צור קשר

ליסינג יד שניה וליסינג ללא מקדמה

ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי, ליסינג יד שניה

 

מהו ליסינג, מהי משמעות קניית רכב יד שניה מליסינג? 

ליסינג היא שיטת מימון מהפכנית שפותחה על מנת לספק רכבים חדשים לאנשים פרטיים ולחברות. בשיטה זאת, אתה יכול לקבל מכונית חדישה איכותית ונעימה בתשלום חודשי. בעבר, היית צריך לשלם לחברת הליסינג מקדמה תמורת השימוש ברכב. אצלנו בקבוצת תמיר ניתן לקבל ליסינג לרכב יד שניה או ליסינג ללא מקדמה, תמורת תשלום חודשי בלבד. לאחר שלוש שנים תוכל לרכוש את הרכב, או להמשיך לקבל בהסכם ליסינג ללא מקדמה נוסף רכב חדש אחר. שיטת הליסינג  עובדת על קניית רכב חדש וגם על קניית רכב יד שניה.

ליסינג מימוני לעסקים, האם זה כדאי?

רבים שואלים את עצמם: האם כדאי לי לעשות ליסינג מימוני לעסקים? ליסינג לעסקים נחשב כיום לדבר בסיסי, וכמעט כל חברה במשק הישראלי שוכרת רכבים לעובדיה בשיטה זו. מצד העובד, רכב מליסינג לעתים נתפס כחלק מהתנאים המגיעים עבורו בתמורה לעבודה שהוא משקיע בחברה בה הוא עובד ובעקבות זאת הוא מצפה לקבל רכב חדש מליסינג יחד עם שירות.
 
לנו בקבוצת תמיר יש ניסיון רב ומוצלח של כמעט 20 שנה בהפעלת ליסינג תפעולי לחברות גדולות במשק, ביניהן בנק לאומי. עובדי הבנק אף בחרו בנו במקום הראשון בסקר שביעות רצון שלוש שנים ברציפות! זאת בזכות השירות הייחודי שלנו, אנחנו מעניקים את אותו השירות ללקוחות הליסינג מימוני, למשכירי רכב ולליסינג פרטי!


ליסינג תפעולי פרטי, האם הדבר כדאי ומשתלם?

בימינו, נהיגה ברכב חדש ואיכותי נמצאת בהישג ידו של כל אחד. זאת באמצעות שירות ליסינג תפעולי פרטי, שמאפשרת לכל אחד לנהוג ברכב חדש תמורת תשלום חודשי.

ליסינג ללא מקדמה וללא תשלום מראש 

אנחנו בקבוצת תמיר עובדים עם כל יבואני הרכב, כך שבאמצעות ליסינג פרטי תוכל לבחור לעצמך כל רכב מכל יבואן. אצלנו תוכל לרכוש כל רכב שתרצה בשיטת ליסינג תפעולי פרטי, גם ג'יפים ומכוניות יוקרה. עם שיטת ליסינג פרטי תוכל ליהנות מנסיעה בטוחה ושקטה, ללא בזבוזי זמן מיותרים.

היתרונות בשיטת ליסינג תפעולי פרטי של קבוצת תמיר

היתרונות של רכישת רכב בשיטת ליסינג תפעולי וליסינג פרטי בקבוצת תמיר הם רבים ומגוונים, ההופכים את העסקה למשתלמת במיוחד:
 
הגיע הזמן לטפל ברכב?
נציגינו יגיע עד אלייך (לביתך או למקום עבודתך) על מנת לקחת את הרכב למוסך, ויחזיר לך אותו כשהוא נקי ומצוחצח לאחר שטיפה פנימית וחיצונית. בתוך הרכב יחכה לך דו"ח מפורט על סוג הטיפול שעבר הרכב ופירוט החלקים שהוחלפו. 

מוקד שירות בלעדי העומד לשרותך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
אנחנו מאמינים במתן שירות מעולה לכל לקוחותינו בין אם רכשתם רכב ליסינג פרטי או רכב ליסינג מימוני לעסקים. לשם כך הקמנו מוקד שירות הפעיל מסביב לשעון ובכל ימי השבוע. הרכב נתקע? צלצל למוקד והגרר הייחודי שלנו בדרך אלייך. זקוק לחילוץ? טלפן למוקד ורכב החילוץ שלנו יגיע אלייך בכל שעה, בכל זמן, ולכל מקום.
 
רכב חלופי בכל מצב
אנחנו בקבוצת תמיר נדאג שלעולם לא תישאר ללא רכב גם בשיטת ליסינג תפעולי פרטי. רכבך זקוק לטיפול ואתה ממהר לפגישה דחופה? זמן הטיפול מתארך מעבר לצפוי? רכב חלופי מאותה קבוצה יסופק לך במקום ושגרת חייך לא תיפגע. בנוסף, כל לקוח מקבל מאיתנו שירות אישי וצמוד ממנהל לקוחות. אנחנו דואגים להישאר בקשר רציף עם הלקוח כדי לוודא את מידת שביעות רצונו ולפעול לתיקון ושיפור הנדרש.

לפרטים המלאים אודות קניית רכב מליסינג או מהשכרה בקבוצת תמיר
 
נושאים נוספים שחשבנו שיעניינו אותך:

השכרת רכב בארץ
טרייד אין רכב יד שניה
מימון לרכב
מבצעי רכב יד שניה 

 

חזור