צור קשר

ליסינג פרטי

ליסינג פרטי מלא ללא צורך במקדמה!

ליסינג פרטי בקבוצת תמיר

לא מצאת רכב מהמבצעים הקיימים? חפש בלוח יד שנייה בקבוצת תמיר

יצרן

דגם

משנת

עד שנת

תיבת הילוכים

טווח מחירים

-

מחיר מ-

מחיר עד

טקסט חופשי

ליסינג פרטי, המכונה גם 'ליסינג מימוני', הינה פעולה של רכישת רכב מחברה, תמורת מחיר ידוע מראש. את מחיר הרכב משלם הרוכש בתשלומים חודשיים קבועים, כפי שנקבע בינו לבין החברה. 
 
העיקרון המוביל של שיטת ליסינג פרטי הוא להוות אמצעי מימון לצורך קניית רכב, ללקוחות אשר אין באמצעותם לשלם את מחיר הרכב המלא בפעימה בודדת. במסגרת ליסינג פרטי, הבעלות על הרכב נותרת בידי חברת הליסינג, עד התשלום הסופי של הלקוח. 
 

ככלל, לשיטת ליסינג פרטי יש יתרונות רבים:

  • רכישת מכונית חדשה – מכונית משפחתית חדשה עולה בממוצע כ-120,000 ₪. אנשים רבים לא מסוגלים להרשות לעצמם להוציא סכום כזה בבת אחת, מצד שני הם אינם לפנות לאופציית השכרת רכב. בעזרת ליסינג פרטי, אנשים אלו יכולים לפרוס את התשלום על הרכב למספר רב של חודשים. באמצעות זאת, הם מרוויחים רכב חדש מחד, ותשלום חודשי בסכומים לא גבוהים מאידך. בקבוצת תמיר, שיטת הליסינג הפרטי ממומשת גם לקניית רכב יד שניה.

  • החזרת הרכב לחברה – בניגוד לרכישות ישירות, חברת הליסינג מאפשרת ללקוחות להחזיר את הרכב בתום תקופת ההתקשרות, או לחלופין לרכוש אותו ולהפוך לבעליו הרשמיים באופן בלעדי.

  • הימנעות מהלוואה בבנק – תנאי העסקה המוצעים במסגרת ליסינג פרטי, נוחים בהרבה ללקוח ביחס לתנאים המוצעים במסגרת לקיחת הלוואה מהבנק לרכישת רכב חדש. 
 

כיצד מורכבת השיטה של קנית רכב ליסינג פרטי?

שיטת ליסינג פרטי מורכבת ממספר שלבי תשלום:

  • תשלום מקדמה - הלקוח משלם מקדמה (בשיעור של כשלושים אחוזים בלבד משווי הרכב) עבור קבלת הרכב במסגרת ליסינג פרטי. בקבוצת תמיר ניתן לקנות רכב יד שניה בשיטת ליסינג ללא מקדמה.

  • תשלום חודשי – הלקוח משלם מדי חודש לחברת הליסינג תשלומים חודשיים נמוכים, בהתאם להסכם בין השניים. 
 
יש לציין, כי ניתן לקבוע מספר מסלולים במסגרת רכב ליסינג פרטי, כדוגמת מסלול מימוני בלבד, מסלול בו חברת הליסינג אחראית להיבט התחזוקתי של הרכב ועוד. 

 
לאחר סיום תקופת הליסינג, עומדות בפני הלקוח שתי אופציות:

  • רכישת הרכב -  עם תום ימי הליסינג, באפשרות הלקוח לשלם את יתרת הסכום לרכישת הרכב, וכך להפוך לבעליו הבלעדיים.                            

  • עסקה חלופית - בגמר ימי הליסינג, באפשרות הלקוח להשיב לחברה את הרכב הנוכחי. כעת יכול הלקוח לפנות לחברה ולקבל רכב חדש במסגרת עסקת ליסינג פרטי חדשה. 
 

ליסינג פרטי - למגזר פרטי או עסקי?

ככלל, ליסינג פרטי כשמו כן הוא – ליסינג המיועד בעיקר למגזר הפרטי. זאת, בשל העובדה שהשיטה מסייעת ללקוחות אשר מתקשים בהוצאה כספית גבוהה בבת אחת, ומעדיפים לפרוס את תשלום הרכב על פני מספר חודשים.                                                                                            
 
רוב החברות העסקיות מבצעות עסקאות ליסינג פרטי תפעולי. במסגרת ליסינג תפעולי, הלקוחות נהנים מתחזוקה שוטפת של הרכב, אך יחד עם זאת, נדרשים לשלם סכומים יותר גבוהים מהסכומים הנדרשים לתשלום במסגרת ליסינג פרטי. 
 

ליסינג פרטי בקבוצת תמיר

קבוצת תמיר מתמחה במכירת רכב מליסינג בעסקאות ליסינג פרטי, אשר תנאיהן נקבעים בהתאם לצורכי ודרישות כל לקוח. חברת תמיר משלבת שירות מנוסה ומקצועי, המתאפשר הודות לאנשי מקצוע מנוסים בתחום ליסינג פרטי, יחד עם יחס חם אדיב ומסביר פנים ללקוחות החברה, בעת ובעונה אחת.    
                                               
קבוצת תמיר מעמידה מוקד שירות בלעדי, אשר זמין לרשות לקוחות ליסינג פרטי 24 שעות ביממה. נוסף על כך, היא מספקת רכבים חלופיים ללקוחות שהרכב שלהם הושבת, ודואגת לחילוץ מהיר בכל יעד בארץ.                                                                                  
 
כמו כן, קבוצת תמיר מציגה לטובת לקוחותיה מבחר גדול של רכבי יד שניה מליסינג לבחירה. אם לא די בכך, כל לקוח הפונה לקבוצת תמיר, מקבל סיוע מקצועי מידי מנהל לקוחות, אשר מסייע ומלווה את הלקוח במשך כל תקופת ההתקשרות. חזור