צור קשר

מכירת רכב יד שניה

מכוניות יד שניה בקבוצת תמיר

מכירת רכב יד שניה

מכירת רכב יד שניה

קיימות אפשרויות רבות בהן ניתן לרכוש רכב יד שניה למכירה -מכירת מכוניות יד שניה יכולה להתבצע מלסינג או מהשכרה ישנן שאלות רבות שעולות כאשר אנו מעוניינים לרכוש רכב יד שניה, כמו למשל למי לפנות?על איזה גורם לסמוך? השאלות הללו ניתנות לפתרון בקלות, אם פונים לחברה אמינה, אצלה ניתן לקנות רכב חדש.

 מכירת רכב יד שניה בקלות ובאחריות

תמחקו מהזיכרון לפחות לרגע את החוויות הקשורות בסוכנויות רכב. בחברת תמיר מציעים לכם הרבה יותר: כלי רכב למכירה כמעט מכל הדגמים והסוגים, רכב יד שניה למכירה  ומעל כל אלו: רכב למכירה המותאם במיוחד לכם.

 רכב יד 2 למכירה לפי התאמה? איך זה נעשה?

בקבוצת תמיר  עובדים אנשים בעלי ניסיון עתיר שנים בעולם המכוניות. כך, אנחנו יכולים להבין איך להתאים עבורכם רכבים יד שניה  למכירה . ליסינג, קניית רכב בתשלומים, טרייד אין, השכרה או יד שנייה - אתם בוחרים מבין האופציות הפרוסות בפניכם, יחד עם ההמלצות שלנו.

אנשי תמיר מציגים ניסיון ומוניטין לאורך עשרות שנים בתחום ולכן אנו יודעים בדיוק איזו מכונית תתאים לכם. אנחנו גם נלווה אתכם לאורך תהליך קניית הרכב. מכירת רכב יד שניה הוא המומחיות שלנו, לכן אנו דואגים שהתהליך של חיפוש רכב למכירה יהיה עבורכם פשוט וקל.

מכירת רכב יד שניה באיכות הכי גבוהה שיש

אם תחליטו לחסוך לעצמכם זמן וטרטורים מתמשכים ולקנות מכונית יד שניה דרך חברת תמיר, תקבלו מכונית במצב הטוב ביותר שאפשר. תוכלו ליהנות מ:

  • ספר טיפולים מלא, מהרגע שהגלגל הראשון של הרכב נגע בכביש ועד היום שהחלטתם לקנות אותה
  • תחזוקת רכבים באופן הקפדני ביותר
  • טיפולים תקופתיים בהנחה משמעותית ושירות העברת טסט חינם אין כסף, למי שיחליט על קניית רכב דרכנו

רוצים להמשיך לחסוך? מכוניות יד שניה במחיר הנמוך ממחיר מחירון

בין אם אתה מבצע קנייה מליסינגהשכרה או קניית רכב למכירה, הלקוחות של קבוצת תמיר נהנים מהבונוס החשוב ביותר: מחירים נמוכים. צי המכוניות שלנו נמכר, לכל לקוח, במחירים הנמוכים בכמה אלפי שקלים מהמחירון.

למי שבספק לגבי הנתונים הללו, מומלץ להיכנס לאתר של חברת תמיר ולהשוות את המחירים המוצעים שם אל מול לוחות רכב למכירה. מהר מאוד תבינו כי כל מכונית המוצעת אצלנו למכירה מגיעה הם תג מחיר שווה לכל כיס.

וזה אף פעם לא מספיק...

חשוב להדגיש כי חברת תמיר דואגת כי כל רכב למכירה יעבור בדיקות קפדניות באמצעות אנשי בקרת איכות. בעלי המקצוע הללו עוברים ובודקים כל מכונית ומוודאים שאין תקלות באף רכב למכירה, מה שמשאיר אתכם בטוחים בכל מצב. בנוסף, אנו מציעים כשירות משלים:

  • עזרה בפתירת בעיות
  • תיקונים במקרה של תאונה, עד לרמה של רכב חלופי במחיר מיוחד
  • הטבות ומחירים מוזלים בקניית אביזרים למכונית
  • עזרה ואף טיפול במקרים של תביעות ביטוח
  • הכי חשוב- שירות נעים ואדיב לאורך כל הדרך.

בנוסף, קבוצת תמיר מעניקה למכוניות שברשותה אחריות של עד שלוש שנים. כל הנאמר כאן נכון לכבי רכב למכירה, ליסינג או השכרה. כל שנותר לכם לעשות הוא לבוא ולבחור.


חזור