צור קשר

קנייה מליסינג

הצעדים שיבטיחו לכם קנייה בטוחה לרכב מליסינג

לא מצאת רכב מהמבצעים הקיימים? חפש בלוח יד שנייה בקבוצת תמיר

יצרן

דגם

משנת

עד שנת

תיבת הילוכים

טווח מחירים

-

מחיר מ-

מחיר עד

טקסט חופשי

קניה מליסינג

 קניית רכב מליסינג  

אתם עומדים בפני החלטה של קנייה מליסינג, בין אם מדובר ברכב חדש ובין אם מדובר ברכב יד שנייה, עליכם לדעת כי חברות הליסינג פועלות בהיקף של כ-50% משוק הרכב. עובדה זו מאפשרת לחברות הליסינג להעניק תנאי מימון טובים ואטרקטיביים יותר.

קנייה מליסינג הינה אפשרות רכישה פופולרית מאוד בקרב הקונים לאור סיבה זו. כמו בכל רכישת רכב מליסינג, תמיד מומלץ לבדוק ולבצע סקר שוק, השוואות בין החברות - זאת משום שההבדלים עשויים לחסוך לכם אלפי שקלים.

מדריך קנייה מליסינג: מה חשוב לבדוק לפני שניגשים לחברת ליסינג לקניית הרכב הבא שלכם?

 • השוואת מחירים בין החברות -
  השוואת מחירים הינו השלב הראשוני שמבצעים, שכן חברות ליסינג רבות מעניקות מבצעי רכב יד שניה ואפס קילומטר. בחרו את הדגמים שמעניינים אתכם ובקשו מספר הצעות מחיר מכל חברת ליסינג. במקביל לחברות הליסינג, במידה ובחרתם בקניית רכב חדש, עליכם לבקש הצעות מחיר מיבואני הרכב ישירות, כך תקבלו תמונה מלאה על הבדלי המחירים.

 • היסטוריית טיפולים
  חשוב לוודא שהטיפולים נעשו ע"פ הוראות היצרן ובמוסך מוסדר. כל חברת ליסינג שדואגת שהרכבים שברשותה יתוחזקו באופן סדיר תציג בפניכם את היסטוריית הטיפולים של הרכב המבוקש.

 • בעלות קודמת: רכב מליסינג או מהשכרה?
  אלו שאלות חשובות אותן עליכם לשאול בזמן בדיקתכם לפני קנייתכם. אחד היתרונות בקנייה מליסינג או השכרה היא ההפחתה הנלווית בעקבות ירידת ערך הרכב. כאן עשויה להיות הנחה של עשרות אחוזים ממחיר המחירות לשנתון הרכב.

 • נסיעת מבחן
  בקשו להרגיש את הרכב ולבצע נסיעת מבחן. חיבור לרכב ולהרגשה בחוויית הנסיעה חשובה מאוד, שכן נסיעת מבחן תוכל לסייע במתן מענה על שאלות, כמו למשל, כיצד מתנהג הרכב על הכביש? כיצד הוא נשמע? האם יש צלילים חריגים? האם המזגן תקין? כמובן לא לשכוח לבדוק את דלתות וחלונות הרכב ואת מצבו הפנימי.

 • האם כל החלקים במקום?
  במקביל לנסיעת המבחן, עליכם לוודא שהרכב מגיע עם גלגל רזרבי, מערכת שמע תקינה, אנטנה, ספר טיפולים פיזי.

 • בדיקה במכון רישוי
  במידה וקיבלתם החלטה לקחת צעד נוסף, בקשו לראות את בדיקת הרכב במכון הרישוי שבוצעה לרכב הרלוונטי. יחד עם זאת, מומלץ תמיד לבצע בדיקה נוספת עצמאית משלכם.

 • מימון הרכב
  בשלב זה, עליכם לקבוע מהו התקציב החודשי שאתם מקציבים לקניית הרכב. חברות ליסינג מציעות מגוון רחב של שיטות מימון ופריסת תשלומים. כמובן, אל תשכחו לבדוק אם נדרשת מקדמה ומהו הסכום המינימלי של המקדמה. חברות ליסינג רבות מציעות הלוואה לקנייה מליסינג, לכן מעבר לפריסת תשלומים נוחה, בידקו מהו גובה הריבית המוצעת לכם.

 • האם ניתן לעשות טרייד אין רכב עבור הרכב הישן?
  במידה ויש לכם רכב, תצטרכו למכור אותו. לכן, יתרון משמעותי שיש לקנייה מליסינג הוא האפשרות להציע במסגרת העסקה טרייד אין רכב, כך שאין צורך להיות מוטרדים ממכירת הרכב, עניין שמקצר זמנים באופן משמעותי.

 • קריאת חוזה הליסינג: קראתם את האותיות הקטנות?
  עיינו היטב בחוזה הליסינג שקיבלתם והקפידו לקרוא את כל הסעיפים, לרבות האותיות הקטנות. חברות הליסינג משתמשות בחוזים סטנדרטיים, אך בין הסעיפים השונים מסתתרים פרטים חשובים שלא תמיד שמים לב אליהם. לדוגמה, קנסות בגין קילומטראז' גבוה ומעל הממוצע, פגיעות ונזקים שנגרמו לרכב במהלך תקופת החכירה, שווי הרכב במועד קנייתו, חישוב עלות הרכב לצרכי התחשבנות או רכישתו בתום התקופה, עמלות ועוד.

 • אל תפחדו לנהל משא ומתן עם נציגי חברת הליסינג
  לעיתים, ישנם מצבים בהם הלקוח שוכח שביכולתו להתמקח ולנהל משא ומתן עיקש על מנת לשפר את תנאי העסקה ואף להוזיל את עלויות עסקת הרכב. גם בקנייה מליסינג אין לוותר על משא ומתן יעיל ואפקטיבי.

 

היתרונות של רכבי ליסינג בקבוצת תמיר

אז למה קנייה מליסינג מומלצת בקבוצת תמיר?

המבחר שאנחנו מחזיקים מכיל כמות גדולה מאוד של רכבים לייעודים שונים: השכרת רכב בארץ, ליסינג ומכירת רכבים. ניתן למצוא אצלנו את כל סוגי הרכבים. כאשר מקבלים החלטה לעשות קנייה מליסינג, קבוצת תמיר תעמיד לרשותכם שורת כלי רכב ארוכה ממנה תוכלו לבחור את הרכב המתאים ביותר עבורכם ומשפחתכם.

 

מגוון מסלולים לרכב חדש:

רכב יד שניה

מרבית החברות מבצעות עסקאות ליסינג תפעולי, בהן עובדי החברה מקבלים רכב מטעם החברה. העסקה נמשכת כשלוש שנים, כאשר בתום הזמן (במרבית המקרים) הרכבים חוזרים לסוכנות ומוחלפים ברכבים מדגם חדש יותר.

כך גם בעסקאות ליסינג פרטי - אנשים שרוצים להתחדש ברכב חדש אך לא לשלם את מלוא הסכום, מבצעים קנייה מליסינג ונהנים מפריסת תשלומים נוחה. גם כאן, בתום העסקה יש ללקוח שתי אפשרויות - התחדשות ברכב חדש או תשלום היתרה עבור הרכב, כלומר לקנות את הרכב.

רכב חדש: עסקת אפס קילומטר

כאשר חברת ליסינג רוכשת רכבים עבור צי הרכב שלה, למעשה היא נרשמת כיד ראשונה על החברה. כאשר חברת הליסינג משווקת את הרכבים החדשים הללו למכירה, מי שקונה את הרכבים הללו למעשה נהנים מרכב אפס קילומטר במחיר מוזל בעשרות אחוזים בהשוואה לאותו רכב מסוכנות יבואן למשל.

שיטת ליסינג פרטי - קניית רכב בתשלומים קבועים לאורך זמן. הבעלות על הרכב נשארת בידי המוכר עד לתשלום הסופי.

שיטת ליסינג תפעולי - ליסינג תפעולי יד שניה או חדשה עובד על אותו עיקרון כמו הליסינג הפרטי. בנוסף, חברת הליסינג אחראית על התחזוקה השוטפת של הרכב ואף מספקת רכב חלופי כאשר הרכב נמצא בטיפול במוסך.

 

תהליך קנייה מליסינג מהחברה

עסקת ליסינג פרטי בנויה משלושה חלקים עיקריים:

 1. בחירת רכב מתאים
 2. תשלום מקדמה
 3. התחייבות לתשלומי החזר חודשיים (לרוב לתקופה של 36 חודשים)

לבסוף, עליכם לקבל החלטה - האם לקנות את הרכב ולשלם את יתרת התשלום עבורו? או לחילופין, לסיים את העסקה ולהחזיר את הרכב בחזרה לחברה ולחתום על עסקת ליסינג חדשה.

עליכם להבין כי בתום תקופת החכירה מחברת הליסינג, נהוג לחשב שווי לאחר הורדה אוטומטית של 5%-8% ממחיר המחירון. במידה והנכם מתכננים להשאיר את הרכב אצלכם, עליכם לשלם את יתרת הסכום בכפוף לתנאי החוזה.

 

תשלום מקדמה על קנייה מליסינג

בענף הליסינג בישראל, ישנן חברות הדורשות מקדמה מסויימת כתנאי לרכישת הרכב מליסינג. כמו כן, ישנן חברות המציעות עסקת ליסינג ללא כל מקדמה. עליכם לבחון את כל האפשרויות הקיימות בהתאם ליכולות הפיננסיות שלכם, כאשר חשוב להבין כי ככל ותשלום המקדמה יהיה גבוה יותר, כך תוכלו ליהנות מריבית מועדפת ומתשלומים חודשיים נמוכים יותר. במרבית המקרים, נהוג לשלם מקדמה בסך 30% ותשלומי החזר חודשיים לתקופה של 36 חודשים.

 

העברת בעלות על הרכב

בתום תקופת החכירה של הליסינג (לרוב לאחר 36 חודשים), ניתן לקנות את הרכב ולהעביר את הבעלות על שמכם. לפעמים, בעבור עלות סמלית, חברות הליסינג יבצעו את העברת הבעלות עבורכם. מדובר בפרוצדורה האורכת מספר דקות בודדות באופן מקוון ומהיר, כך שאין צורך להגיע לדואר. יחד עם זאת, קיימת אפשרות לבצע העברת בעלות דרך סניפי דואר ישראל.

 

מעוניינים ברכב משומש?

רכבים שסיימו את תקופת הליסינג מוצעים למכירה. חברות רבות, וביניהן קבוצת תמיר, מציעות רכבי ליסינג יד שניה במגוון שיטות מימון שיקלו עליכם את הרכישה.

 

היצע רכבים מליסינג, במחיר ושירות יוצאים מן הכלל!

בקבוצת תמיר ישנן אפשרויות מגוונות לקנייה מליסינג, היצע רכבים גדול. ישנה אפשרות לבצע עסקת ליסינג יד שניה בתנאים מצויינים. איתנו תוכלו להתקדם לרכב חדיש יותר ובראש שקט. זאת משום שאנחנו מחימירים באופן הטיפול ברכבים.

 
קניית רכב מליסינג

   • ביטחון - לקנות רכב מליסינג אצל חברות כמו קבוצת תמיר מחזיקות, בראש ובראשונה, ספרי טיפולים מפורטים לגבי כל מכונית שנמצאת בהחזקתן. אתה יכול בקלות לדעת את ההיסטוריה של הרכב שתרצה לרכוש, בלי לחשוש שעובדים עליך.

  • מבחר גדול יותר - בחברות כאלו, קנייה מליסינג או מהשכרה הן עסקאות שגרתיות. בשל כך, האופציות עבורכם רבות.

  • הבעלות ידועה - אין חשש ממקרה של רכישת רכב משועבד או מיועד לעיקול. אין צורך לממן בדיקה יקרה בדואר.

כמו חדש - מכונית שנמסרת לבעליה החדשים נשטפת ומנוקה בצורה יסודית.

אחריות - אחריות על השלדה והמנוע לכמה חודשים.

אפשרויות תשלום רבות - כולל גמישות ועזרה במימון מלא לרכב.

 

קניית רכב בצורה בטוחה

שלל הרכבים הנמצאים ברשותנו, מטופלים ברמה הגבוהה ביותר ומתוחזקים לאורך כל הזמן. קנייה מליסינג דרך קבוצת תמיר תבטיח לכם עסקה בטוחה עם רכב איכותי.

המחיר

במידה והחלטתם ללכת על קנייה מליסינג, לצורך העניין פחות רלוונטי אם מדובר ברכב יד שניה או מהשכרה. קבוצת תמיר מכירת רכב מתחייבת כי המכונית שתבחרו תהיה במחיר נמוך משמעותית מהמחירון. לא מאמינים? מוזמנים לבדוק באתר, אתם כבר תיצרו איתנו קשר מיד לאחר מכן.

השירות

במידה ותצטרפו לשורה הארוכה של לקוחותינו, תזכו ליחס מועדף ברמת VIP.

צוות קבוצת תמיר ילוו אתכם לאורך כל הדרך, למקרה ותזדקקו לסיוע כזה או אחר.

תוכלו לקבל מאיתנו מחירים מיוחדים גם עבור אביזרים וחלפים לרכבים ואף תזכו לייעוץ צמוד בכל עניין, כולל סוגיות ביטוח, תאונות וירידת ערך.

חזור