צור קשר

מדריך לרכישת רכב מליסינג

הצעדים שיבטיחו לכם רכישה בטוחה

לא מצאת רכב מהמבצעים הקיימים? חפש בלוח יד שנייה בקבוצת תמיר

יצרן

דגם

משנת

עד שנת

תיבת הילוכים

טווח מחירים

-

מחיר מ-

מחיר עד

טקסט חופשי


קניה מליסינג

מדריך לקניית רכב מליסינג - כל מה שצריך לדעת  

אתם עומדים בפני החלטה של רכישת רכב  מליסינג, בין אם זה רכב חדש או יד שניה, ההתלבטות הכה ברורה מהיכן לרכוש חדש או משומש מעלה שאלות ובדיקות רבות. לא משנה באם החלטתם על רכישה של רכב חדש או יד שניה כדאי שתדעו שחברות הליסינג פועלות בהיקף של כ 50% משוק הרכב. העובדה הזו - שלאור ריבוי עסקאות הליסינג חברות הליסינג יכולות להעניק גם תנאי מימון טובים ואטרקטיביים. עסקאות רכישת רכב מליסינג הפכו למאוד פופולריות בקרב הקונים לאור סיבה זו. 

לכן כמו בכל רכישה של רכב מליסינג מומלץ תמיד לבדוק ולבצע השוואות בין החברות, כי ההבדלים יכולים לחסוך לכם אלפי שקלים. 
המדריך שלפינכם בוחן מה חשוב לבדוק לפני שניגשים לחברת מכירת רכב מליסינג לקניית הרכב הבא שלכם. 

מה חשוב לבדוק לפני קניה מליסינג?

 1. היסטורית טיפולים – זה אלף בית אומנם, אך כל חברת ליסינג שדואגת שהרכבים שברשותה יתוחזקו באופן סדיר תציג בפינכם את היסטוריית הטיפולים. חשוב לוודא שהטיפולים נעשו על פי הוראות היצרן ובמוסך מוסדר.

 

 1. בעלות קודמת – רכב מליסינג או השכרה

 

אחד היתרונות ברכישת רכב מליסינג או השכרה היא ההפחתה הנלווית בשל ירידת ערך הרכב. כאן יכולה להיות הנחה יפה בעשרות אחוזים ממחיר המחירון לשנתון הרכב.

 

 1. תרגישו את הרכב - נסיעת מבחן

חיבור לרכב ולהרגשה בחוויית הנסיעה היא חשובה ביותר שכן נסיעת מבחן תוכל לענות על שאלות אבות כמו כיצד הרכב מתנהג על הכביש וכיצד הוא נשמע? האם יש צלילים חריגים? האם המזגן תקין ? ואף בדקו את דלתות וחלונות הרכב ומצבו הפנימי.

 

 1. כל החלקים במקום

במקביל לנסיעת המבחן בדקו שיש גלגל רזרבי, מערכת שמע תקינה ואנטנה, ספר טיפולים פיזי.

 

 1. בדיקה במכון רכב

במידה והחלטתם להתקדם צעד נוסף בקשו לראות את בדיקת הרכב במכון הרישוי שבוצעה לרכב המיועד. בנוסף תמיד מומלץ לבצע בדיקה נוספת עצמאית משלכם.

 

 1. השוואת מחירים בין החברות

כמו בכל סקר שוק ביצוע השוואת מחירים הינו שלב ראשוני שכן חברות ליסינג רבות מעניקות מבצעי רכב יד שניה ואפס קילומטר. בחרו את הדגמים שמעניינים אתכם ובקשו מספר הצעות מחיר מכל חברת ליסינג. במקביל לחברות הליסינג במידה ואתם בוחרים בקניית רכב חדש בקשו הצעות מחיר מיבואני הרכב ישירות ותקבלו תמונה מלאה על הבדלי המחירים.

 1. מימון הרכב

בשלב זה חשוב לקבוע מהו התקציב החודשי שאתם מקציבים לקניית הרכב. חברות ליסינג מציעות מגוון רחב של שיטות מימון ופריסת תשלומים. בדקו אם נדרשת מקדמה ומהו הסכום המינימלי שלה.

חברות ליסינג חברות מציעות הלוואה לקניית רכב לכן מעבר לפריסת תשלומים נוחה, בדקו מהו גובה ריבית המוצעת לכם.  

 1. מה עם הרכב ישן? בדקו אופציה טרייד אין

במידה ויש לכם רכב, תצטרכו למכור אותו ולכן יתרון משמעותי שיש לקנייה מחברת ליסינג שכן לזו יש האפשרות להציע במסגרת העסקה אפשרות לטרייד אין רכב. היתרון המשמעותי שאין צורך להיות מוטרדים ממכירת הרכב עניין שמקצר זמנים באופן משמעותי.


רכבי ליסינג בקבוצת תמיר - תרשו לנו לשתף ביתרונות

אז למה קניית מליסינג מומלץ לעשות בקבוצת תמיר? קודם כל, המבחר. בגלל שאנחנו מחזיקים כמות גדולה מאוד של רכבים לייעודים שונים: השכרת רכב בארץ, ליסינג ומכירת רכבים. ניתן למצוא אצלנו את כל סוגי הרכבים. כשהולכים על קניית רכב חדש מליסינג בקבוצת תמיר תעמוד לרשותכם שורת כלי רכב ארוכה ואתם תוכלו לבחור את המתאים עבורכם ומשפחתכם.

מגוון מסלולים לרכב חדש

רכב יד שניה

חברות רבות מבצעות עסקאות ליסינג תפעולי בהן עובדי החברה מקבלים מטעם החברה רכב. העסקה נמשכת כשלוש שנים, כאשר בתום שלוש השנים לרוב הרכבים חוזרים לסוכנות ברכבים מדגם חדש יותר. כך גם בעסקאות ליסינג פרטי. אנשים שרוצים להתחדש ברכב חדש אך לא לשלם את מלוא הסכום מבצעים קניית רכב מליסינג ונהנים מפריסת תשלומים. גם כאן בתום העסקה ללקוח שתי אפשרויות להתחדש ברכב חדש או לשלם את יתרת התשלום ולקנות את הרכב.

רכב חדש - עסקת אפס קילומטר

כאשר חברת ליסינג רוכשת רכבים לציי הרכב שלה, היא למעשה נרשמת כיד ראשונה על החברה. כאשר חברת הליסינג משווקת את הרכבים החדשים הללו למכירה, אנשים שקונים את הרכבים למעשה נהנים מרכב אפס קילומטר במחיר מוזל בעשרות אחוזים בהשוואה לאותו רכב מסוכנות יבואן למשל. 

שיטת ליסינג פרטי -קניית רכב בתשלומים קבועים לאורך זמן. כאשר הבעלות על הרכב נשארת בידי המוכר עד התשלום הסופי.

שיטת ליסינג תפעולי - ליסינג תפעולי יד שניה או חדשה עובד על אותו עקרון כמו הליסינג הפרטי, אך בנוסף חברת הליסינג אחראית על התחזוקה השוטפת של הרכב ואפילו מספקת רכב חלופי כאשר הרכב בטיפול במוסך.

 

מעוניינים ברכב משומש? 

רכבים שסיימו את תקופת הליסינג מוצעים למכירה. חברות רבות וביניהן קבוצת תמיר מציעות רכבי ליסינג יד שניה במגוון שיטות מימון שיקלו עליכם את הרכישה.
 

בקבוצת תמיר היצע רכבים מליסינג, מחיר ושירות יוצא מהכלל

מעבר לכך בקבוצת תמיר, ישנן אפשרויות מגוונות. ניתן לבצע עסקת ליסינג יד שניה בתנאים מצוינים. איתנו תוכלו להתקדם לרכב חדיש יותר ובראש שקט. זאת כי אנו מחמירים באופן הטיפול ברכבים


קניית רכב מליסינג

 • בטחון - לקנות רכב מליסינג אצל חברות כמו קבוצת תמיר מחזיקות, בראש ובראשונה, ספרי טיפולים מפורטים לגבי כל מכונית שנמצאת בהחזקתן. אתה יכול בקלות לדעת את ההיסטוריה של הרכב שתרצה לרכוש, בלי לחשוש שעובדים עליך.

 • מבחר גדול יותר - בחברות כאלו רכישת רכב מליסינג או מהשכרה הן עסקאות שגרתיות. בשל כך, האופציות עבורך רבות.

 • הבעלות ידועה- אין חשש ממקרה של רכישת רכב משועבד או מיועד לעיקול. אין צורך לממן בדיקה יקרה בדואר.

 • כמו חדש - מכונית שנמסרת לבעליה החדשים נשטפת ומנוקה בצורה יסודית.

 • אחריות - אחריות על השלדה והמנוע לכמה חודשים.

 • אפשרויות תשלום רבות - כולל גמישות ועזרה במימון מלא לרכב הקנייה. 

 קניית רכב בצורה בטוחה

שלל המכוניות שנמצאות אצלנו מטופלות ברמה הגבוהה ומתוחזקות כל העת. קניית רכב דרכנו תבטיח לכם עסקה בטוחה עם רכב איכותי.
 

המחיר

פחות מֵשנֵה לצורך העניין אם החלטתם ללכת על קניית רכב מליסינג, רכב יד שניה או מהשכרה, קבוצת תמיר מכירת רכב מתחייבת כי המכונית שתבחרו תהיה במחיר נמוך משמעותית מהמחירון. לא מאמינים? תבדקו באתר. אתם כבר תיצרו אתנו קשר מיד לאחר מכן.

השירות

ולמה הכוונה? אם תצטרף לשורה הארוכה של לקוחותינו, תזכה ליחס מועדף, VIP. ראשית, אנשינו ילוו אותך לאורך כל הדרך, למקרה ותצטרך סיוע כלשהו. 

תוכל לקבל מאתנו מחירים מיוחדים גם עבור אביזרים וחלפים למכונית, תזכה לייעוץ צמוד בכל עניין, כולל סוגיות ביטוח, תאונות וירידת ערך.
 

מעוניינים לקבל הצעה משתלמת השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם


חזור