צור קשר

קניית רכב בתשלומים

רכישת רכב בתשלומים בקבוצת תמיר

לא מצאת רכב מהמבצעים הקיימים? חפש בלוח יד שנייה בקבוצת תמיר

יצרן

דגם

משנת

עד שנת

תיבת הילוכים

טווח מחירים

-

מחיר מ-

מחיר עד

טקסט חופשי

בעבר הלא רחוק נאלצנו לחסוך תקופה ארוכה עד לגיוס ההון הנחוץ לרכישת רכב חדש או משומש. קניית רכב בתשלומים יד שנייה או חדש שינתה את פני קניית הרכב בארץ. 

קניית רכב בתשלומיםבמציאות הכלכלית בה אנו חיים כיום, רוב הישראלים מתקשים לחסוך סכומי כסף גדולים כדי לממן את קניית הרכב.

קניית רכב בתשלומים נחשבת לשיטה אידיאלית עבור רבים, ניתן לפרוס את התשלומים החודשיים למספר שנים כדי להקל על ההוצאות החודשיות ולשמור על רמת החיים שלנו.

לשיטה זו יש יתרונות וחסרונות שחשוב לשים לב אליהם, לכן כדאי לפנות לקבוצת רכב המציעה תחת קורת גג אחת מכירת רכב מליסינג יד ראשונה ושניה באמצעות מגוון פתרונות מימון.

מהי קניית רכב בתשלומים?

לאחר שמקבלים החלטה להחליף את הרכב הישן בחדיש יותר, יש בפנינו מספר אפשרויות:

  • לרכוש את הרכב מכסף נזיל וזמין העומד לרשותנו
  • לחסוך כסף תקופה מסוימת ולשלם במזומן
  • קניית רכב בתשלומים חודשיים
  • קניית רכב באמצעות ליסינג תפעולי (רכב בתשלום חודשי)או מימוני
 
אפשרות לקניית הרכב בתשלומים מתאימה לישראלים רבים שאין להם את ההון הנדרש לעסקה, במקום לקחת הלוואה מהבנק או להתחייב לעסקאות ליסינג, רוכשים את הרכב בתשלומים חודשיים נוחים. יש אפשרות לשלם מקדמה כדי להוזיל את ההחזר החודשי. במקרים רבים ניתן לרכוש את הרכב בתשלומים חודשיים קבועים וידועים מראש, ללא ריבית והצמדות.

רכב חדש בתשלומים או קניית רכב יד 2 בתשלומים

קניית רכב יד שניה בתשלומים ללא ריבית מתאימה למי שאין ברשותו את כל הסכום לקניית הרכב או שאין באפשרותו לחסוך כסף בצד כדי לבצע את העסקה. אולם לא נכון לומר שאין ריבית כלל. חברת הליסינג אשר מממנת את העסקה פורסת את התשלומים ומגלמת בהם את סכום הריבית.

במציאות הכלכלית של היום ובגלל יוקר המחיה קשה לחסוך כסף בצד כדי לרכוש רכב במזומן, בעיקר אם יש הוצאות חודשיות גבוהות כמו שכר דירה, משכנתא וכדומה. בשיטה של קניית הרכב בתשלומים חודשיים קל יותר לקנות רכב, אך האם זה כלכלי?

אמנם, אפשר לקחת הלוואה בבנק, ההלוואה עשויה להיות זולה יותר לעומת עסקה לקניית הרכב בתשלומים חודשיים, עם זאת, הלוואה בבנק פוגעת באובליגו ואם חורגים ממסגרת האשראי הריבית גבוהה, לכן עסקת תשלומים מתבררת כמשתלמת יותר מבחינה כלכלית.

אפשר לומר שזוהי פשרה טובה במידה רבה למי שאין בעבורו את הסכום הנדרש לקניית רכב במחיר מלא. כמו גם האפשרות לקנות רכב חדש או יד שניה צעיר, מאשר לקנות רכב יד שניה ישן שעשוי להביא עמו אין ספור תקלות

קניית רכב בתשלומים לעומת שיטות מימון כמו ליסינג וטרייד אין

בשוק הרכב יש מגוון אפשרויות ופתרונות מימון המאפשרים לכל אדם להחליף את הרכב הישן בחדש. בעסקת טרייד אין רכב עלינו למכור את הרכב הישן לחברה ממנה אנו רוכשים את הרכב החדש, אך המחיר שנקבל תמורת הרכב נמוך משוויו בשוק, לכן במקרים מסוימים עדיף למכור את הרכב בשוק הפרטי, לקבל מחירון ולקנות רכב חדש בתשלומים.

בעת קנייה בתשלומים עלינו לשלם מקדמה ולהתחייב להחזרים חודשיים לתקופה של 3 שנים או יותר, במקרים מסוימים התשלומים צמודים למדד או שהם נושאים ריבית, בתום התקופה עלינו לשלם את היתרה או להחליט על עסקה חדשה. כאשר רוכשים רכב בעסקת ליסינג יד שניה או ראשונה, הרכב משועבד לחברת הליסינג ולא רשום על שמנו.

רק בתום התקופה במידה ונחליט לשלם את היתרה, הרכב יועבר על שמנו. המשמעות המעשית היא שבמקרים מסוימים כדאי להחליט על קניית הרכב בתשלומים קבועים ונוחים. חשוב לבדוק מראש מהי תקופת ההחזר האפשרית, בדרך כלל חברות מציעות פריסת תשלומים נוחה לתקופה של 3-5 שנים. עם זאת, יש חברות המחייבות בריבית ממספר מסוים של תשלומים, אך כיום הריבית במשק נמצאת בשפל חסר תקדים, יחד עם זאת חשוב להיות מודעים לסיכון הקיים אם הריבית תעלה בעתיד הקרוב באופן דרסטי.  

קניית רכב בתשלומים -  רק בקבוצת תמיר

קבוצת תמיר נוסדה בשנת 1972 וברשותה ניסיון עשיר של עשרות שנים בתחומי השכרת ומכירת רכב. החברה מציעה מעטפת שירותים רחבה תחת קורת גג אחת, בין השאר החברה מציעה פתרונות מימון לרכב יד שניה וראשונה, ליסינג, טרייד אין לרכב, השכרת רכב לתקופה קצרה או ארוכה וקניית רכב חדש או יד שניה בתשלומים נוחים ובניהן אופציה למימון מלא לרכב. ניתן לרכוש מהחברה רכבי יד שניה באיכות גבוהה, כל הרכבים בטיחותיים ומתוחזקים היטב.

לחברה אלפי לקוחות מרוצים, צוות מנוסה ובעל תודעת שירות גבוהה, גב כלכלי וחוסן פיננסי ומוקד שירות זמין. קניית רכב בתשלומים בקבוצת תמיר מבטיחה לך שקיפות מלאה, אמינות, פתרונות מימון מותאמים אישית, ביטחון ושירות מקצועי לאורך כל הדרך.  

רכבים לדוגמא 

סיאט איביזה  2017 - להשארת פרטים לחצו                                                                               קיה פיקנטו 2019 - להשארת פרטים לחצו

סיאט איביזה שחורה - קניית רכב בתשלומים

 קיה פיקנטו רכישה בתשלומים

 

 

 

 

 

 

 לרכבים במבצע ודגמים נוספים > מבצעי רכב יד שניה 

כתבות קשורות 

קניית רכב מליסינג 

חזור