צור קשר

איך קונים רכב יד 2

מדריך לרכישת רכב משומש

מכירת רכב יד שניה - כללי זהב - קבוצת תמיר

לא מצאת רכב מהמבצעים הקיימים? חפש בלוח יד שנייה בקבוצת תמיר

יצרן

דגם

משנת

עד שנת

תיבת הילוכים

טווח מחירים

-

מחיר מ-

מחיר עד

טקסט חופשי

לאיזו מטרה אתם זקוקים לרכב? 

* נסיעות יומיומיות בתוך העיר? בחרו ברכב בעל נפח מנוע קטן וכך תביאו לחיסכון בצריכת הדלק.
* נסיעות משפחתיות, נוחות הנוסעים? בחרו ברכבים בעלי נפח מנוע גדול המתאים לנסיעות כגון אלה.

כללי זהב לרכישת רכב יד שניה

איך קונים רכב יד 2 - הכללים:

הרכב הוא כלי הבא לשרת את הקונה! יש לבדוק ולוודא את עלויות הרכב, גובה התקציב שנקבע לקניית הרכב, מחיר מעשי ותואם ליכולתכם הכלכליות. יש לקחת בחשבון את הוצאות הטיפולים השוטפים, עלויות חלקי חילוף הביטוחים וכד'. התחילו את הבדיקה ממקום המכירה ולא מסוג המכונית - חברת רכב ותיקה, עם גב כלכלי אמין ויציב, תבטיח לכם אחריות וכתובת שתעמוד בכל קנייה.

1. רוצים לסגור עסקה? קודם בדיקה במוסך מורשה - כדי להיות בטוחים בקניה, מומלץ לבדוק את הרכב במכון בדיקה מורשה, חשוב לבדוק את מספר השילדה, המנוע ומספר בעלי הרכב הקודמים (איזה יד?)

2. חוזה מסודר הוא כלל ברור לקניה בטוחה! - חוזה מסודר, ברור ומפורט עם כל הנקודות החשובות יקנה לכם שקט ובטחון בעתיד.

3. בקשו את ספר הרכב - ספר הרכב, במידה וקיים יאפשר לכם להעריך נכון את שווי של הרכב לפי אופן התחזוקה שלו, הטיפולים שבוצעו עבורו ויאפשר לכם להכיר את המכון בדיקת רכב או מוסך משווק מורשה שטיפל בו עד כה.

4. אחריות בקניית הרכב - בקניית רכב יד שניה מחברת רכב אמינה, מקצועית ובעלת ותק וגב כלכלי תוכלו להבטיח בית חדש שאליו תוכלו לפנות בכל שאלה, טענה או בעיה ולקבל אחריות מלאה ומענה מקצועי.

5. העברת בעלות - כדאי ומומלץ לבצע העברת בעלות בסמוך לקניית הרכב, ובכך למנוע בעיות של ד"חות חניה, עיקולים וכד'. שילמתם עבור הרכב, בצעו העברת הרכב על שימכם.

6. פתרונות מימון לרכב - בקבוצת תמיר אנחנו מבינים שקניית רכב היא הוצאה גדולה ובאים לעזרתכם במסלולי מימון לרכב יד שניה מגוונים שיאפשרו לכם לרכוש את הרכב שתמיד רציתם בלי לשבור את קופת החיסכון או לפנות לבנק להלוואה. בין אם אתם צריכים מימון מלא או חלקי - אצלנו תמצאו את הפתרון.

איך קונים רכב יד 2 - בקבוצת תמיר 

בקבוצת תמיר תמצא שירות שהוא חוויה. אנו מציעים ליווי מלא בכל תהליך של קניית רכב יד שניה בין אם זה רכב יד שניה מליסינג, השכרת רכב בארץ ועוד. תהליך הליווי של קבוצת תמיר מתחלק לטרום הרכישה ולאחריה. בטרום הרכישה שירותי החברה כוללים מתן ייעוץ לפני קניה מבחינת בדיקת הרכב, התנהלות תקציבית בקניית הרכב ושקיפות מלאה על בדיקות היסטוריות שהרכב עבר. לאחר הרכישה קבוצת תמיר אינה מנתקת את הקשר עם הלקוח. אצלנו, הלקוח מקבל את הרכב עד פתח הבית ואינו צריך לאסוף אותו ולבזבז יום עבודה לשם כך. הרכב מגיע נקי, מסודר, מתודלק ועם כל המסמכים הדרושים על מנת שהלקוח יידע מה הוא קנה. 

צרו עימנו קשר עוד היום וגלו כמה נוח, פשוט וקל לבצע קניה בטוחה מקבוצת רכב וותיקה, מקצועית, איכותית ואמינה שתתן לכם בית אחד לכלל השירותים שלנו.

לשירותים נוספים מבית קבוצת תמיר:
ליסינג יד שניה
טרייד אין רכב יד שניה
 

כתבות קשורות 

איך מבצעים העברת בעלות רכב 
חזור