צור קשר

קניית רכב מליסינג או מהשכרה

שוב אתם נקלעים לחיפושים הבלתי נגמרים אחרי מכונית? לא יודעים אם לקנות רכב מליסינג, יד ראשונה, יד שניה או אולי לקנות רכב מהשכרה. כמה פעמים התעסקת בהתרוצצויות סביב חיפוש מכונית? לא נמאס? קניית רכב מליסינג יכולה להיות ההחלטה הכי טובה שתקבלו. אם תחליטו לבצעה בעזרת קבוצת תמיר זה יהיה פשוט כפליים.


קניה מליסינגאיך קבוצת תמיר יכולה לעזור לי עם קניית רכב יד שניה מליסינג?

קבוצת תמיר מחזיקה כמות גדולה מאוד של רכבים לייעודים שונים: השכרת רכב, מכירת רכב יד שניה וליסינג. מחפשים מכונית חדשה ורוצים להחליף את הנוכחית? קבוצת תמיר תעמיד לרשותכם שורת כלי רכב ארוכה ואתם תוכלו לבחור את המתאים עבורכם ומשפחתכם. 

אני רוצה להיות בטוח שאני קונה רכב טוב

קבוצת תמיר מכירת רכב תדאג להעניק לך אחד כזה. החלטתם על קניית רכב מליסינג או קניית רכב מהשכרה באמצעות החברה שלנו? שלל המכוניות שנמצאות אצלנו מטופלות ברמה הגבוהה ומתוחזקות כל העת. קניית רכב דרכנו תבטיח לכם עסקה בטוחה עם רכב איכותי.

קניית רכב מליסינג או מהשכרה - האפשרויות

אז האפשרות הראשונה היא לקנות רכב מהשכרה. אופציה נוספת עבורכם היא קניית רכב מליסינג. קבוצת תמיר מעניקה גם שירותי ליסינג שונים עבור לקוחותיה. עבורכם, זו אפשרות קנייה נוספת, למי שמעדיף קנייה מליסינג ולא מהתחום של השכרת רכב.

בניגוד לדעה הרווחת, יש בזה יתרונות רבים

מאילו סיבות עדיף לבצע קניית רכב יד שניה מליסינג או מהשכרה ולא מאדם פרטי? קרוב לוודאי שהשאלה הזו נשאלה על ידכם מתישהו והיא נשאלה (ואל תיפגעו) משום שאתם כנראה לא מספיק בקיאים בתחום. כי למי שמכיר חברות השכרה ומכירת רכב אמינות, ברור שזו הבחירה המועדפת.
קניית רכב מליסינג
 
חשוב על העניין: חברות כמו קבוצת תמיר מכירת רכב מחזיקות, בראש ובראשונה, ספרי טיפולים מפורטים לגבי כל מכונית שנמצאת בהחזקתן. אתה יכול בקלות לדעת את ההיסטוריה של הרכב שתרצה לרכוש, בלי לחשוש שעובדים עליך. ויש עוד:
 
+ מבחר גדול יותר: בחברות כאלו קניית רכב מהשכרה או ליסינג הן עסקאות שגרתיות. בשל כך, האופציות עבורך רבות.
+ הבעלות ידועה: אין חשש ממקרה של קניית רכב משועבד או מיועד לעיקול. אין צורך לממן בדיקה יקרה בדואר.
+ מכונית שנמסרת לבעליה החדשים נשטפת ומנוקה בצורה יסודית.
+ אחריות על השלדה והמנוע לכמה חודשים.
+ אפשרויות תשלום רבות, כולל גמישות ועזרה במימון הקנייה.

דרך קבוצת תמיר, קניית רכב מליסינג היא דבר פשוט מאוד

אתר האינטרנט שלנו הוא האופציה הטובה ביותר בשבילכם, כשאתם מחפשים קניית רכב קלה ופשוטה. האתר מציע סינון מתקדם שיסייע בחיפוש אחר המכונית שתרצו:
  • לפי היצרן
  • לפי הדגם
  • לפי שנת ייצור
  • לפי נפח המנוע

מיקוד זה יאפשר לכם למצוא בקלות מכונית שמתאימה לקריטריונים שלכם, במיוחד כשתגלו את הפירוט המופיע באתר לגבי כל מכונית ומכונית. מעטים אתרי מכירת רכבים שכוללים את כל הפרטים הללו.

המחיר: היתרון הגדול ביותר של קבוצת תמיר

פחות מֵשנֵה לצורך העניין אם החלטתם ללכת על קניית רכב מליסינג, רכב יד שניה או מהשכרה, קבוצת תמיר מכירת רכב מתחייבת כי המכונית שתבחרו תהיה במחיר נמוך משמעותית מהמחירון. לא מאמינים? תבדקו באתר. אתם כבר תיצרו איתנו קשר מיד לאחר מכן.

קניית רכב מהשכרה בתמיר מכירת רכב מעניקה לך גם בונוסים

אחרי התהליך (הקצר מאוד) של קניית רכב מהשכרה באמצעותנו, תגלה פתאום שנכנסת לעולם חדש שפשוט לא הכרת קודם. העולם החדש כולל אינספור בונוסים בכל היבט שתחשוב עליו, מהשירות, דרך הליווי והעזרה ועד קניית רכב בפעם הבאה.

שירות הלקוחות בקבוצת תמיר

ולמה הכוונה? אם תצטרף לשורה הארוכה של לקוחותינו, תזכה ליחס מועדף, VIP. ראשית, אנשינו ילוו אותך לאורך כל הדרך, למקרה ותצטרך סיוע כלשהו. קבוצת תמיר מכירת רכב מעניקה ללקוחות שלה טיפולים תקופתיים במחיר מיוחד ואפילו מעבירה את המכונית טסט, מבלי לחייב בתשלום נוסף.
תוכל לקבל מאיתנו מחירים מיוחדים גם עבור אביזרים וחלפים למכונית, תזכה לייעוץ צמוד בכל עניין, כולל סוגיות ביטוח, תאונות וירידת ערך. כשמסתכלים על החבילה כולה, מבינים שמהלך של קניית רכב מליסינג או מהשכרה הוא משתלם ביותר בקבוצת תמיר. 

מידע נוסף על שיטת הליסינג בקבוצת תמיר:

ליסינג תפעולי
ליסינג פרטי
חזור