צור קשר

מימון לרכב יד שניה

מימון לרכב יד שניה בקבוצת תמיר

לא מצאת רכב מהמבצעים הקיימים? חפש בלוח יד שנייה בקבוצת תמיר

יצרן

דגם

משנת

עד שנת

תיבת הילוכים

טווח מחירים

-

מחיר מ-

מחיר עד

טקסט חופשי

ענף הרכב השתנה לבלי הכר במהלך השנים, אם בעבר נאלצנו לשלם תמורת רכב יד שניה את מלוא הסכום במזומן, הרי כיום יש מגוון אפשרויות ופתרונות מימון לרכב יד שניה. כיום ניתן לקבל הלוואה לרכב יד שניה בתנאים נוחים ואף מימון של 100 אחוז או תמורת תשלום מקדמה ואת היתרה ניתן להחזיר בתשלומים. על מנת לקבל מימון לרכב יד 2 תצטרכו לפנות לחברת ליסינג המציעה מגוון פתרונות ומסלולי מימון בתנאים שונים של ריבית, לחלופין ניתן לקחת הלוואה מאחד הבנקים או מחברות מימון חוץ בנקאיות כמו חברות האשראי וחברות ליסינג.
 

מימון לרכב יד 2
מימון רכב יד שניה

רכישת רכב חדש או יד 2 אינה דבר של מה בכך. יש להחליט על סוג הרכב ושנת הייצור, כאשר כיום קל יותר לקבל מימון לרכב 100% ולרכוש רכב חדש עם הניילונים, או לקבל מימון לרכב יד שניה. את הרכב כדאי לרכוש מחברה מובילה המתמחה בהשכרת רכבים, בטרייד אין ובמכירת רכבים יד שניה בליסינג ובתשלומים. לחברה ותיקה בענף הרכב יש יתרונות רבים מאחר והיא מציעה מגוון מסלולי מימון, וניתן לקבל אחריות על הרכב וליהנות מגב פיננסי חזק של החברה ומהלוואה חוץ בנקאית שאינה משפיעה על מסגרת האשראי בבנק.

באמצעות מימון לרכב 100% תוכלו לרכוש מכונית חדשה עליה תמיד חלמתם, בלי לשבור תכניות חיסכון ובלי לחרוג ממסגרת האשראי בבנק. מימון לרכב מאפשר לכם ליהנות מהלוואה משתלמת עם ריבית אטרקטיבית לתקופה של עד 60 חודשים, גובה ההלוואה עד 100% משווי הרכב, בין אם אתם רוכשים מכונית חדשה ובין אם החלטתם לבצע קניית רכב מליסינג משנתון מתקדם. אם יש ברשותכם רכב תוכלו ליהנות משירות טרייד אין המאפשר לכם למכור את רכבכם במחיר הוגן ולרכוש רכב חדש או יד שניה עם מימון חלקי במגוון מסלולים וריביות.

שיטות מימון מלא לרכישת רכב

דרך הבנק - בנקים כיום מציעים הלוואה לקניית רכב יד שניה כאשר לרוב יעניקו הלוואה בסדר גודל של כ 60 אחוז מערך הרכב. אותה תוכלו לפרוס לתקופה של 60 חודשים. בהתאם לדירוג האשראי יקבע הבנק את ריבית ההלוואה וכן הם עשויים להתנות את קבלת ההלוואה בחתימת ערבים. הריבית עשויה לנוע בממוצע על כ 5 אחוז ומעלה.
הלוואה מהבנק לרכישת רכב פוגעת באובליגו שלכם ועלולה להקשות בניהול ההוצאות החודשיות השוטפות ולעמוד בפני לחץ מהבנק.


הלוואה חוץ בנקאית - חברות אשראי או חברות פיננסיות מעניקות אפשרות לקבל הלוואה. בדרך כלל מכיוון שמדובר בהלוואה חוץ בנקאית לא תדרשו לספק ערבים וההלוואה גם לא תפגע בתנאי האשראי שלכם בבנק ותוכלו להנות מקבלת הלוואה לפרק זמן ארוך ויתר ומימון גבוה יותר. יחד עם זאת ההטבה הזו לרוב מגיע עם תו ריבית גבוה יותר שיכול להגיע גם ל 9 אחוז. 
 
חברות ליסינג ורכב - חברות ליסינג וסוכנויות רכב יכולות להעניק הלוואה לרכב יד שניה בתנאי ריבית מצוינים ובפריסת תשלומים נוחה בשל הסדרים שהן משיגות מול מקורות מימון. בנוסף תוכלו לבחון אפשרות טרייד אין לרכב ובכך לחסוך לעצכם לא מעט טרחה. 

מימון מלא לרכישת רכב מאפשר לכם לקנות מכונית חדשה או משנתון מתקדם וליהנות מרכב חדש ובטיחותי. בנוסף, הנכם רוכשים את הרכב מחברה אמינה ומובילה ונהנים מביטחון בקניה ומהלוואה אטרקטיבית. הרכב נמכר עם אחריות ובכל בעיה יש לכם אבא לפנות אליו. עליכם לזכור כי חברות הרכב דואגות למוניטין שלהן ולכן הן מספקות שירות מתקדם ואיכותי לכל הלקוחות.

איזה פתרון מימון נכון עבורכם?

אחרי שהחלטתם על סוג הרכב והאם לרכוש מכונית חדשה או יד שניה עליכם לבדוק מול החברה איזה הלוואה מתאימה יותר עבורכם. לחברות הרכב מספר הצעות אטרקטיביות, כאשר הבחירה היא בין מימון לרכב יד שניה לבין מימון מלא או חלקי לרכב חדש. מימון לרכב 100% מאפשר לכם לקבל הלוואה בריבית אטרקטיבית לתקופה של עד חמש שנים, כלומר 60 חודשים. כך תוכלו לנהוג ברכב חדש ואיכותי ולהחזיר מדי חודש תשלום חודשי נמוך יחסית.

בנוסף, באפשרותכם לבחור מימון מלא לרכב הכולל מקדמה בהתאם ליכולת שלכם, פריסת תשלומים לתקופה של עד 60 חודשים, ובסוף התקופה תוכלו לשלם את היתרה או לחלופין לבצע עסקה חדשה. יש גם אפשרות לקבל מחברות רכב מסוימות הלוואות בלון באמצעותה ניתן לדחות את התשלומים למועד נוח לכם, עם זאת יש לזכור כי הלוואה זו לרוב יקרה יותר.

דוגמה מימון לרכב יד שניה

על מנת להמחיש את נושא מימון לרכב יד שניה הבאנו עבורכם דוגמה מעשית. נניח וברצונכם לרכוש יונדאי 35i שנת ייצור 2013. מחיר המחירון של הרכב כ- 82,000 ₪, הרכב נמכר על ידי קבוצת הרכב במחיר הנחה תמורת כ- 75,000 ₪. כדי לרכוש את היונדאי המוצגת בתמונה במימון מלא לתקופה של 60 חודשים במסלול ריבית קבועה עליכם להחזיר מדי חודש כ- 1,770 ₪. אם תבחרו במסלול בריבית משתנה לפי פריים או במסלול ריבית צמודה למדד עליכם להחזיר מדי חודש סכום של כ- 1,560 ₪.
מימון לרכב יש שניה ליונדאי i35
 
שירותים נוספים מבית קבוצת תמיר שעשויים לעניין אותך:

חזור