צור קשר

הליך קבלת ההלוואה לקניית רכב ללא מקדמה

לא מצאת רכב מהמבצעים הקיימים? חפש בלוח יד שנייה בקבוצת תמיר

יצרן

דגם

משנת

עד שנת

תיבת הילוכים

טווח מחירים

-

מחיר מ-

מחיר עד

טקסט חופשי

אין ספק שרכב הוא אמצעי תחבורה זמין ונוח ומקל ע האפשרות להתנייד לכל מקום, אולם קניית רכב עשויה להיות הוצאה יקרה. תודות לאמצעי המימון המגוונים הקיימים בשוק אחד הפתרונות המוצלחים ביותר הוא קניית רכב ללא מקדמה, תוך קבלת מימון מלא לרכב. בדרך זו אפשר להגיע למגרש המכוניות לבחור את הרכב המתאים ביותר מתוך ההיצע הקיים ותוך פרק זמן קצר לנסוע ברכב הביתה. 

שיטה זו מבוססת על העובדה שהחברה מבצעת מימון מלא לרכב, אין צורך במקדמה, הלקוח מקבל מימון לרכב יד שנייה במלוא ערכו של הרכב. 
הלקוח יכול לבקש הלוואה מסניף הבנק בו מתנהל חשבון הבנק שלו אך שיטה זו אינה מומלצת במקרה זה כיוון שקבלת מימון באופן ישיר מהחברה העוסקת בסחר מכוניות הוא כדאי ונוח הרבה יותר. 

הלוואה בבנק היא בריבית פחות אטרקטיבית, בפריסה לפרק זמן קצר יותר ולאור הסיכון שהבנק לוקח בעת מתן ההלוואה קיימת סבירות שמסגרת האשראי שאושרה עד עתה, תקטן כדי להפחית סיכונים.
כשלוקחים הלוואה ממקור שהוא חוץ בנקאי, מסגרת האשראי אינה נפגעת, פריסת התשלומים היא לכמה שנים והריבית נמוכה יותר. לכן לקוחות רבים מעדיפים לנצל את היתרונות הרבים של מימון מלא לרכב ומקבלים הלוואה מהירה ורוכשים את הרכב הנחוץ להם. 

רכב ללא מקדמה  - היכן רוכשים? 

תמיר גרופ סוכנות הרכבים הוותיקה מנתניה מציעה מבחר גדול של מכוניות בגדלים שונים שאותן אפשר לרכוש במימון לרכב 100 אחוז, לרכישה בסוכנות רכבים תוך קבלת מימון מלא לרכב. כך אין השלכות על מסגרת האשראי בחשבון הבנק ולכן זו האופציה הנוחה ביותר .
חברת המימון מאשרת מימון לרכב יד שניה על מלוא ערך הרכב ללקוחות תמיר גרופ, העובדה שאין צורך לשלם כלום היא יתרון בולט ומשמעותי מאד בשיטה זו. ההשפעה היחידה מבחינת חשבון הבנק היא העובדה שאחת לחודש יורד תשלום לצורך החזר ההלוואה לגורם החוץ בנקאי שהלווה את הכספים לבעלים החדשים של הרכב. 


הליך קבלת ההלוואה לקניית רכב ללא מקדמה

חברת המימון החוץ בנקאית מקבלת מכל לקוח מסמכים כדי לוודא שאין בעסקה זו סיכון ושהלקוח יוכל לעמוד בהחזר ההלוואה עד שישלם את מלוא התשלומים שנקבעו לו. 

המסמכים הנדרשים עבור שכיר

 • צילום תעודת זהות כולל ספח של בעל הרכב המיועד.
 • העתקים של שלושת תלושי השכר האחרונים.

המסמכים הנדרשים עבור עצמאי – עוסק מורשה

 • תדפיסים של התנועות בחשבון הבנק העסקי בשלושת החודשים האחרונים, כדי לוודא שללקוח יש הכנסות קבועות מהעסק העצמאי. בנוסף לכך, נבדק המידע על התנועות בחשבון אם יש המחאות או הוראות קבע חוזרות, חשבון בנק מוגבל או מעוקל .
 • צילום תעודת זהות כולל ספח של בעל הרכב המיועד.
 • העתקים של ארבעת הדיווחים והתשלומים האחרונים למע"מ .
 • שומה לשנת הכספים האחרונה שהופקה על ידי פקיד השומה. 

המסמכים הנדרשים עבור חברה בע"מ 

 • תדפיסים של התנועות בחשבון הבנק של החברה בשלושת החודשים האחרונים, כדי לוודא שלחברה יש הכנסות קבועות מלקוחותיה. בנוסף לכך, נבדק המידע על התנועות בחשבון אם יש המחאות או הוראות קבע חוזרות אם מדובר בחשבון בנק מוגבל או מעוקל .
 • צילום תעודת זהות כולל ספח של מורשה החתימה בחברה.
 • העתקים של ארבעת הדיווחים והתשלומים האחרונים למע"מ .
 • שומה לשנת הכספים האחרונה שהופקה על ידי פקיד השומה.
 • העתק נאמן למקור של תעודת ההתאגדות של החברה. 

מהירות קבלת המימון המלא ללא תשלום מקדמה 

נציגי חברת המימון בודקים את המסמכים שהועברו אליהם. אם הכול תקין, אין בעיות חריגות בתנועות בחשבון הבנק ונראה כי הלקוח מסוגל לעמוד בהחזרים החודשיים שנקבעו לו, לדוגמה 1,700 ₪ כולל הריבית והעמלות בכל חודש למשך 36 חודשים, ההלוואה תאושר באופן כמעט מידי.
השלב הבא הוא חתימה על מסמכי ההלוואה, חתימה על הוראת קבע עבור חיוב מלוא התשלומים או לחילופין ביצוע העסקה באמצעות כרטיס אשראי והרכב הוא כבר שלכם.

נסיעה טובה !
 

שירותים נוספים

ליסינג תפעולי

מימון לרכב יד שניה

קניית רכב בתשלומים

חייבים לחסוך בעלויות ? כנסו לאזור רכב יד שניה למכירה 
חזור