צור קשר

מדריך לקניה רכב מליסינג

הצעדים שיבטיחו רכישה בטוחה

לא מצאת רכב מהמבצעים הקיימים? חפש בלוח יד שנייה בקבוצת תמיר

יצרן

דגם

משנת

עד שנת

תיבת הילוכים

טווח מחירים

-

מחיר מ-

מחיר עד

טקסט חופשי


קניה מליסינג

מדריך לקניה רכב מליסינג - כל מה שצריך לדעת  

אתם עומדים בפני החלטה של רכישת רכב חדש או יד שניה, ההתלבטות הכה ברורה מהיכן לרכוש חדש או משומש מעלה שאלות ובדיקות רבות. לא משנה באם החלטתם על רכישה של רכב חדש או יד שניה כדאי שתדעו שחברות הליסינג פועלות בהיקף של כ 50% משוק הרכב. העובדה הזו - שלאור ריבוי עסקאות הליסינג חברות הליסינג יכולות להעניק גם תנאי מימון טובים ואטרקטיביים. עסקאות רכישת רכב מליסינג הפכו למאוד פופולריות בקרב הקונים לאור סיבה זו. 

לכן כמו בכל רכישה של רכב יד שניה גם מליסינג מומלץ תמיד לבדוק לפני קניית רכב. 
המדריך שלפינכם בוחן מה חשוב לבדוק לפני שניגשים לחברת מכירת רכב מליסינג לקניית הרכב הבא שלכם. 

מה חשוב לבדוק לפני שקונים רכב עם עבר ליסינג ?

1. היסטורית טיפולים – זה אלף בית אומנם, אך כל חברת ליסינג שדואגת שהרכבים שברשותה יתוחזקו באופן סדיר תציג בפינכם את היסטוריית הטיפולים. חשוב לוודא שהטיפולים נעשו על פי הוראות היצרן ובמוסך מוסדר.

2. בעלות קודמת – רכב מליסינג או השכרה

אחד היתרונות ברכישת רכב מליסינג או השכרה היא ההפחתה הנלווית בשל ירידת ערך הרכב. כאן יכולה להיות הנחה יפה בעשרות אחוזים ממחיר המחירון לשנתון הרכב.

3. תרגישו את הרכב - נסיעת מבחן

חיבור לרכב ולהרגשה בחווית הנסיעה היא חשובה ביותר שכן נסיעת מבחן תוכל לענות על שאלות אבות כמו כיצד הרכב מתנהג על הכביש וכיצד הוא נשמע? האם יש צלילים חריגים? האם המזגן תקין ? ואף בדקו את דלתות וחלונות הרכב ומצבו הפנימי.

4. כל החלקים במקום

במקביל לנסיעת המבחן בדקו שיש גלגל רזרבי, מערכת שמע תקינה ואנטנה, ספר טיפולים פיזי.

5. בדיקה במכון רכב 

במידה והחלטתם להתקדם צעד נוסף בקשו לראות את בדיקת הרכב במכון הרישוי שבוצעה לרכב המיועד. בנוסף תמיד מומלץ לבצע בדיקה נוספת עצמאית משלכם. 

רכבי ליסינג בקבוצת תמיר - תרשו לנו לשתף ביתרונות

אז למה קניית רכב מומלץ לעשות בקבוצת תמיר? קודם כל, המבחר. בגלל שאנחנו מחזיקים כמות גדולה מאוד של רכבים לייעודים שונים: השכרת רכב בארץ, ליסינג ומכירת רכבים. ניתן למצוא אצלנו את כל סוגי הרכבים. כשהולכים על קניית רכב חדש מליסינג בקבוצת תמיר תעמוד לרשותכם שורת כלי רכב ארוכה ואתם תוכלו לבחור את המתאים עבורכם ומשפחתכם.

מגוון מסלולים לרכב חדש

שיטת ליסינג פרטי -קניית רכב בתשלומים קבועים לאורך זמן. כאשר הבעלות על הרכב נשארת בידי המוכר עד התשלום הסופי.

שיטת ליסינג תפעולי - ליסינג תפעולי יד שניה או חדשה עובד על אותו עקרון כמו הליסינג הפרטי, אך בנוסף חברת הליסינג אחראית על התחזוקה השוטפת של הרכב ואפילו מספקת רכב חלופי כאשר הרכב בטיפול במוסך.

 

מעוניינים ברכב משומש? 

רכבים שסיימו את תקופת הליסינג מוצעים למכירה. חברות רבות וביניהן קבוצת תמיר מציעות רכבי ליסינג יד שניה במגוון שיטות מימון שיקלו עליכם את הרכישה.
 

בקבוצת תמיר היצע רכבים מליסינג, מחיר ושירות יוצא מהכלל

מעבר לכך בקבוצת תמיר, ישנן אפשרויות מגוונות. ניתן לבצע עסקת ליסינג יד שניה בתנאים מצוינים. איתנו תוכלו להתקדם לרכב חדיש יותר ובראש שקט. זאת כי אנו מחמירים באופן הטיפול ברכבים


קניית רכב מליסינג

  • בטחון - לקנות רכב מליסינג אצל חברות כמו קבוצת תמיר מחזיקות, בראש ובראשונה, ספרי טיפולים מפורטים לגבי כל מכונית שנמצאת בהחזקתן. אתה יכול בקלות לדעת את ההיסטוריה של הרכב שתרצה לרכוש, בלי לחשוש שעובדים עליך.

  • מבחר גדול יותר - בחברות כאלו רכישת רכב מליסינג או מהשכרה הן עסקאות שגרתיות. בשל כך, האופציות עבורך רבות.

  • הבעלות ידועה- אין חשש ממקרה של רכישת רכב משועבד או מיועד לעיקול. אין צורך לממן בדיקה יקרה בדואר.

  • כמו חדש - מכונית שנמסרת לבעליה החדשים נשטפת ומנוקה בצורה יסודית.

  • אחריות - אחריות על השלדה והמנוע לכמה חודשים.

  • אפשרויות תשלום רבות - כולל גמישות ועזרה במימון מלא לרכב הקנייה. 

 קניית רכב בצורה בטוחה

שלל המכוניות שנמצאות אצלנו מטופלות ברמה הגבוהה ומתוחזקות כל העת. קניית רכב דרכנו תבטיח לכם עסקה בטוחה עם רכב איכותי.
 

המחיר

פחות מֵשנֵה לצורך העניין אם החלטתם ללכת על קניית רכב מליסינג, רכב יד שניה או מהשכרה, קבוצת תמיר מכירת רכב מתחייבת כי המכונית שתבחרו תהיה במחיר נמוך משמעותית מהמחירון. לא מאמינים? תבדקו באתר. אתם כבר תיצרו אתנו קשר מיד לאחר מכן.

השירות

ולמה הכוונה? אם תצטרף לשורה הארוכה של לקוחותינו, תזכה ליחס מועדף, VIP. ראשית, אנשינו ילוו אותך לאורך כל הדרך, למקרה ותצטרך סיוע כלשהו. 

תוכל לקבל מאתנו מחירים מיוחדים גם עבור אביזרים וחלפים למכונית, תזכה לייעוץ צמוד בכל עניין, כולל סוגיות ביטוח, תאונות וירידת ערך.
 

מעוניינים לקבל הצעה משתלמת השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם


חזור