צור קשר

אודות קבוצת תמיר

שירות, שירות ובעיקר שירות

קבוצת תמיר נוסדה בשנת 1972 ועד מהרה הפכה לאחת החברות האמינות והמובילות בישראל בתחום של מכירת והשכרת רכבים. לחברה סניף מרכזי בעיר נתניה, והיא נותנת שירותים לכלל האזורים בארץ. לרשותה של החברה עשרות עובדים מצוינים וצי של מאות רכבים חדישים המתוחזקים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

ניסיונה של החברה והמוניטין שהיא צברה במשך עשרות שנות פעילותה, נשען כולו על אלפי לקוחות מרוצים אשר תמיד חוזרים ובוחרים תמיר. התמקצעות הקבוצה ברכבי יד שניה הוביל לכך שכיום היא מומחית במכירת רכבי יד שניה בטיחותיים, אמינים ובמחירים הוגנים. נוסף על כך, החברה מציעה שירותי השכרת רכב עד הבית, לכל מקום בארץ.

מתוך הבנת חשיבותו של הלקוח ושביעות רצונו, קבוצת תמיר מציעה מגוון אפשרויות רכישה ומימון לרכבי יד שניה, כדי שכל אחד יוכל למצוא את הדרך הנוחה לו ביותר להתחדש – מימון 100% לרכבי יד שניה בריבית אטרקטיבית ובפריסה של עד 60 תשלומים, וכל זאת ללא תפיסת מסגרת אשראי בחשבון הבנק.

שירות הלקוחות בקבוצת תמיר הוא בראש סדר העדיפויות. הערכים המובילים אותנו במפגש עם לקוחותינו הם מקצועיות, אמינות, שקיפות, ומעל הכל - אנו עושים הכל על מנת להבטיח לך רכישה מוצלחת, וקבלת רכב שיאפשר לך חוויית נסיעה שלמה ונהיגה בטוחה ונעימה.

שירותי השכרת רכב שלנו כוללים:

רכב עד אליך – תפיסת השירות שלנו שונה מזו של חברות השכרת רכבים בארץ. לתמיר השכרת רכב אין סניפים. משרדנו יושבים בנתניה ואנו מספקים רכבים לכל הארץ. המטרה ברורה: אצלנו אתה פוגש אנשים. לא סניפים, דלפקים ותורים אינסופיים. הזמנת רכב? אנחנו נביא אותו, שטוף, נקי וריחני למקום שתבחר, נמסור את המפתח ונאחל נסיעה נעימה. קל, פשוט ומהיר. זה האוטו שלנו!.
 
שירות שנעים איתו – נכנסת לרכב וכבר מחכה לך בו צידה לדרך חובה בכל נסיעה: בקבוק מים מינרליים וקופסת הסוכריות המפורסמת של תמיר. שום נסיעה לא שלמה בלעדיה.
 
טלפון אחד לכל בעיה – נתקלת בבעיה, שאלה, משהו ברכב מפריע לך? טלפון אחד למנהל מחלקת השכרת רכב בישראל או לסער, מנכ"ל החברה ורכב אחר בדרך אליך. אין צורך בהסברים, התנצלויות או אי נעימויות. צריך רק לבקש.
 
בטיחות מלאה – כדי להבטיח לכל הרכבים השכורים רמת בטיחות מלאה, כל רכב מטופל אך ורק במוסכים מורשים. הטיפול כולל בדיקה קבועה לפני כל מסירה והחזרה של הרכב, טיפול שוטף ותקופתי בהתאם להוראות היצרן, ניקיון פנימי וחיצוני קבוע, ותיקון כל תקלה מיד עם איתורה. במקרים הנדירים שבהם נדרשים שירותי גרירה או חילוץ, לא תיאלץ לחכות זמן רב כיוון שיש לנו רכבי חילוץ וגרר עצמאיים המטפלים אך ורק ברכבי החברה.
 
אביזרים נוספים – בעת הזמנת הרכב ניתן לבקש אביזרים נוספים בהתאם לצורך כגון גגון לרכב , GPS או כסא לתינוק.
 
החזרה נעימה – עם תום תקופת ההשכרה באפשרותך לבחור באם להחזיר את הרכב באחת מנקודות האיסוף של החברה או להשתמש בשירות האיסוף שלנו. כרגיל, כל מה שנדרש ממך זה לבצע שיחת טלפון אחת לשירות הלקוחות ולתאם את השעה והמקום הנוחים לך ביותר.
 
נחיתה רכה – אנחנו מטפלים במספר רב של תיירים הנהנים בשירותנו לצורך השכרת רכב בארץ. השירות בשדה התעופה כולל: ליווי אישי של איש קשר המחכה בשדה התעופה עם שלט הנושא את שמך, עוזר בנשיאת המזוודות לרכב, מספק הסבר מפורט על הפעלת הרכב ודרכי הגישה משדה התעופה ותשלום עבור שירותי החניה. כך, תוך דקות ספורות התייר כבר בדרכו החוצה משדה התעופה ברכב השכור.
 
משתלם יותר – שביעות הרצון שלך היא החשובה לנו ביותר, ולכן ננסה תמיד להציע את ההצעה המשתלמת ביותר עבורך. למשל, מומלץ לשכור רכב לתקופה הארוכה האפשרית מבחינתך, במקום על בסיס יומי. כך, השכרת רכב לשבוע זולה יותר, בדרך כלל, מהשכרת הרכב לחמישה ימים.
 
טיפ נוסף: תייר המבקר אותך בישראל וברשותו דרכון זר בלבד – השכרת רכב בארץ על שמו תחסוך לו את המע"מ בשיעור של 17%.
השכרת רכב בתמיר - חברה אמינה וותיקה.

קבוצת תמיר פעילה משנת 1972 בעסקי הרכב ואלפי לקוחות מרוצים תמיד חוזרים הביתה.

לקבוצת תמיר חברות המתמחות בכל תחומי הרכב החל מ:

מכירת רכב יד ראשונה, מכירת רכב יד שניהמבצעי רכב יד שניה, ליסינג יד שניהמימון מלא לרכב , טרייד אין רכב יד שניה.