צור קשר

ליסינג פרטי

ליסינג פרטי מלא ללא צורך במקדמה!

ליסינג פרטי בקבוצת תמיר

לא מצאת רכב מהמבצעים הקיימים? חפש בלוח יד שנייה בקבוצת תמיר

יצרן

דגם

משנת

עד שנת

תיבת הילוכים

טווח מחירים

-

מחיר מ-

מחיר עד

טקסט חופשי

ליסינג פרטי, המכונה גם 'ליסינג מימוני', הינה פעולה של רכישת רכב מחברה, תמורת מחיר ידוע מראש. את מחיר הרכב משלם הרוכש בתשלומים חודשיים קבועים, כפי שנקבע בינו לבין החברה. 
 
העיקרון המוביל של שיטת ליסינג פרטי הוא להוות אמצעי מימון לצורך קניית רכב, ללקוחות אשר אין באמצעותם לשלם את מחיר הרכב המלא בפעימה בודדת. במסגרת ליסינג פרטי, הבעלות על הרכב נותרת בידי חברת הליסינג, עד התשלום הסופי של הלקוח. 
 

ככלל, לשיטת ליסינג פרטי יש יתרונות רבים:

  • רכישת מכונית חדשה – מכונית משפחתית חדשה עולה בממוצע כ-120,000 ₪. אנשים רבים לא מסוגלים להרשות לעצמם להוציא סכום כזה בבת אחת, מצד שני הם אינם לפנות לאופציית השכרת רכב. בעזרת ליסינג פרטי, אנשים אלו יכולים לפרוס את התשלום על הרכב למספר רב של חודשים. באמצעות זאת, הם מרוויחים רכב חדש מחד, ותשלום חודשי בסכומים לא גבוהים מאידך. בקבוצת תמיר, שיטת הליסינג הפרטי ממומשת גם לקניית רכב יד שניה.

  • החזרת הרכב לחברה – בניגוד לרכישות ישירות, חברת הליסינג מאפשרת ללקוחות להחזיר את הרכב בתום תקופת ההתקשרות, או לחלופין לרכוש אותו ולהפוך לבעליו הרשמיים באופן בלעדי.

  • הימנעות מהלוואה בבנק – תנאי העסקה המוצעים במסגרת ליסינג פרטי, נוחים בהרבה ללקוח ביחס לתנאים המוצעים במסגרת לקיחת הלוואה מהבנק לרכישת רכב חדש. 
 

כיצד מורכבת השיטה של קנית רכב ליסינג פרטי?

שיטת ליסינג פרטי מורכבת ממספר שלבי תשלום:

  • תשלום מקדמה - הלקוח משלם מקדמה (בשיעור של כשלושים אחוזים בלבד משווי הרכב) עבור קבלת הרכב במסגרת ליסינג פרטי. בקבוצת תמיר ניתן לקנות רכב יד שניה בשיטת ליסינג ללא מקדמה.

  • תשלום חודשי – הלקוח משלם מדי חודש לחברת הליסינג תשלומים חודשיים נמוכים, בהתאם להסכם בין השניים. 
 
יש לציין, כי ניתן לקבוע מספר מסלולים במסגרת רכב ליסינג פרטי, כדוגמת מסלול מימוני בלבד, מסלול בו חברת הליסינג אחראית להיבט התחזוקתי של הרכב ועוד. 

 
לאחר סיום תקופת הליסינג, עומדות בפני הלקוח שתי אופציות:

  • רכישת הרכב -  עם תום ימי הליסינג, באפשרות הלקוח לשלם את יתרת הסכום לרכישת הרכב, וכך להפוך לבעליו הבלעדיים.                            

  • עסקה חלופית - בגמר ימי הליסינג, באפשרות הלקוח להשיב לחברה את הרכב הנוכחי. כעת יכול הלקוח לפנות לחברה ולקבל רכב חדש במסגרת עסקת ליסינג פרטי חדשה. 
 

ליסינג פרטי - למגזר פרטי או עסקי?

ככלל, ליסינג פרטי כשמו כן הוא – ליסינג המיועד בעיקר למגזר הפרטי. זאת, בשל העובדה שהשיטה מסייעת ללקוחות אשר מתקשים בהוצאה כספית גבוהה בבת אחת, ומעדיפים לפרוס את תשלום הרכב על פני מספר חודשים.                                                                                            
 
רוב החברות העסקיות מבצעות עסקאות ליסינג פרטי תפעולי. במסגרת ליסינג תפעולי, הלקוחות נהנים מתחזוקה שוטפת של הרכב, אך יחד עם זאת, נדרשים לשלם סכומים יותר גבוהים מהסכומים הנדרשים לתשלום במסגרת ליסינג פרטי. 
 

ליסינג פרטי בקבוצת תמיר

קבוצת תמיר מתמחה במכירת רכב מליסינג בעסקאות ליסינג פרטי, אשר תנאיהן נקבעים בהתאם לצורכי ודרישות כל לקוח. חברת תמיר משלבת שירות מנוסה ומקצועי, המתאפשר הודות לאנשי מקצוע מנוסים בתחום ליסינג פרטי, יחד עם יחס חם אדיב ומסביר פנים ללקוחות החברה, בעת ובעונה אחת.    
                                               

ליסינג ללא מקדמה וללא תשלום מראש

אנחנו בקבוצת תמיר עובדים עם כל יבואני הרכב, כך שבאמצעות ליסינג פרטי תוכל לבחור לעצמך כל רכב מכל יבואן. אצלנו תוכל לרכוש כל רכב שתרצה בליסינג תפעולי פרטי, גם ג'יפים ומכוניות יוקרה. עם שיטת ליסינג פרטי תוכל ליהנות מנסיעה בטוחה ושקטה, ללא בזבוזי זמן מיותרים. בקבוצת תמיר ניתן לבצע קניית רכב מליסינג יד שניה בשיטת ליסינג פרטי.

ליסינג ללא מקדמה וללא תשלום מראש

אנחנו בקבוצת תמיר עובדים עם כל יבואני הרכב, כך שבאמצעות ליסינג פרטי תוכל לבחור לעצמך כל רכב מכל יבואן. אצלנו תוכל לרכוש כל רכב שתרצה בליסינג תפעולי פרטי, גם ג'יפים ומכוניות יוקרה. עם שיטת ליסינג פרטי תוכל ליהנות מנסיעה בטוחה ושקטה, ללא בזבוזי זמן מיותרים. בקבוצת תמיר ניתן לבצע קניית רכב מליסינג יד שניה בשיטת ליסינג פרטי.

 היתרונות בשיטת ליסינג פרטי ותפעולי של קבוצת תמיר

היתרונות של רכישת רכב בשיטת ליסינג תפעולי וליסינג פרטי בקבוצת תמיר הם רבים ומגוונים, ההופכים את העסקה למשתלמת במיוחד:

הגיע הזמן לטפל ברכב?

נציגינו יגיע עד אלייך (לביתך או למקום עבודתך) על מנת לקחת את הרכב למוסך, ויחזיר לך אותו כשהוא נקי ומצוחצח לאחר שטיפה פנימית וחיצונית. בתוך הרכב יחכה לך דו"ח מפורט על סוג הטיפול שעבר הרכב ופירוט החלקים שהוחלפו.

מוקד שירות בלעדי העומד לשרותך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

אנחנו מאמינים במתן שירות מעולה לכל לקוחותינו בין אם רכשתם רכב יד שניה מליסינג או רכב חדש בליסינג פרטי או רכב ליסינג מימוני לעסקים. לשם כך הקמנו מוקד שירות הפעיל מסביב לשעון ובכל ימי השבוע. הרכב נתקע? צלצל למוקד והגרר הייחודי שלנו בדרך אלייך. זקוק לחילוץ? טלפן למוקד ורכב החילוץ שלנו יגיע אלייך בכל שעה, בכל זמן, ולכל מקום.

 רכב חלופי בכל מצב

אנחנו בקבוצת תמיר נדאג שלעולם לא תישאר ללא רכב גם בליסינג תפעולי פרטי. רכבך זקוק לטיפול ואתה ממהר לפגישה דחופה? זמן הטיפול מתארך מעבר לצפוי? רכב חלופי מאותה קבוצה יסופק לך במקום ושגרת חייך לא תיפגע. בנוסף, כל לקוח מקבל מאיתנו שירות אישי וצמוד ממנהל לקוחות. בין אם רכשת רכב מליסינג או ליסינג לרכב חדש, אנחנו דואגים להישאר בקשר רציף עם הלקוח כדי לוודא את מידת שביעות רצונו ולפעול לתיקון ושיפור הנדרש.

כמו כן, קבוצת תמיר מציגה לטובת לקוחותיה מבחר גדול של רכבי יד שניה מליסינג לבחירה. אם לא די בכך, כל לקוח הפונה לקבוצת תמיר, מקבל סיוע מקצועי מידי מנהל לקוחות, אשר מסייע ומלווה את הלקוח במשך כל תקופת ההתקשרות. 
 

שירותים נוספים: 

מימון לרכב יד שניה
מימון מלא לרכב

כתבות נוספות: 

מהם ההבדלים בין ליסינג פרטי לליסינג תפעולי 
קניה מליסינג - כך תרכשו רכב מליסינג 


חזור