה את המכונית טסט, מבלי לחייב בתשלום נוסף.

תוכל לקבל מאיתנו מחירים מיוחדים גם עבור אביזרים וחלפים למכונית, תזכה לייעוץ צמוד בכל עניין, כולל סוגיות ביטוח, תאונות וירידת ערך. כשמסתכלים על החבילה כולה, מבינים שמהלך של קניית רכב מליסינג או מהשכרה הוא משתלם ביותר בקבוצת תמיר. 

חזור

לא מצאת רכב מהמבצעים הקיימים? חפש בלוח יד שנייה בקבוצת תמיר

יצרן

דגם

משנת

עד שנת

תיבת הילוכים

טווח מחירים

-

מחיר מ-

מחיר עד

טקסט חופשי