צור קשר

טיפול במוסך מורשה או לא? יתרונות וחסרונות

אם אתם מחזיקים רכב סוזוקי, וזקוקים לשירות עבורו, אל תתפשרו ובחרו אך ורק בשירות של מוסך סוזוקי מורשה. אין זה משנה אם מדובר בתיקון פשוט ושולי או בעניין הרבה יותר מורכב, במוסך מורשה יוכלו להעניק לכם את השירות הנכון ביותר לרכב ובמוסך זה תוכלו להיות בטוחים כי התיקון מבוצע בצורה נכונה וכפי שהוא אמור להיות. לכן, חשוב שתכירו את המוסכים המורשים באזור שלכם, ותבדוק מביניהם את האחד שיתאים לכם בצורה הטובה ביותר, וכך בכל מקרה של תקלה או בעיה תוכלו לפנות אל המוסך הזה במהירות וללא כל חשש.

מחיר גבוה יותר - אך גם משתלם יותר

אמנם, עבור שירות של מוסך סוזוקי מורשה, כמו על שירות של כל מוסך מורשה  אחר, תצטרכו לשלם סכום גבוה יותר מהמחיר אותו תשלמו במוסך רגיל שאינו מורשה. המחיר הגבוה הזה מרתיע רבים, אך חשוב לדעת כי מדובר במחיר משתלם יותר, ובמיוחד אם יש לכם רכב חדש, לא כדאי לכם להתפשר ולוותר עליו.
בקניית רכב יד 2,  מקבוצת תמיר אתם מקבלים כחלק אינטגרלי של השירות טיפולים במוסך מורשה המתאים לרכבכם. לשירות זה חשיבות גבוהה בסיטואציה של קניית רכבים מיד שנייה, היות שרכבים אלה מאופיינים לעתים בבעיות מכאניות וטכניות ברכב. טיפול במוסך מורשה יועיל לתחזוקה רציפה בעיקר כאשר מדובר ברכב יד שניה הפתוח לבעיות ביחס לרכב יד ראשונה.

 היתרונות בטיפול רכב במוסך מורשה

היתרונות העיקריים אותם תקבלו במוסך מורשה, אשר הופכים את המחיר למשתלם וכדאי, כוללים בין היתר, את היתרונות החשובים הבאים:

שימוש בחלקים מקוריים בלבד - במוסך מורשה כל חלק המוחלף ברכב מוחלף בחלק מקורי מבית יצרן הרכב, מה שמאפשר לכם להיות בטוחים בכך שמדובר בחלק איכותי אשר יאפשר לכם להמשיך לעשות שימוש ברכב למשך זמן רב וישמור על תקינות הרכב.
שמירה על ערך הרכב - רכב אשר יש לו ספר טיפולים מסודר המעיד על טיפולים במוסך מורשה בלבד, הינו רכב אותו ניתן למכור במחיר גבוה יותר מרכב שטופל במוסך רגיל ואינו מוכר.
קבלת אבחון נכון ומדויק - כמה פעמים קרה לכם שהלכתם עם הרכב למוסך והתיקון שביצעו לכם ברכב לא באמת פתר את הבעיה? אם הדבר קרה לכם אי פעם, רוב הסיכויים הם שביצעתם את התיקון לא במוסך מורשה. מוסך סוזוקי מורשה יעניק לכם אבחון מדויק יותר של כל בעיה ותיקון איכותי יותר הנכון לתקלה.
אחריות - מוסך מורשה מעניק אחריות על החלקים ועל השירות שהוא העניק לכם, וכך גם במקרה בו התקלה חוזרת על עצמה, תוכלו לקבל שירות ללא תוספת עד לתיקון מלא של הבעיה.
יתרונות אלו הופכים את המוסך המורשה למקום שכדאי לכם לפנות אליו, לעומת מוסך רגיל.

שירות לאחר רכישה של רכב חדש

אם רכשתם רכב חדש, בו השקעתם את מיטב כספכם, אל תתפשרו ופנו רק אל מוסך סוזוקי מורשה. במוסך יכירו היטב את הרכב, גם אם מדובר בדגם חדש מאוד ופחות מוכר ויוכלו לבצע כל טיפול, וכל תיקון, על הצד הטוב ביותר.

כמובן, חשוב לבדוק את המוסך המורשה אליו אתם פונים וכדאי לכם לקבל המלצות מאנשי מקצוע המכירים היטב את התחום (כמו אלו שמכרו לכם את האוטו), כאלו שיוכלו להמליץ לכם על מוסך מורשה באזור שלכם שמעניק שירות איכותי, מקצועי ואדיב, מוסך איתו תוכלו לעבוד באופן קבוע ותוכלו להפקיד את הרכב שלכם בידיים של אנשי המקצוע אשר עובדים בו ללא כל חשש.
 
אולי יעניין אתכם גם:
ליסינג תפעולי
קניית רכב בתשלומים
טרייד אין רכב יד שניה