צור קשר

יתרונות קניית רכב מחברת ליסינג

עסקאות ליסינג בתמיר גרופ

לא מצאת רכב מהמבצעים הקיימים? חפש בלוח יד שנייה בקבוצת תמיר

יצרן

דגם

משנת

עד שנת

תיבת הילוכים

טווח מחירים

-

מחיר מ-

מחיר עד

טקסט חופשי

יתרונות קניית רכב מחברת ליסינג  - חיסכון ניכר בזמן

חיפוש רכב יד משומש עלול להתארך זמן רב כיוון שהחיפוש כרוך בשיטוט מתמשך בלוחות מכירת רכבי יד שניה ברחבי האינטרנט, חיפוש מודעות בעיתונים, התקשרויות למספר לא מבוטל של מוכרים על מנת לקבל הסברים ותיאור כללי של הרכב העומד למכירה ותיאום מועדים לבדיקת הרכב ביצוע נסיעות מבחן ובדיקת הרכב במוסך מורשה או מוסך אמין שאנחנו עובדים עמו.  

תהליך זה גוזל מאתנו זמן רב והוצאות נוספות שמסתכמות בכמה מאות שקלים בעבור בדיקות הרכב במוסך המורשה. באפשרותכם להקל עליכם ולקצר את התהליך וכל זאת באמצעות רכישת רכב יד שניה מקבוצת רכב מובילה ואמינה התורמת לחיסכון ניכר בזמן שלכם, כך שבמקום להפסיד ימי עבודה ולהתרוצץ למקומות שונים ניתן לכם את האפשרות לצפות במגוון רכבים ודגמים משנתונים שונים, לקבל ייעוץ מקצועי ולחסוך את עלות בדיקות הרכב במקום אחד!
 
יד שניה מליסינג - קניית רכב

קניית רכב משומש מחברת ליסינג עם אחריות

כאשר יוצאים למסע חיפוש  רכבים יד שניה מאדם פרטי או מסוחר מכוניות לא מכירים את ההיסטוריה של הרכב, ולא ניתן לדעת היכן הרכב טופל וכיצד. מעבר לכך, אין אחריות מצד המוכר, ואם לאחר הקניה מתגלות בעיות, המוכר אינו מחויב כלפי הקונה ולא ניתן לבוא אליו בטענות. למעשה, רק כאשר רוכשים מכונית יד שניה מקבוצת רכב אמינה זוכים לאחריות, בהתאם למדיניות החברה, ויש כתובת אליה ניתן לחזור בכל בעיה ושאלה.

יש לציין כי למרות בדיקת הרכב במכון מורשה עלולים להתגלות תוך זמן קצר ליקויים ובעיות שונות במכונית. לכן, כאשר רוכשים את המכונית מקבוצת רכב מובילה יודעים כי הרכב טופל כהלכה וכי הוא נבדק טרם המכירה.
 
שיטת ליסינג לרכב משומש במחיר משתלם
 
עם קבלת ההחלטה לקניית רכב יד שניה מתחילים לבדוק מחירונים ונעזרים בחברים או באתרים שונים המציגים לוחות רכבים וביניהם גם מבצעי רכב יד שניה אטרקטיביים. כדי להחליט איזה רכב כדאי לקנות. ישנם פרמטרים רבים בהם יש להתחשב על מנת לקבל החלטה נכונה לרכישת הרכב, כגון רכב משפחתי, פנאי או קומפקטי, מגבלות תקציב, גודל המטען, נפח מנוע, מספר מושבים, גוון הרכב, עיצוב, קילומטראז' ועוד.

באמצעות קניית רכב ליסינג יד שניה מקבוצת רכב אמינה ומוכרת ניתן לקנות רכב מדגם חדיש יותר באותו התקציב כיוון שמחיר הרכב זול יותר בהשוואה למחירו בשוק. כך, ניתן ליהנות מרכב חדיש, בטיחותי ומתקדם יותר במסגרת התקציב הקיימת, ואין צורך להתפשר.

פתרונות מימון נוחים

אחד השיקולים המרכזיים לרכישת רכב חדש הוא נושא מימון לרכב יד שניה אמנם, ניתן לגשת לבנק לקחת הלוואה כדי לרכוש מכונית יד שניה מאדם פרטי או ממגרשי מכוניות, אך במקום להקשות על התקציב החודשי עדיף לרכוש את הרכב מקבוצת רכב מובילה המציעה מגוון פתרונות מימון ואשראי נוחים, בהתאמה אישית ללקוח. חשוב לדעת כי לקבוצת רכב מובילה המציעה רכבים למכירה יש גב פיננסי חזק ואיתן, לכן היא מציעה ללקוחותיה מגוון תנאי תשלום נוחים.

כך לדוגמה, הקונה יכול לקבל אופציה לרכישת הרכב בתשלומים, וניתן לבחור בפתרונות מימון מלא לרכב בגובה 100% ממחיר הרכב ולשלם מדי חודש סכום נמוך יחסית. כמו כן, אופציה מעולה היא קניית רכב מליסינג כאשר ניתן לבחור רכב יד שנייה מליסינג פרטי, שיטה מהפכנית המאפשרת לכל אדם לרכוש רכב יחסית חדש או חדש לגמרי, בתשלום חודשי יחסית נמוך, בתום תקופת הליסינג ניתן לרכוש את הרכב או לבחור דגם חדש ולחתום על הסכם ליסינג נוסף.

אמינות, הוגנות ושירות בקבוצת תמיר

לסיכום, בקבוצת רכב מובילה ומוכרת כמו קבוצת תמיר תהנו מהאפשרות להחליף את הרכב הישן במודל חדש,  ליהנות מתנאי תשלום נוחים, מימון מלא ומגוון רחב של רכבים המטופלים כראוי, מציעה ללקוחותיה שירות מעולה ונמצאת בקשר עם הלקוח גם אחרי המכירה ומציעה עבורו שירות אמין, אחריות ומכונית עם בית המהווה כתובת המספקת מענה מקצועי לכל שאלה, בקשה, ייעוץ או בעיה.

תהליך מכירת רכב יד שניה מלווה לפעמים בחששות רבים. אנו, בקבוצת תמיר מבינים זאת ומפיגים עבורכם את כל החששות. צי הרכבים שלנו עובר בדיקות קפדניות עוד לפני שהוא מגיע ללקוח, מכך שכל רכב יד שניה העומד למכירה נבדק עוד בטרם הוא מוצג- מה שמבטיח לקהל לקוחותינו תהליך קנייה שקט ובטוח. 

פנה אלינו עוד היום ונספק עבורך ליווי, ייעוץ ומענה מקצועי ואמין בדרך לרכישת הרכב החדש שלך!

שירותים נוספים בקבוצת תמיר:

כתבות בנושא: 
חזור