צור קשר

פתרונות מימון לרכב

לא מצאת רכב מהמבצעים הקיימים? חפש בלוח יד שנייה בקבוצת תמיר

יצרן

דגם

משנת

עד שנת

תיבת הילוכים

טווח מחירים

-

מחיר מ-

מחיר עד

טקסט חופשי


 קבוצת תמיר נוסדה בשנת 1972 ונחשבת לאחת החברות המובילות בענף הרכב. החברה מתמחה במכירת רכבי יד שניה, בטרייד אין, בפתרונות ליסינג תפעולי ופרטי ובהשכרת רכב בכל הסוגים.

קבוצת תמיר מציעה ללקוחותיה מגוון הלוואות ופתרונות מימון מלא לרכב. פתרונות מימון לרכישת רכב חדש או יד שניה מאפשרים לכל לקוח לרכוש את הרכב המתאים ביותר עבורו ללא צורך לקחת הלוואה מהבנק או מחברות האשראי.

הלוואות ופתרונות מימון לרכב

אדם המעוניין לרכוש רכב חדש או לשדרג את רכבו הישן יכול לבחור בין כמה פתרונות מימון לרכב. דרך אחת היא ליסינג. יש שני סוגי ליסינג:

ליסינג תפעולי 

ליסינג תפעולי הוא פתרון שמתאים לחברות וארגונים המעוניינים להוציא את ניהול צי רכבי החברה למיקור חוץ. במהלך תקופת הליסינג התפעולי הנמשכת לרוב כשלוש שנים החברה משלמת סכום חודשי קבוע וידוע מראש, וזוכה לכיסוי ביטוחי מלא, לתחזוקה שוטפת של הרכב, למבחן ואגרת רישוי שנתית. למעשה, על החברה לשלם רק את הוצאות הדלק והתשלום הקבוע של הליסינג. ראוי לציין כי בסוף תקופת הליסינג הלקוח מחזיר את הרכב ויכול להחליט האם לרכוש אותו במחיר אטרקטיבי או לחתום על עסקת ליסינג חדשה

ליסינג פרטי 

ליסינג פרטי מיועד ללקוחות פרטיים המעוניינים לרכוש רכב חדש או משנתון מתקדם. ליסינג פרטי מאפשר ללקוח לשלם סכום חודשי קבוע עליו הוסכם מראש לתקופה ידועה שנקבעת מראש בחוזה. שיטה זו מאפשרת לשלם סכום חודשי נמוך יחסית וליהנות מרכב חדש ובטיחותי לתקופה ידועה מראש. בסוף התקופה הלקוח יכול להחליט האם לרכוש את הרכב מהחברה או לחתום על עסקה חדשה ולהתקדם לרכב חדש יותר.
 

הלוואה מהבנק 

ניתן לבחור בהלוואה מהבנק אך יש לזכור כי כל הלוואה מהבנק כרוכה בביורוקרטיה ובפגיעה במסגרת האשראי. חריגה מהמסגרת כרוכה בריביות גבוהות ובלחץ מהבנק לחזור למסגרת, ולכן קשה לנהל את ההוצאות החודשיות השוטפות. עם זאת, הבנקים יכולים להציע לעתים ריבית נמוכה בהשוואה לחלופות, אך הריבית תלויה במאפייני הלווה ובסכום ובתקופת ההלוואה, לכן במקרים מסוימים הלוואה מהבנק יקרה יותר לעומת פתרונות מימון לרכב יד שניה מחברות המתמחות במכירת רכבים.

הלוואה מחברת האשראי

הלוואה זו יקרה יותר בהשוואה לתנאי הריבית שהבנקים מציעים, ולרוב היא יקרה יותר גם מפתרונות המימון לרכב של חברות הרכב המובילות.

טרייד אין רכב יד שניה
במידה ויש ללקוח רכב בבעלותו הוא יכול לפנות לחברת טרייד אין המציעה מגוון עסקאות טרייד אין רכב יד שניה ורכבים למכירה. חברת טרייד אין רוכשת את הרכב הישן והסכום מקוזז ממחיר הרכב שברצונו לרכוש. את ההפרש הלקוח יכול לשלם במזומן, לקחת הלוואה מהחברה ולשלם בתשלומים חודשיים או לבחור בפתרון מימון אחר שחברת הרכב מציעה עבורו.

אפשרויות מימון לרכב בקבוצת תמיר

קבוצת תמיר מציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות מימון לרכב, לרבות קניית רכב בתשלומים, ליסינג יד שניה או לרכב חדש וליסינג פרטי ותפעולי. החברה מציעה ליסינג פרטי המאפשר לכל לקוח לבחור את הרכב המועדף עליו, לרבות מכוניות יוקרה ורכבי שטח ופנאי, וליהנות משירות מעולה, משקט נפשי ומנהיגה ברכב חדש ובטיחותי. בנוסף, החברה מציעה ליסינג תפעולי לחברות וארגונים במשק הישראלי, הלקוח יכול לקנות רכב יד שניה מליסינג או להתחדש ברכב חדש, ולבחור בין תשלום מקדמה כדי להקטין את ההחזר החודשי או לבחור בתשלום חודשי קבוע למשך תקופת הליסינג.

קבוצת תמיר אף מציעה פתרונות מימון לרכב באמצעות הלוואה משתלמת עם ריבית אטרקטיבית. ההלוואה אינה פוגעת במסגרת האשראי בבנק (הלוואה חוץ בנקאית) וניתן לקבל הלוואה בגובה של עד 100% משווי הרכב לתקופה של עד 60 חודשים. ניתן לבחור בין שלושה מסלולים עיקריים- ריבית קבועה, משתנה לפי פריים או צמודה למדד המחירים לצרכן.

יתרונות מימון לרכב עם קבוצת תמיר

לחברה גב פיננסי איתן וצוות מקצועי ומיומן המעניק שירות מעולה ויחס אישי וחם לכל לקוח. הניסיון והמקצועיות של קבוצת תמיר בענף הרכב מאפשרים ללקוחות פרטיים ועסקיים ליהנות מפתרון מושלם תחת קורת גג אחת ולקבל פתרונות מימון אטרקטיביים בהתאמה אישית.
 

נושאים קשורים: 

קנייה מליסינג - מה צריך לדעת 
קניית רכב בתשלומים 
חזור