צור קשר

קניית רכב מליסינג או מהשכרה

שוב אתם נקלעים לחיפושים הבלתי נגמרים אחרי מכונית? לא יודעים אם לבצע קנייה מליסינג יד ראשונה, יד שניה או אולי לקנות רכב מהשכרה. כמה פעמים התעסקת בהתרוצצויות סביב חיפוש מכונית? לא נמאס? קניית רכב מליסינג יכולה להיות ההחלטה הכי טובה שתקבלו. אם תחליטו לבצעה בעזרת קבוצת תמיר זה יהיה פשוט כפליים.

קניה מליסינגקניית רכב יד שניה מליסינג
בקבוצת תמיר

בתמיר גרופ ניתן לבצע קנייה מליסינג מכל הסוגים זאת בגלל שהחברה מחזיקה כמות גדולה מאוד של רכבים לייעודים שונים: השכרת רכב בארץ, מכירת רכב יד שניה וגם ליסינג.
 
מחפשים מכונית חדשה ורוצים להחליף את הנוכחית? קבוצת תמיר תעמיד לרשותכם עם שורת כלי רכב ארוכה ואתם תוכלו לבחור את המתאים עבורכם ומשפחתכם. ניתן גם לבצע קנייה
בשיטת ליסינג יד שניה ללא מקדמה, אם מעוניינים בכך.

קנייה מליסינג בצורה בטוחה

קניית רכב חדש או יד שניה הוא תהליך שיכול להיות מפחיד. אף אחד לא רוצה לקנות חתול בשק. החלטתם על קניית רכב מליסינג או קניית רכב מהשכרה באמצעות החברה שלנו? שלל המכוניות שנמצאות אצלנו מטופלות ברמה הגבוהה ומתוחזקות כל העת. קניית רכב דרכנו תבטיח לכם עסקה בטוחה עם רכב איכותי.

קניית רכב מליסינג או מהשכרה

תמיר גרופ מציעה שתי אפשרויות: רכישת רכב מליסינג או רכישת רכב מהשכרה. במקרה של קניית רכב מליסינג, קבוצת תמיר מעניקה גם שירותי ליסינג שונים עבור לקוחותיה. עבורכם, זו אפשרות קנייה נוספת, למי שמעדיף קנייה מליסינג ולא מהתחום של השכרת רכב.

היתרונות של קנייה מליסינג

מאילו סיבות עדיף לבצע רכישת רכב מליסינג או מהשכרה ולא מאדם פרטי? קרוב לוודאי שהשאלה הזו נשאלה על ידכם מתישהו והיא נשאלה (ואל תיפגעו) משום שאתם כנראה לא מספיק בקיאים בתחום. כי למי שמכיר חברות השכרה ומכירת רכב אמינות, ברור שזו הבחירה המועדפת.
קניית רכב מליסינג
 
חשוב על העניין:
 
  • חברות כמו קבוצת תמיר מכירת רכב מחזיקות, בראש ובראשונה, ספרי טיפולים מפורטים לגבי כל מכונית שנמצאת בהחזקתן. אתה יכול בקלות לדעת את ההיסטוריה של הרכב שתרצה לרכוש, בלי לחשוש שעובדים עליך.
  • מבחר גדול יותר: בחברות כאלו רכישת רכב מליסינג או מהשכרה הן עסקאות שגרתיות. בשל כך, האופציות עבורך רבות.
  • הבעלות ידועה: אין חשש ממקרה של רכישת רכב משועבד או מיועד לעיקול. אין צורך לממן בדיקה יקרה בדואר.
  • מכונית שנמסרת לבעליה החדשים נשטפת ומנוקה בצורה יסודית.
  • אחריות על השלדה והמנוע לכמה חודשים.
  • אפשרויות תשלום רבות, כולל גמישות ועזרה במימון מלא לרכב הקנייה.

דרך קבוצת תמיר, קניית רכב מליסינג היא דבר פשוט מאוד

כשאתם מחפשים תהליך קנייה מליסינג קל ופשוט, אתר האינטרנט שלנו הוא האופציה הטובה ביותר בשבילכם. האתר מציע סינון מתקדם שיסייע בחיפוש אחר המכונית שתרצו:
  • לפי היצרן
  • לפי הדגם
  • לפי שנת ייצור
  • לפי נפח המנוע

מיקוד זה יאפשר לכם למצוא בקלות מכונית שמתאימה לקריטריונים שלכם, במיוחד כשתגלו את הפירוט המופיע באתר לגבי כל מכונית ומכונית. מעטים אתרי מכירת רכבים שכוללים את כל הפרטים הללו.

קנייה מליסינג או השכרה בתמיר - קודם בגלל המחיר

פחות מֵשנֵה לצורך העניין אם החלטתם ללכת על קניית רכב מליסינג, רכב יד שניה או מהשכרה, קבוצת תמיר מכירת רכב מתחייבת כי המכונית שתבחרו תהיה במחיר נמוך משמעותית מהמחירון. לא מאמינים? תבדקו באתר. אתם כבר תיצרו איתנו קשר מיד לאחר מכן.

קניית רכב מהשכרה בתמיר מכירת רכב מעניקה לך גם בונוסים

אחרי התהליך (הקצר מאוד) של קניית רכב מהשכרה באמצעותנו, תגלה פתאום שנכנסת לעולם חדש שפשוט לא הכרת קודם. העולם החדש כולל אינספור בונוסים בכל היבט שתחשוב עליו, מהשירות, דרך הליווי והעזרה ועד קניית רכב בפעם הבאה.

רכישת רכב מליסינג או מהשכרה בקבוצת תמיר - בגלל השירות

ולמה הכוונה? אם תצטרף לשורה הארוכה של לקוחותינו, תזכה ליחס מועדף, VIP. ראשית, אנשינו ילוו אותך לאורך כל הדרך, למקרה ותצטרך סיוע כלשהו. קבוצת תמיר מכירת רכב מעניקה ללקוחות שלה טיפולים תקופתיים במחיר מיוחד ואפילו מעבירה את המכונית טסט, מבלי לחייב בתשלום נוסף.
תוכל לקבל מאיתנו מחירים מיוחדים גם עבור אביזרים וחלפים למכונית, תזכה לייעוץ צמוד בכל עניין, כולל סוגיות ביטוח, תאונות וירידת ערך. כשמסתכלים על החבילה כולה, מבינים שמהלך של קניית רכב מליסינג או מהשכרה הוא משתלם ביותר בקבוצת תמיר. 

מידע נוסף על שיטת הליסינג בקבוצת תמיר:

ליסינג תפעולי
ליסינג פרטי
חזור